چه جدید پیکسار فیلم ‘بعد’ می پردازد ادای احترام به مترو دیترویت خانواده

به یاد داشته باشید باز مونتاژ “تا” و چگونه آن را کاملا به تصویر می کشد شادی و غم از ازدواج زندگی ؟ و یا پایان دادن به هر گونه “داستان اسباب بازی” فیلم و احساسات برانگیخته شده و در یک “من از گریه تو گریه” در راه است ؟

که چه پیکسار فیلم انجام دهید. آنها می تواند شما را از خنده به تلخی سریع تر از یک ماشین مسابقه می رود از صفر به 60.

آخرین فیلم از استودیو انیمیشن آن را دوباره. تنها در این زمان داستان با الهام از زندگی واقعی از مترو دیترویت بچه که بزرگ شد به یک مدیر پیکسار.

“بعد” که می رسد در تئاتر جمعه زیر دو برادر نوجوان که الف ها زندگی در سال 2020 نسخه از فانتزی قرون وسطی. تصور کنید که تک شاخ تکاپو سطل زباله در طبقه متوسط محله و بالدار قنطورس پلیس که فراموش شده چگونه به پرواز و به جای آن باید خودرا برای امتحان اماده در داخل به طور منظم-ماشین پلیس.

محتاط کتاب-هوشمند ایان و داد و بیداد کن, جادوگر-buff جو (ابراز شده توسط مارول حق رای دادن ستاره تام هلند و کریس پرات) از دست پدر خود را زمانی که آنها کودکان نو پا. آنها مجموعه ای خاموش در یک خطرناک و در عین حال اغلب کمدی بزن و بکوب تلاش خود را به پدر و بازگشت به زندگی برای یک روز از طریق سحر و جادو و طلسم — با محبت به شدت فداکار (جولیا لوئیس-دریفوس) در تعقیب.

و چون پیکسار همیشه فراهم می کند و می خندد به تعادل عمق احساسات ایان و جو طلسم بازدید قطعی است. پدر خود را می گرداند اما فقط از کمر به پایین به عنوان یک سکندری جفت از پاها در شلوار با طنز زمان چارلی چاپلین.

نتیجه این است که شخصی ترین فیلم در عین حال از مدیر/co-فیلمنامه دن اسکانلون (“دانشگاه هیولاها”) یک پیکسار کهنه که در وسط یک تور جهانی برای “بعد” برتر.

صحبت کردن با تلفن از برلین Scanlon مورد بحث چگونه فیلم می پردازد ادای احترام به پدر را از دست داد در سن جوانی و به خود اختصاص داده و محبت برادر بزرگ.

Sundance: Michigan, فیلم, بگویید مناقصه اشوبگرانه داستان از وسط مبارزه طبقاتی

استماع: ’50s جرم فیلم مجموعه در دیترویت نیازهای اضافی

روز یکشنبه Scanlon قصد دارد برای شرکت در سود غربالگری از “بعد” برای یک موسسه خیریه است که مادر خود را به عنوان یک داوطلب کمک های لیگ جنوب شرقی میشیگان در Emagine روچستر هیلز. به منظور رسیدن به آنجا در زمان او می تواند پرواز از مادرید پس از خروج از سرگیری بین المللی خود را از سفر.

Scanlon پدر فوت کرد زمانی که او بود و برادر او بود ، او فارغ التحصیل از برادر برنج دبیرستان و لارنس دانشگاه فنی و مشغول به کار به عنوان یک شیمیدان برای صنعت خودرو. او فقط 30 هنگامی که او در گذشت.

Scanlon کاهش یافته است به صحبت با مطبوعات آزاد در مورد چگونه پدر خود درگذشت. این هفته در یک داستان زد که پس از آن گفتگو لندن روزنامه گاردین گزارش داد که او به تازگی شروع شده است در مصاحبه هایی که در آن اتفاق افتاده در یک تصادف. او در ابتدا نمی خواهید به صدمه زدن به مادر خود را با صحبت کردن در مورد آن, اما پس از چک کردن با او به او گفت که آن را خوب خواهد بود.

Scanlon برادر لایحه یک برنامه نویس کامپیوتر که زندگی در شرق و لانسینگ, بیشتر علمی خود را مانند پدر مرحوم. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته شیمی در لارنس Tech (و تا به حال برخی از همان معلمان به عنوان پدر) قبل از تعویض به شغل فعلی. “آن را یک درمانگر به درک شاید که او تا به حال برای دیدن است که از طریق” می گوید Scanlon.

Scanlon الهام گرفته شده بود با خلاقیت مادرش که در حال حاضر زندگی در روچستر هیلز. “او نوشت: شعر برای مردم به عنوان یک شغل. او می خواهم برای افرادی که تا به حال تولد و یا سالگرد. من می خواهم به تماشای او نوشتن این کمدی اشعار و من آموخته است که بسیاری از طنز در مورد زمان بندی و قدم زدن و تماس مجدد و همه این مسائل است.”

فیلمساز آغاز شده به عنوان یک هنرمند در کلاوسون

در حال رشد در کلاوسون, Scanlon به نظر می رسید به مقصد به کار در انیمیشن است. او ساخت خط خطی از تشخیص چیزهایی که در سن دو سالگی. در زمان او بود 12 او نقاشی کاریکاتور در احزاب است.

جوانه زدن فیلمساز حتی قبل از دبیرستان او برنده چندین جایزه برای او نوشته در میشیگان دانشجویی فیلم و ویدئو جشنواره است. در سال 2013 او به مطبوعات آزاد در مورد هیجان برنده شدن یک جایزه است که منجر به یکی از 8 میلی متر فیلم های در حال اکران در دیترویت فیلم تئاتر.

زمان Scanlon رو به کلاوسون دبیرستان بود ساخت یک ساعته سفر با او به وستلند برای شب کلاس در تولید رسانه ای. او با صبر و حوصله منتظر در حالی که او سه یا چهار ساعت با تمرکز بر هنر انیمیشن است.

پس از فارغ التحصیلی از کلمبوس کالج هنر و طراحی در اوهایو Scanlon کار کرده و چند سال در انیمیشن در اوهایو قبل از تحقق رویای خود را از پیوستن به پیکسار. اولین انیمیشن به عنوان یک مدیر “2013 “دانشگاه هیولاها,” به دست آورده بیش از $743 میلیون دلار در سطح جهان است.

Scanlon می گوید که در اوایل سفر “به بعد” وجود دارد مورد استفاده بشر که خواهد ساخت ماشین آلات به همراه پدر خود برگشت.

“اما به صداقت آن را احساس کمی سرد و نه به عنوان خیالی به عنوان ایده آوردن کسی که با سحر و جادو که احساس نوع مطلب زیبا. من فکر می کنم. برای برادر من و من صحبت کردن در مورد ما و تفکر ما در مورد پدر و ملاقات با مردم می دانستند که ما پدر و جادویی است.”

او اعتبار Louis-Dreyfus, مادر دو پسر در زندگی واقعی با وضوح تصویر کشیدن این فیلم وروجک مامان به عنوان یک relatable شکل که او نیز شجاعانه یک محافظ.

“مادر من همه چیز را به ما. او الهام بخش حمایتی. سه نفر از ما یک تیم است. ما همه چیز را مدیون او…. او ما جنگجو توانا” می گوید: Scanlon.

به عنوان برادر خود را در واکنش به نسخه سینمایی که ابراز شده توسط پرات یک ستاره از “انتقامجویان” و “نگهبانان کهکشان” فرانچایز Scanlon می خندد.

“جو حداقل مثل یک عضو از خانواده من در همه. جو بزرگ, وحشی, دیوانه, پر هرج و مرج فلزی-سر که به فانتزی. برادر من بسیار منطقی و هوشمند و متفکر خنده دار برنامه نویس کامپیوتر.”

اما جو نیز بسیار خوب در جادوگری سرنخ و نشان داد به یک مومن برادر بزرگ. می گوید Scanlon “من به یاد داشته باشید کریس پرات گفت: به من در زمانی که ما در حال ضبط فیلم…..’مطمئن شوید (برادر خود) او نمی رفتن نیمی از راه را از طریق, چرا که او به شما فکر می کنم شما در حال به تصویر کشیدن او را به عنوان دیوانه وار که فقط آزار دهنده است.'”

Scanlon برای تلفن های موبایل هیجان زده است که او کارتون alter ego, Ian است که ابراز شده توسط تام هلند ستاره “مرد عنکبوتی” فرانشیز و “انتقامجویان” ،

“من فکر می کنم چیزی که تام مشترک با این شخصیت این است که ما خیلی خجالتی به عنوان نوجوانان و بسیار بی دست و پا و مسخره… همچنین (ایان است) یک شخصیت حساس و تام می تواند به تصویر بکشد این صادقانه حساسیت واقعا خوب است.”

در غم و اندوه خنده پدیدار گاهی اوقات

برای Scanlon, یکی از کلیدهای فیلم خنده-از-با صدای بلند طنز است که می آید از پدر بازگشت به زندگی به عنوان اساسا یک جفت از پاها.

“این بسیار به سرعت طول می کشد و این بسیار حساس و ظریف موضوع قرار می دهد و آن را در یک ناراحت کننده, خنده دار نوع محل. اگر شما واقعا می خواهید برای دریافت به دانستن یک انسان آن را شامل طنز و ناراحتی و عجیب و غریب, موقعیت بی دست و پا. من دوست داشتم که در مورد آن.”

این وضعیت صحبت می کند به ارتباط بین غم و اندوه و کمدی. “این نوع مانند کسانی که می خندد شما در یک مراسم تشییع جنازه که در آن شما می دانید شما باید بخندید اما شما می توانید آن را کمک نمی کند می گوید:” Scanlon. “من فکر می کنم که هنگامی که زندگی در بهترین حالت آن است.”

هر زمان که Scanlon به خانه می آید به میشیگان او را دوست دارد به اجاره یک محل در کلاوسون و قطع ارتباط با خانواده اش وجود دارد. “شهر تبدیل شده است و حتی بیشتر زنده و پر جنب و جوش و جامعه قوی تر از آن بود که ما وجود دارد,” او می گوید. “همیشه احساس می کنم مثل یک خانه دوم برای ما است.”

در حال حاضر بخشی از جوانی خود شده است جاودانه از طریق “به بعد” البته با افسانه ای تنظیم و موجودات فوق العاده مانند یک manticore (مهیب شیر مانند موجودی اعلام شده توسط Octavia Spencer) اجرا می شود که یک رستوران خانوادگی در فیلم مدرن و دنیای جادویی.

و در یک حرکت حمایت از تنوع “به بعد در حال تبلیغ به عنوان های اول خود شناسایی LGBTQ شخصیت های انیمیشن در دیزنی-پیکسار تاریخ است. لنا Waithe صدای شخصیت یک غول یا پهلوان یک چشم افسر پلیس به نام افسر شبح.

“این قطعا یک فرصت شگفت انگیز برای رسیدن به انجام کاری شخصی این و آن را واقعا می گوید زیادی در مورد پیکسار و دیزنی است که آنها می خواهم نه تنها این, اما من را تشویق به انجام کاری شخصی می گوید:” Scanlon.

او را سریع به اضافه کردن که “بعد” تیم صدها نفر از مردم کمک داستان های خود را در طول راه. آنها کمک به تقویت این فیلم درخواست تجدید نظر جهانی.

“همه از دست کسی. و هر کسی در زندگی خود را که رفته بالا و فراتر از آن به حمایت از آنها می گوید:” Scanlon. “من فکر می کنم دو چیز آن دلایل که چرا کسی در ارتباط با این فیلم در سطح احساسی است.”

تماس با مطبوعات آزاد دیترویت فرهنگ پاپ منتقد مسعود فارانی: 313-222-6427 یا [email protected]

“Onward”

Rated PG

باز جمعه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *