اینجا چرا اسپنسر Torkelson نیست در دیترویت ببر’ 60-مرد player list — هنوز

دیترویت ببر’ بازیکن استخر برای سال 2020 فصل ارائه شده بعد از ظهر یکشنبه, برجسته, بسیاری از اسامی انتظار می رود پیش از آن در هفته. اما وجود دارد یک زن و شوهر سوال: از کجا شماره 1 به طور کلی انتخاب اسپنسر Torkelson? و چرا outfielder Troy استوکس جونیور را به تیم ؟

ترس ببر طرفداران Torkelson اضافه خواهد شد قبل از این تیم موج دوم بهار آموزش — دوبله “کمپ تابستانی” — برنامه ریزی برای شروع جولای 3 با پارچ و جالب تمرینات در Comerica پارک.

روز یکشنبه ببر اضافه شده بسیاری از چشم انداز بالا نیست در 40-مرد فهرستی از جمله راست دست الکس Faedo مت منینگ کیسی يار left-hander Tarik Skubal و outfielder رایلی گرین.

[ببر بالا چشم انداز شامل در تیم 60-man فهرست: چه کسی نه؟]

ببر فرستاده شده 58 نام ترک خود برخی از اتاق تکان دادن; بازیکنان نه در لیست اولیه اضافه می شود بعد از آن هر بازیکن در این لیست است که حذف شده است فاقد شرایط لازم برای فصل.. تنها یک بازیکن از این تیم را تا سال 2020 پیش نویس کلاس — از جمله Torkelson که بدون علامت باقی می ماند — انتخاب شد: شکارچی دیلون Dingler خود را در دور دوم انتخاب کردن از ایالت اوهایو.

استوکس تنها بازیکن در 40-مرد فهرستی شامل نمی شود در این دیدار استخر آن ناشناخته است چرا استوکس به نظر میرسد که باز به اندازه کافی چشم در بهار امسال ضربه .273 در 22 در خفاش با ببر پس از شش فصل در Milwaukee Brewers سازمان است. شاید 23 ساله مجروح شد.

در علاوه بر این به یک محصول جوان خود چشم انداز است که شامل Daz کامرون, تراویس Demeritte و درک هیل تیم شامل Jorge Bonifacio بود که در 40-مرد roster. Bonifacio در امضا با ببر در ماه دسامبر پس از یک دهه در کانزاس سیتی رویالز سازمان; او ضربه .255 با 17 homers در 113 بازی برای Royals در سال 2017, اما دیدم عمل فقط در پنج بازی در سال 2019 با .350 متوسط و سه برابر.

[هیچ پاسخ آسان به تعیین زمانی که تو ببر’ چشم انداز بالا خواهد آمد]

ببر بیشتر گیر شناخته شده کالاها با 60-man لیست با هدف ایجاد عمق به اندازه کافی برای دریافت از طریق این فصل است. هر چند وجود نداشته است اعلام رسمی یک جزئی-لیگ فصل نمی رود ترک یک استخر کوچکتر از تعویض ببر باید آسیب رسید.

نه اما یک چهره آشنا: Michael Fulmer که از دست رفته همه 2019 با زانو و جراحی زانو ساخته شده 60-man لیست. مدیر Ron Gardenhire بود مشتاق در مورد Fulmer بهبود در اوایل این هفته.

“او به نظر می رسد بزرگ” Gardenhire گفت: در روز پنج شنبه. “او در بهترین شکل من تا کنون دیده ام. او می گوید زانو خود را احساس می کند بزرگ آرنج خود را احساس می کند بزرگ است. بنابراین شما می دانید آنچه که او را در خارج وجود دارد و اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد.”

فراتر از گرین — که .271/.347/.403 اسلش خط در نرم افزار debut در سراسر سه سطح جزئی لیگ در فصل گذشته و بالا تبادل چشم انداز چند دیگر از بازیکنان جوان در لیست. دوم baseman Kody کلمنس که آمار .238 با 42 اضافی-پایگاه بازدید در 115 بازی در کلاس Lakeland در نظر گرفته شد یک گزینه است. در علاوه بر این به Dingler این ببر باید چهار سال 2020 پیش نویس میدارد امضا با سه آمدن از کالج صفوف اما هیچ کدام از آن ساخته شده..

یکی از قابل توجه جزئی اتحادیه ساخته شده است که این کاهش بردی Policelli یک شکارچی است که در اطراف نقل مکان کرد الماس از جمله حداقل 20 بازی در گیر پایه سوم و خود در سال 2019 با Lakeland. در 24 او نوشته شده .239/341/.408 اسلش خط در 123 بازی پرواز ببر. ببر واقعا دوست دارم Policelli و شکل خود را به توسعه همه کاره در طول این زمان.

در اینجا کامل 60-مربی تیم ملی:

کوزه

تیم Adleman داریو Agrazal تایلر الکساندر نولان بلک وود متی بوید, کمال لانه آنتونی کاسترو, Shao-اعظم چینگ خوزه Cisnero الکس Faedo باک کشاورز مایکل Fulmer کایل Funkhouser, Bryan گارسیا, Rony گارسیا زاک Godley جو Jimenez مت منینگ دیوید مک کی کیسی يار دانیل نوریس ایوان نوا, Franklin, پرز, نیک رامیرز هکتور سانتیاگو جان شرایبر, Tarik Skubal گرگوری صوت اسپنسر Turnbull, اردن زیمرمن.

[ شماره ثابت ببر ساخت 2020 برگشتی نیست به عنوان دیوانه به عنوان شما فکر می کنم ]

فو

دیلون Dingler گریسون, Greiner, اریک هاسه بردی Policelli جیک راجرز, Austin Romine.

Infielders

سرجیو Alcantara, Miguel Cabrera Jeimer Candelario Willi کاسترو, C. J. Cron براندون دیکسون نیکو Goodrum, Dawel Lugo, Jordy مرسر اسحاق Paredes, Jonathan Schoop, فرانک Schwindel.

Outfielders

Jorge Bonifacio, Daz کامرون, تراویس Demeritte اوا گرین, Derek تپه JaCoby جونز, کامرون Maybin, Victor Reyes, کریستین استوارت.

ابزار

هارولد کاسترو.

رایگان مطبوعات ورزشی نویسنده اوان Petzold کمک به این گزارش.

تماس با آنتونی Fenech در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @anthonyfenech. جزئیات بیشتر در دیترویت ببر و ثبت نام برای ما ببر عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *