اینجا چرا Bryson DeChambeau نظر موشک وام مسکن کلاسیک یک سرمایه گذاری بلند مدت’

Bryson DeChambeau است کمی نا امید کرد.

او بوده است بیشتر صحبت در مورد گلف باز پس PGA Tour از سر فصل آن پس از COVID-19 pandemic, متوقف, آن را در اواسط ماه مارس. او گره خورده است برای سوم چارلز شواب چالش; گره خورده است برای هشتم در RBC میراث; و ششم در مسافران قهرمانی.

26 ساله تنها بازیکن را به پایان برساند در بالا 10 در هر یک از سه رویدادها و او رتبه شماره 10 در جهان اما DeChambeau کمتر راضی به عنوان او وارد موشک وام مسکن کلاسیک در دیترویت باشگاه گلف شروع می شود که پنج شنبه.

“برای من این بیشتر از یک سرمایه گذاری بلند مدت او گفت:” در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “اینها آماده سازی مسابقات. من آنها را دوست دارم. من می خواهم آنها را به نفع خود. هر مسابقه من آمده به من می خواهید را به نفع خود, اما شما می دانید مهم ترین چیز برای من کسانی هستند که رشته های اصلی.”

[ خوش آمدید, موشک, وام مسکن کلاسیک. ما قطعا نیاز شما ]

مباهات 13-2 شانس DeChambeau مورد علاقه برای پیروزی در این هفته به عنوان او تلاش می کند برای به دست آوردن بیش ضرب المثلی تپه.

DeChambeau ساخت موشک خود را وام مسکن کلاسیک اولین و در نگاه اول او در توصیف این دوره به عنوان شبیه به بلمونت باشگاه های کشور در فرزنو کالیفرنیا جایی که او در حال رشد است. از آنجا که او در حال حاضر احساس می کند راحت و فکر می کند او رشد خواهد کرد.

به تازگی او به رسمیت شناخته شده برای بدن خود را تغییر و تحول در طول coronavirus قرنطینه اضافه کردن 20 پوند با تمرکز بر 2 به 1 پروتئین به کربوهیدرات نسبت.

[مقدس (بوق)’: بازیکنان وزن در Bryson DeChambeau نگاه جدید و قدرت بازی ]

برای صبحانه او دارای چهار تخم مرغ پنج قطعه بیکن و دو پروتئین می لرزد. در طول روز او munches در GoMacro میله و یک کره بادام زمینی و ساندویچ ژله در حالی که نوشیدن حداقل دو پروتئین می لرزد در زمین گلف. پس از آن او تنقلات در حالی که تمرین قبل از استیک و سیب زمینی برای شام.

که حدود 3000 تا 3500 کالری در هر روز.

DeChambeau معتقد است رژیم غذایی خود را کمک کرده است تا احیای عملکرد خود را به عنوان او در قطار با نوسان مربی کریس Como و فعال سازی عضلات متخصص گرگ Roskopf.

“ما قادر به نگاه در چیزهای مختلف است که اکثر مردم نمی به طور معمول قادر به در به دنبال,” DeChambeau گفت. “برای مثال ما به دنبال در زمین عکسالعمل و چگونه من اعمال زور به زمین برای ایجاد سرعت. و برخی از خواص منحصر به فرد است که من در چگونه می توانم ایجاد سرعت در مقایسه با دیگر بازیکنان است.”

به عنوان یک نتیجه او ضربه خود را راننده دورتر. او به طور متوسط 340.4 متری در هر درایو در چارلز شواب چالش بود تا از 428 متری در مسافران قهرمانی.

[ Webb سیمپسون عناوین زمینه برای PGA Tour موشک وام مسکن کلاسیک ]

موشک وام مسکن کلاسیک البته به نظر می رسد, تنگ, او گفت:, و کوتاه مدت و محدودیت های تازه کشف شده خود را تسلط اما او را نه بیش از حد نگران است.

“ما در حال رفتن برای دیدن آنچه که آن را به تولید برای من اما قادر بودن به آمار 8-آهن 195 متری بسیار خوب است, دارایی” DeChambeau گفت. “حتی اگر آن را محدود کردن قابلیت های رانندگی من آهن در حال رفتن به یک مقدار زیادی کوتاه تر از رفتن به سبزی بدون توجه به آنچه در باشگاه من است.

“من فکر می کنم بسیاری از پناهگاه که در اطراف مانند 290 (متری) بنابراین امیدوارم من قادر خواهید بود برای روشن شدن آن و کسانی که در خارج از بازی است.”

DeChambeau پنج حرفه ای PGA Tour پیروزی (سه در سال 2018) اما هیچ یک از این سال است. در ماه فوریه او از دست رفته توسط یک سکته مغزی به پاتریک رید در WGC-مکزیک قهرمانی با 17-تحت 267.

از طریق 103 رویدادهای او صاحب چهار مکان دوم را پس از اتمام دو مقام سوم نتایج و 24 top-10 showings. او ساخته شده از برش در 48 57 مسابقات در سه سال گذشته است.

[ موشک وام مسکن کلاسیک متفاوت خواهد بود این سال است. در اینجا چگونه ]

یکی دیگر از جنبه های رویکرد خود را وارد موشک وام مسکن کلاسیک می آید از تماشاگران — و یا فقدان آن — که اجازه داده نشده است از آنجا که تور را راه اندازی مجدد. او گفت: دوره نگاه متفاوت و بدون فریم ارائه شده توسط طرفداران.

اما از آنجا که او تا به بازی در دیترویت Golf Club, همه چیز با نام تجاری جدید. او برای رفتن به تکیه بر تجربیات خود را از مدرسه بالا و به عنوان یک دانشگاهی گلف باز در SMU برای پیدا کردن یک مسیر به موفقیت در این دوره است.

“ما فقط در حال رفتن به انتخاب خطوط,” او گفت:. “این فقط به تاریخ و گلف و گلف. من همیشه انتخاب درختان و یا چیزی در فاصله. من حدس می زنم ما فقط باید به وفق دهند.

“دوباره, آن را در مورد چه کسی می تواند بهترین و به خصوص در این زمان به چالش کشیدن.”

اوان Petzold ورزشی گزارش کارآموز در مطبوعات آزاد دیترویت. تماس با او را در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @EvanPetzold.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *