در اینجا که در آن Michigan State football, میشیگان, رتبه در میان nonconference برنامه

رتبه بندی nonconference برنامه از 64 تیم در قدرت پنج همایش:

1. جنوب کال: آلاباما در آرلینگتون, New Mexico, نوتردام. زرشکی جزر و مد و مبارزه ایرلندی. شما همیشه می توانید تعداد تروجان ها به حمایت فوتبال کالج غرور و افتخار است.

2. Georgia Tech: Gardner-Webb مرکزی فلوریدا نوتردام در گرجستان است. افسانه برنامه. دو قدرت ملی و یکی از اواسط عمده سنگین وزن ها در UCF.

3. ایالتی فلوریدا: West Virginia در آتلانتا Samford در بویزی امور خارجه فلوریدا. بزرگ برنامه. یک ثانیه blueblood (UF) یک نام تجاری (باختری) در اواسط عمده ای سنگین وزن (Boise State) و حتی یک I-AA حریف با روابط — Samford به FSU افسانه بابی Bowden اول خود را سر کار مربیگری.

4. ویسکانسین: Southern Illinois, Appalachian State, نوتردام در خلیج سبز. مبارزه ایرلندی در Lambeau Field. صحبت کردن دو پرنده با یک سنگ. به علاوه Appalachian State با کیفیت است اواسط عمده.

5. دانشگاه استنفورد: ویلیام و مری در نوتردام بریگهام یانگ. زمانی که BYU است خیمه خود حریف آن را نه لزوما یک برنامه. زمانی که BYU است که خود را در ردیف دوم دشمن این راه بالاتر از منحنی.

6. لویی: موری ایالت کنتاکی غربی در نوتردام, Kentucky. واقعا برنامه خوب با توجه به سه کنتاکی مدارس در میان چهار مخالفان.

7. اورگان: North Dakota دولت ایالتی اوهایو در هاوایی. اب زیر کاه سختی برنامه با توجه به ایالتی داکوتای شمالی است چندساله بخش I-AA قهرمان ملی.

8. Clemson: اکران در نوتردام, ارگ, South Carolina. به ببر اعتباری. چهار nonconference به طور کلی شامل ناهموار حریف به علاوه در دولت دشمن کارولینای جنوبی است.

9. West Virginia: ایالتی فلوریدا در آتلانتا کنتاکی شرقی مریلند. معمولی قوی تخته سنگ برای کوهنوردان که معمولا رتبه سه از 12 برنامه ریزی است. هنگامی که یک ده بزرگ منطقه ای رقیب شما نیست, بهترین بازی شما یک برنامه خوب است.

10. Michigan State: در بریگهام یانگ, تولدو, میامی. بزرگ برنامه. یک نام تجاری در طوفان ترین سنت های غنی از اواسط عمده در BYU و جامد اواسط آمریکا برنامه در تولدو.

[ Making sense of Michigan State football غیر منتظره استخدام تکانه ]

11. تگزاس: فلوریدای جنوبی در LSU تگزاس و ال پاسو. هیچ بخش I-AA حریف. یک بازی راه در دفاع از قهرمان ملی. حتی USF نیست یک بازی بد است.

12. کارولینای شمالی: در فلوریدای مرکزی Auburn در آتلانتا و جیمز مدیسون, Connecticut. UCF وضعیت افزایش Tar Heels’ برنامه.

13. گرجستان: ویرجینیا در آتلانتا و شرق تنسی ایالت لوئیزیانا-مونرو, Georgia Tech. تنها در ثانیه, مدرسه, بازی کردن دو همکار قدرت 5 مخالفان.

14. Wake Forest: در Dominion, Appalachian State, ویلانوا, نوتردام در شارلوت. Appalachian State حلال است اواسط نیروی عمده پس از این است که نسبتا با کیفیت برنامه.

15. کلرادو در ایالت کلرادو فرزنو امور خارجه در تگزاس A&M. خوب برای گاومیش — بدون من-AA حریف با دو جامد اواسط رشته پیوستن به Aggies.

16. Ohio State: Bowling Green در اورگان بوفالو. این Buckeyes در Autzen ورزشگاه ها یک رویا است matchup.

17. پیتسبورگ: در میامی-اوهایو در مارشال, Richmond, نوتردام. به Panthers اعتباری — آنها در حال بازی جاده بازی ها در دو اواسط رشته.

18. واشنگتن: میشیگان ایالتی ساکرامنتو در ایالت یوتا دولت است. Wolverines در سیاتل یک چشم به ندرت دیده می شود.

19. Oklahoma: میسوری ایالت تنسی در ارتش. هیچ بازی بزرگ اما دو, جالب بازی ها, خانه برابر Rocky بالا و در وست پوینت.

20. میشیگان: در واشنگتن توپ, خارجه آرکانزاس دولت است. شبیه به ایالت اوهایو برنامه. یک سفر بزرگ از غرب با بخش I-AA مخالفان.

[ میشیگان ممکن است نیاز به یک فصل جدید, درب بازکن, در سال 2020; در اینجا این است که تیم باید در مرحله ]

21. آلاباما: جنوب کال در آرلینگتون ایالت کنت ایالت تنسی-مارتین. زرشکی جزر و مد نیز باز با USC در JerryWorld در سال 2016. چرا آنها فقط رفتن به خانه-و-خانه ؟

22. Purdue: Memphis, نیروی هوایی, در کالج بوستون. وارونه برنامه. دو اواسط رشته احتمالا بهتر است مخالفان از قدرت 5 دشمن.

23. Penn State: Kent State at Virginia Tech, San Jose State. می تواند به شما آن را باور کنید ؟ این خواهد بود که اولین دیدار بین Nittany Lions و Hokies.

24. ویرجینیا: جورجیا در آتلانتا, موسسه نظامی ویرجینیا, کانکتیکات در دومینیون. جالب, درب بازکن, در یک شنبه شب در آتلانتا.

25. آرکانزاس: نوادا در نوتردام چارلستون جنوبی لوئیزیانا-مونرو. Razorbacks هرگز بازی کرده اند نوتردام.

26. Oregon State: در اوکلاهما ایالتی کلرادو دولت ایالتی پرتلند. بد نیست برنامه برای Beavers با توجه به سفر به Stillwater معمولا ضعیف برای بازدید کنندگان.

27. کارولینای جنوبی: ساحلی کارولینای شمالی کارولینای Wofford در کلمسون. هر دشمن است که از کارولینای شمالی.

28. تنسی: شارلوت, در, اوکلاهما, فورمن, تروی. داوطلبان می آیند به نورمن دوباره پس از 2014 مراجعه کنید.

29. دوک: Middle Tennessee, Elon شارلوت در نوتردام. نه خیلی در جریان گذشته نوتردام.

30. Virginia Tech: آزادی پن استیت در میانه تنسی, North Alabama. این Hokies و پن استیت هرگز در فوتبال است.

31. TCU: در کالیفرنیا Prairie View A&M در SMU. دو جاده بازی ها هم مناسب و معقول در برابر مخالفان? این یک برنامه خوب است.

32. فلوریدا: شرقی واشنگتن آلابامای جنوبی, New Mexico State, در ایالت فلوریدا. Gators گاهی اوقات یک بازی خوب nonconference دشمن دیگر از ایالت فلوریدا اما در این سال نیست.

33. آیووا: Northern Iowa, ایالت آیووا, Northern Illinois. دو Northerns و دو آیووا مدارس.

34. LSU: Texas-San Antonio, Texas, رایس در هوستون Nicholls دولت است. به ببر اعتباری; حداقل آنها در حال رفتن به هوستون به بازی در NRG ورزشگاه.

35. بیلور: Ole Miss در هوستون مجسم کلمه, Louisiana Tech. خوب برنامه پس از لوئیزیانا فناوری تبدیل به یک جامد اواسط عمده.

36. Vanderbilt: مرسر در کانزاس ایالت کلرادو در ایالت Louisiana Tech. مناسب و معقول برنامه با توجه به هر دو ایالت کلرادو و لوئیزیانا فناوری جامد هستند اواسط رشته.

37. Iowa State: South Dakota, آیووا, نوادا لاس وگاس. سه بازی خانه برای طوفان اما حداقل یکی از آنها است آیووا.

38. کالج بوستون: اوهایو در کانزاس پوردو صلیب مقدس. به میلاد اعتباری برای بازی دو قدرت 5 تیم اما پوردو و کانزاس در نزدیکی پایین 65.

39. مریلند: Towson, Northern Illinois, در, West Virginia. مرتب کردن بر اساس یک blah برنامه برای Terrapins.

40. میامی: معبد, Wagner, آلاباما-بیرمنگام در ایالت میشیگان است. جالب است. هیچ فلوریدا در میان تیم های میامی nonconference دشمنان.

41. کالیفرنیا: در نوادا-Las Vegas, TCU کال پلی. این قورباغه شاخدار در برکلی سرد matchup.

42. Ole Miss: بیلور در هوستون جنوب شرقی میسوری ایالتی کانکتیکات گرجستان جنوبی. می سی سی پی را تنها در بازی برابر بیلور آمد و در سال 1975.

43. آریزونا: هاوایی, Portland, دولت, در, Texas Tech. UofA و تکنولوژی قدیمی هستند مرز کنفرانس مخالفان.

44. Texas A&M: Abilene Christian شمال تگزاس, کلرادو, Fresno State. Aggies تنها تیم در آمریکا با چهار nonconference صفحه اصلی بازی.

45. واشنگتن: در ایالتی یوتا, هوستون, Idaho. هر دو ایالتی یوتا و U H جامد هستند اواسط رشتههای اما هنوز هم شما می خواهم برای دیدن در Cougars بازی قدرت 5 حریف.

46. North Carolina State: می سی سی پی امور خارجه در تروی, دلاور آزادی. The Wolfpack به طور معمول بازی یک عابر پیاده nonconference برنامه و این یکی متفاوت است.

47. UCLA: New Mexico State, در هاوایی در سن دیگو دولت است. عجیب و غریب. برونز سالانه یک از برنامه اما در این سال نه قدرت 5 حریف.

48. Auburn: وضعیت کارولینای شمالی در آتلانتا در جنوب می سی سی پی, Massachusetts. می توانید مک براون Tar Heels قرار داده تا مبارزه ؟

49. یوتا: Brigham Young ایالتی مونتانا در وایومینگ. اگر BYU است که خیمه خود را حریف…

50. Texas Tech: در تگزاس و ال پاسو ایالت آلاباما, آریزونا. به Red Raiders اعتباری برای رفتن به El Paso, اما کارگران ممکن است بدترین تیم از بخش I-A.

51. Arizona State: Northern Arizona در نوادا لاس وگاس بریگهام یانگ. یکی دیگر از تخته سنگ با BYU حمل و نقل.

52. Oklahoma State: Oregon State, تولسا, Western Illinois. هر دو ایالت اورگان و تولسا مناسب و معقول هستند, صفحه اصلی, بازی, اما هیچ چیز به دریافت بیش از حد هیجان زده در مورد.

53. نبراسکا: Central Michigan, داکوتای جنوبی, ایالت سینسیناتی. آیا کسی دیگری این احساس که Cornhuskers را از دست غرور خود را?

54. Mississippi State: New Mexico در شمال کارولینای دولت Tulane, آلاباما, A&M. مایک صافی اول بولداگ برنامه نیست که همه جذاب است.

55. در ایالت مینه سوتا: فلوریدا آتلانتیک, تنسی, تکنولوژی, جوان بریگهام. Gophers طلایی به دنبال خارج از غرب میانه بالا برای پیدا کردن یک حد متوسط برنامه.

56. Missouri: Central Arkansas, Eastern Michigan در بریگهام یانگ, لوئیزیانا-لافایت. Mizzou مدتها پیش داد تا شبح در برنامه ریزی است.

57. راتگرز: Monmouth, Syracuse در معبد. جغدها هستند مناسبی اواسط عمده بلند کردن این برنامه بالا پایین بزرگ ده.

58. کانزاس: New Hampshire, کالج بوستون در Coastal Carolina. برنامه های عجیب و غریب. این Jayhawks’ غربی ترین حریف می آید از سواحل کارولینای جنوبی است.

59. Kansas State: بوفالو, North Dakota واندربیلت. باید نسبتا آسان 3-0 برای Wildcats.

60. کنتاکی: شرقی میشیگان ایالتی کنت, Eastern Illinois در لوئیزویل. این Wildcats خسته شرقی, گزینه, اما چرا این بازی کارولینای شرق به جای کنت دولت ؟

61. ایندیانا: Western Kentucky, توپ, دولت در کانکتیکات. خیلی از برنامه برای یک مدرسه است که به ندرت باعث می شود امواج فوتبال.

62. سیراکیوز: در راتگرز کلگیت در میشیگان غربی آزادی. اوه. اگر این نیست بدترین برنامه در امریکا, من می خواهم نفرت به چه صورت است.

63. شمال غربی: Tulane مرکزی میشیگان مورگان دولت است. مرسی. شمال غربی معمولا بهتر از این.

64. ایلینوی: Illinois State, کانکتیکات, بولینگ سبز. شما لازم نیست به علت همه گیر اجتماعی فاصله با یک برنامه شبیه به این.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *