هارپروودز دین از دانش آموزان کلوین ویلر جونیور کشته

تیراندازی مرگ یک هارپروودز رسمی مدرسه را ترک کرده است خانواده و مدرسه و جامعه در وضعیتی وخیم قادر به درک چرا کسی نگاهی به زندگی یک فرد شناخته شده برای نگه داشتن بچه ها در مسیر حق مشاوره آنها را از طریق غم و اندوه و ابراز love on Facebook.

کلوین ویلر جونیور, 34, پدر کشیش جوانان و دین از دانش آموزان در پیروزی دبیرستان در Harper Woods

بود به ضرب داغستان در تاریخ 8 ژوئیه در حالی که متوقف در پشت چراغ قرمز در دیترویت.

با توجه به مقدماتی دیترویت پلیس گزارش قتل اتفاق افتاده در 11:40 p. m. در 13900 جلوگیری از Livernois. ویلر که متعلق به و خواص بیشمار در سراسر مترو دیترویت سفر شمال در Livernois سفید 2019 جیپ چروکی زمانی که او متوقف در پشت چراغ قرمز. ناشناخته مرد مظنون گفته می شود با نزدیک شدن به جیپ در پا و اخراج چندین عکس در شیشه جلویی قابل توجه ویلر چند بار. مظنون سپس وارد یک مدل خاکستری سدان و فرار عازم شمال در Livernois Ave.

پزشکان وارد و تلفظ ویلر در صحنه مرده.

بازداشت شده اند ساخته شده است. تحقیقات در حال انجام است.

“من مطرح زیبا ، او دوست داشت همه” ویلر را افزایش اندرسون گفت: از طریق اشک. “من می خواهم جهان را به می دانم که Calvin چرخ فلک کشیده در حال حاضر … عشق من القا پسر من در حال رشد – او که در زمان و انجام آن را تا روز برخی از ترسو در زمان زندگی خود را.”

اندرسون به ویژه دل شکسته برای او 8 ساله نوه Kelvin سوم که پدر خود را از دست.

“او از من پرسید:” چه کسی goign به من را به بسکتبال و یا foodball عمل ؟ که در حال رفتن به دعا با من؟’ و این کلمات — من حتی نمی تواند پاسخ” اندرسون گفت. “من به او بگویید” من نمی دانم عزیزم. من نمی دانم. اما آن را برای رفتن به خوب چرا که شما باید خود را با مادر و مادر خود را aunties.”

اندرسون تلاش به صحبت می کنند از طریق اشک.

“این سخت است. آن را بسیار سخت … این بیشتر به درد من تا به حال احساس در تمام زندگی من” اندرسون گفت: شفاعت: “خداوند به من کمک کند.”

در میان بسیاری از متزلزل ویلر مرگ است اریک Pate, 56, از دیترویت یک Kappa Alpha Psi برادری برادر ویلر.

“این بی معنی. او سزاوار نیست به مرگ مانند آن — و این اتفاق می افتد اغلب در دیترویت” گفت: “هنگامی که یک مرد مانند کلوین است که ستون جامعه خود را نمی رسیدن به 35 و یک پدر … تاثیر می گذارد که جامعه سیاه و سفید. این خوب بود برادر. و قاتل او باید به عدالت به ارمغان آورد.”

به تاریخ پلیس را ساخته اند هیچ دستگیری.

“من فقط از نوع زبانم بند آمده از آن همه” Pate گفت.

Pate توصیف ویلر به عنوان “کمال” Kappa Alpha Psi عضو اشاره کرد او کمک کرد ایجاد برادری را در فصل U-M دیربورن در طول سال کالج وجود دارد.

“در یک سیاه نر برادری در یک عمدتا سفید پردیس دشوار است. این طول می کشد بسیاری. اما کلوین بود که یک دانشجو بود که” Pate گفت. “او epitomoised آنچه ما ایستاده است که دستاورد است. “

به عنوان اخبار از چرخ مرگ گسترش و دوستان و خانواده و مدرسه و پدر و مادر در زمان به Facebook به غمگین و پیشنهاد کلمات ستایش است.

“در طول چند سال گذشته شما یکی از تنها کسانی است که می تواند رسیدن به (دختر من) و کمک به او را از مشکل ماندن و نگه داشتن او در آهنگ با نمرات او و نگرش او” نوشت: یک مدرسه پدر و مادر است. “او واقعا نگاه کردن به شما بود و دیوانه احترام برای شما. همه ما واقعا دست شما.”

پدر و مادر اضافه شده: “من از شما بسیار سپاسگزارم برای همه به کمک شما به دختر من از طریق او وسط سال مدرسه. شما یکی از دلایلی است که او در دبیرستان در حال حاضر و من از شما متشکرم واقعا. “

دوست دیگری نوشته است: “شما چنین تاثیر در بسیاری از راه های در بسیاری از زندگی مردم است.”

هارپروودز مقامات مدرسه اعلام چرخ مرگ در یک staffwide ایمیل در هفته گذشته:

“این است که با غم و اندوه و سنگینی قلب من که من به اشتراک گذاری این ارتباط به اطلاع شما از عبور از آقای کلوین ویلر … آقای کلوین ویلر در خدمت ما

مدرسه و منطقه و خانواده با عزت و تمایز با بهره گیری از احترام و تحسین از پدر و مادر و همسالان و دانش آموزان برای فداکارانه وقت و انرژی او سرمایه گذاری برای کمک به سوی موفقیت هر کودک است. نور عشق او هرگز خاموش شود از قلب ما. “

ایمیل ادامه داد: “لطفا نگه داشتن خانواده خود به خصوص مادر) در افکار و دعاهای خود را در طول این زمان به چالش کشیدن.”

چرخ مادام العمر Detroiter و کودی دبیرستان فارغ التحصیل, فارغ التحصیل شد و در سال 2016 از دانشگاه Michigan-Dearborn به دست آمده و مدرک کارشناسی ارشد در مشاوره از اشلند کلامی حوزه علمیه. او همچنین به مطالعه هنر آشپزی در Le بند ناف هیچ جایگزین ارزشیابی دوزبانه.

در چهارم جولای, چهار روز قبل از او به ضرب به ضرب گلوله کشته پایین ویلر ارسال شده یک پیام در Facebook صفحه ای که به نام صلح.

“اخبار” پست خوانده “در این زمان دشوار است که همه ما باید برای نشان دادن عشق ما به یکدیگر است. من به چالش کشیدن همه خانواده و دوستان من به نظر “عشق تو” … من برای اولین بار: I Love ya ❤️”

 هر کسی با اطلاعات در این مورد خواسته شده است لطفا تماس دیترویت, پلیس, قتل, واحد در 313-596-2260 یا جلو جنایت در 1-800-صحبت کردن.

تماس با Tresa Baldas:[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *