همیلتون برنده در مرسدس بنز یکی-دو

اسپیلبرگ جولای 12

شش بار قهرمان جهان لوئیس همیلتون تحت سلطه اشتایر جایزه بزرگ مرسدس بنز یکی-دو روز یکشنبه خود را جشن می گیرند 85 فرمول یک پیروزی و حرکت یک گام نزدیک تر به مایکل شوماخر رکورد 91 پیروزی. فنلاندی هم تیمی Valtteri Bottas, برنده هفته گذشته فصل بازکن پشت درهای بسته و در همان اتریش مدار, به پایان رسید, دور, دونده تا با قهرمانی منجر شود قطع به شش امتیاز رساند.

ردبول حداکثر Verstappen تکمیل سکو در یک بعد از ظهر آفتابی در خانه تیم Red Bull Ring پس از شروع در ردیف جلو و در حال تصویب Bottas در مراحل پایانی.

مبارزه فراری ارائه شده یکی از بحثهای عمده با چارلز Leclerc and Sebastian Vettel برخورد در باز کردن دامان و هر دو کناره گیر از مسابقه. “چه عجیب و غریب, سال است, اما آن را به عقب در اینجا به رانندگی با این نوع عملکرد گفت:” همیلتون آغاز شده که از موقعیت قطب پس از پر شور رقص در باران-آمار مقدماتی باقی مانده و در کنترل کامل است. “من بسیار سپاسگزار به پشت در وهله اول. آن را احساس می کند مانند یک زمان طولانی پس از آخرین مسابقه در سال گذشته و دوباره بعد از یک مشکل آخر هفته در هفته گذشته است که یک گام بزرگ به جلو است.” — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *