گرچن Whitmer: ممنوعیت chokeholds توسط پلیس را با نژاد با انگیزه 911 تماس جنایات نفرت

لنسینگ – رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer روز دوشنبه گفت که او می خواهد به ممنوعیت پلیس استفاده از chokeholds و نژادی با انگیزه 911 تماس جنایات نفرت.

این اقدامات در میان یک سری جدید از پلیس اصلاحات به نام Whitmer که در تاریخ 3 ژوئن اعلام کرد دیگر اقدامات او می خواهد تصویب در میشیگان از جمله نیاز به افسران پلیس را به مداخله اگر آنها را به همکاران با استفاده از نیروی بیش از حد.

Whitmer به نام برای ممنوعیت chokeholds معترض در میشیگان و در سراسر کشور بیش از روز یادبود مرگ جورج فلوید پس از دستگیری توسط پلیس مینیاپولیس است که در آن یک افسر سابق خود زانو به پایین فشار دهید تا در Floyd گردن برای تقریبا 9 دقیقه با وجود این واقعیت فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

“همه Michiganders بدون توجه به جامعه خود و یا رنگ پوست خود را سزاوار درمان برابر تحت قانون” Whitmer گفت: در انتشار اخبار.

“این پیشنهاد به ما کمک خواهد کرد اطمینان حاصل شود که مقامات مجری قانون درمان همه Michiganders با انسانیت و احترام و به ما کمک خواهد کرد نگه داشتن جوامع ما امن است. من ادامه خواهد داد تا کار با رهبران در اجرای قانون برای ایجاد امنیت بیشتر فقط و عادلانه در میشیگان.”

بیشتر: Whitmer: نیاز به دخالت پلیس در صورت مشاهده ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد

بیشتر: وکیل برای سربازان: Whitmer تنوع اهداف ‘خط لب’ خدمات برای MSP

اقدامات Whitmer به نام برای دوشنبه عبارتند از:

  • بیشتر محدودیت در استفاده از هیچ-knock حکم
  • برنامه های تشویقی برای سازمان های اجرای قانون برای استخدام/حفظ افسران که زندگی می کنند که در آن کار می کنند
  • تماس بر روی یک بازوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی به توصیه بهترین شیوه و آموزش پلیس در پاسخ به تماس های مربوط به افرادی که بیمار روانی
  • ارتقاء برنامه ها به منظور بهبود روابط بین پلیس و جوامع و رهبران جامعه

در ژوئن 3, Whitmer به نام پلیس مداخله مورد نیاز و همچنین بهبود پلیس آموزش از جمله آموزش ضمنی و تعصب و بهبود یافته در گزارش پلیس در استفاده از زور. او یک هدف برای افزایش اقلیت سپاهی متقاضی استخر به 25 درصد و زنان سپاهی متقاضی استخر به 20٪.

او نیز علاوه بر این از چهار صندلی به میشیگان کمیسیون در اجرای قانون استاندارد است که مجموعه استانداردهای حرفه ای در آموزش و پرورش, انتخاب, استخدام, صدور مجوز و بودجه در اجرای قانون و عدالت کیفری در میشیگان به آن بیشتر جامعه ،

برخی از اصلاحات پیشنهادی می تواند اجرا شود اجرایی و یا از طریق این کمیسیون که اعضای آن Whitmer منصوب. دیگران که نیاز به قانون تصویب شده توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری.

روز دوشنبه Whitmer گفت: این کمیسیون باید حسابرسی سازمان های اجرای قانون برای اطمینان از آنها با دقت گزارش نقض قانون و یا استفاده نامناسب از زور و ایجاد جریمه برای سازمان که موفق به رعایت.

Whitmer گفت: در اوایل ماه ژوئن مصاحبه او با پشتیبانی از “روح” از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” — یک شعار از زندگی مهم جنبش است. هر چند Whitmer گفت: در مصاحبه defunding پلیس در مورد اولویت بندی منابع او بعد از روشن اظهارات او به می گویند که روح از آن است که در مورد بازسازی جوامع در یک صورت عادلانه به سطح زمین بازی اما نه لزوما در هزینه از ادارات پلیس.

تماس با پل اگان: 517-372-8660 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @paulegan4. جزئیات بیشتر در میشیگان سیاست و ثبت نام برای انتخابات ما عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *