چهارم جولای حزب خانه در Washtenaw Co. بسته به 43 coronavirus موارد

بیش از 40 coronavirus موارد در شور و مرتبط به یک چهارم جولای ،

این Washtenaw County Health Department شناسایی 43 تایید COVID-19 موارد و 66 در معرض تماس از یک حزب خانه جولای 2-3 در شور منطقه با توجه به انتشار اخبار. در معرض تماس به حساب نمی آید فوری اعضای خانواده از همان خانواده است.

بسیاری از موارد تایید شده در افراد سنین 15-25 با توجه به بخش بهداشت و درمان.

وزارت بهداشت خواسته است هر کسی که با حضور جمع آوری و یا می داند که آنها در معرض خود قرنطینه به مدت 14 روز و مانیتور خود را به صورت علائم.

بررسی شیوع بیماری در حال انجام است, با توجه به وزارت بهداشت. این تجمع منجر به قرار گرفتن در معرض در فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و کسب و کار قایق رانی liveries باشگاه اردوهای تیم های ورزشی و جامعه بازنشستگی.

نیز وجود دارد که حداقل دو میشیگان شمالی مواجهه خارج از دولت قرار گرفتن در معرض و یکی از همسایه شهرستان قرار گرفتن در معرض, با توجه به وزارت بهداشت. اما عمومی مواجهه خارج اولیه جمع آوری در حال حاضر در نظر گرفته شده کم خطر قرار گرفتن در معرض.

“این یک نمونه بسیار روشن از چگونه به سرعت گسترش این ویروس و چگونه بسیاری از مردم می تواند نهفته در مقدار بسیار کوتاه از زمان” جیمنا spain agent بهداشت افسر با Washtenaw County وزارت بهداشت گفت: در انتشار اخبار. “ما نمی توانیم امید برای به انجام رساندن هدف ما حاوی COVID-19 و جلوگیری از بیشتر موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر کامل و بدون حمایت جامعه و همکاری است.”

بیشتر:

13 coronavirus موارد مربوط به تاتر باشگاه در رومالوس

2 coronavirus موارد مثبت مربوط به رویال بلوط نوار های ورزشی

شور چهارم جولای شیوع بیماری نیست تنها شیوع اخیر به یک گردهمایی بزرگ.

وزارت بهداشت شمال غرب میشیگان است که ارائه مشاوره به شرکت کنندگان زیادی چهارم جولای در جشن مشعل دریاچه Sandbar برای نظارت بر خود را برای علائم پس از چندین نفر تست مثبت است.

در این بخش می پرسد کسی که با حضور این حزب برای نظارت بر خود را برای علائم و به دنبال تست اگر علائم توسعه و عزت قرنطینه برای 14 روز.

شیوع در شرق و لانسینگ, نوار اخبار ملی پس از بیش از 150 نفر مریض شدم.

هارپر در رستوران و دم میخانه منجر به 158 تایید coronavirus موارد به عنوان ژوئیه 2. از 158 گزارش 131 گزارش آنها به نوار رفت و در برخی از نقطه در بین ماه های ژوئن 12-ژوئن 30.

شیوع بیماری در نوار led به موارد گزارش شده در سراسر کشور در Ingham, Wayne, اوکلند, کلینتون, St. Clair, ایزابلا, Macomb, Livingston, اتاوا, Eaton, Shiawassee, Kalamazoo, Manistee, Berrien و شهرستان Calhoun.

مردیت Spelbring اخبار کارآموز با مطبوعات آزاد دیترویت. رسیدن به او را در [email protected] و یا در توییتر @mere0415.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *