چهار سال از Emoni بیتس در میشیگان لینکلن بود که همیشه بیش از حد خوب درست باشد | میک McCabe

برای دو سال ما صبورانه گوش و راننده سرشونو تکون دادن به بسکتبال phenom Emoni بیتس — و پدرش, E. J. — به ما گفت که او هیچ جا نمی رود.

این جوانی که شد اولین دانشجوی سال دوم به نام Gatorade ملی بازیکن سال قرار بود به بازی او چهار سال در میشیگان لینکلن و نمی خواهد reclassify به یکی دیگر از فارغ التحصیلی کلاس.

[ 25 سال از ‘Mr. مارس’: سفارش ما به روز شده تام Izzo کتاب امروز! ]

پدرش اصرار داشت که هیچ دلیلی وجود دارد برای حضور در هر یک مدرسه دیگر از لینکلن چرا که او 6 پا-9 پسر که به طور متوسط 31.6 امتیاز و نه ریباند به عنوان یک دانشجوی سال دوم و رهبری لینکلن به بخش 1 قهرمانی کشور به عنوان یک دانشجوی سال اول رو همه بالا پرواز رقابت او می خواست هر تابستان.

آنها صدا خیلی قانع کننده ما می خواستیم به آنها اعتقاد دارید. دو حالت مسابقات اجرا می شود با بهترین بازیکن در کشور پیشرو لینکلن به نظر می رسید بیش از حد خوب درست باشد.

معلوم می شود در آن بود.

همه چیز تغییر دوشنبه زمانی که بیتس متعهد به ایالت میشیگان بسکتبال و معلوم بود که بزرگترین اخبار روز.

نشستن برای یک مصاحبه با ESPN بیتس عینک یک میشیگان دبستان آکادمی پیراهن خواهد بود که مدرسه جدید خود را در این پاییز.

و هنگامی که ما می گویند جدید ما با نام تجاری جدید. اما بیشتر در مورد که بعد از آن.

حتی بیشتر مهم است Sports Illustrated مایکل روزنبرگ گزارش داد که بیتس را در واقع reclassify به کلاس 2021 و فارغ التحصیل در پایان سال تحصیلی آینده.

که اجازه خواهد داد که بیتس به ثبت نام در MSU در پاییز سال 2021 و آماده باشد تا در انتخاب 2022 NBA draft, اگر NBA تغییرات پیش نویس خود را واجد شرایط بودن سن مورد نیاز است. اگر آن را نمی کند بیتس می تواند بازی دو فصل در MSU ترک برای G لیگ پس از یک سال در شرق و لانسینگ, بازی و یا بازی در خارج از کشور قبل از ورود به NBA.

جذاب سناریو در اینجا دبیرستان جنبه این. چگونه می توانم شما را از مدرسه به نظر می رسد از هوا نازک ؟

معلوم E. J. باز خواهد شد یک میشیگان ماهواره ای پردیس هدف بالا آکادمی که دارای یک صفحه اصلی دانشگاه در سیمان شهر در نزدیکی جکسون.

“آن بوده است در ساخت برای مدتی” E. J. گفت WXYZ-تلویزیون براد Galli. “تلاش برای انجام کاری بی سابقه در ایالت میشیگان که واقعا نبوده است انجام می شود.”

به همین دلیل برای بازی در یک دبستان مدرسه است به فعال کردن بیتس به بازی در برابر برخی از بهترین بازیکنان کشور در دیگر مدارس دبستان.

“من شده است بازی در برابر مردم است که من با آن بزرگ شده و چیزهای مانند آن” بیتس ” در فرانسه. “بنابراین من می خواهم به بازی در برابر مردم در سراسر جهان و نشان دادن استعداد واقعی است که من می توانید با هر کسی.”

این طرح می تواند شامل بازی در برابر دیگر مشخصات بالا در مدارس دبستان که برگزار می شود در شرق میشیگان که به میزبانی چندین لینکلن بازی های فصل گذشته و یا حتی در MSU.

“من فقط فکر می کنم از آن زمان به بعد در یک وضعیت که در آن او می تواند همچنان به رشد و توسعه” پدرش گفت: ESPN “و همچنین در اطراف افراد همفکر که آرزوی بازی در یک سطح بالاتر است که متعهد در ورزشگاه و همچنین می توانید او را به چالش هر روز در عمل.”

نصب و راه اندازی یک فهرست برای Ypsi دبستان آکادمی بود ، E. J. که او نیز مربی این تیم مانند او برای بیتس اصول AAU تیم آغاز شد با جذب بسیاری از پسرش AAU هم تیمی.

فصل گذشته اورلاندو Lovejoy برای Romulus اجلاس آکادمی شمال و 6-پا – 2 junior می خواهم به بازی در کنار بیتس.

“من واقعا هیجان زده هستم اما همانطور که در حال حاضر پدر و مادر من هنوز نهایی جزئیات در مورد اینکه آیا یا نه آنها می خواهند مرا به حضور در این مدرسه,” او گفت:. “ما نه ثبت نام در Ypsi دبستان و من disenrolled از اجلاس نشده است.”

درخواست تجدید نظر برای بازی با بیتس آشکار است به Lovejoy. نه تنها وجود دارد خواهد بود یک چالش برنامه اما این شیوه باید دینامیت.

“این شانس را به بازی در برابر بهترین مردم در سراسر جهان,” او گفت:. “جراحی تیز جراحی.”

با توجه به Lovejoy, لیستی از بازیکنان در حال حاضر متعهد به بازی با بیتس در Ypsi دبستان شامل: 2021 چهار ستاره گارد نقطه Jaden Akins از فارمینگتون; 2022 چهار ستاره تیراندازی گارد دیلون شکارچی آتلانتا; 2022 گارد نقطه JaVaughn هانا از تن. کلمنس; 2022 به جلو پیدایش کمپ از گرند رپیدز کاتولیک مرکزی و 2022 چهار ستاره شان فیلیپس از دیتون, در میان دیگران. با توجه به Sports Illustrated, 2023 به جلو جان McCrear از میشیگان لینکلن نیز گنجانده شده است.

بیتس شماره 1 بازیکن در این کشور به خاطر او ترکیبی از اندازه قریب به اتفاق با ظرافت و چابکی از یک نگهبان. او صرفا یک محیط بازیکن و شناور در اطراف 3-نقطه خط, از جایی که او قابل ملاحظه ای دقیق برای یک بازیکن خود را اندازه.

من دیدم چهار نفر از پنج بازی در لینکلن قبل از فصل بود که به طور ناگهانی به پایان رسید قبل از این منطقه نهایی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و نه یک بار او خط در هر نقطه در نزدیکی پست منطقه.

اما به Lovejoy, بیتس خیلی بیشتر از یک مرد بزرگ با مهارت.

“مردم فکر می کنم این دلیل است که او قد بلند او یک گارد — هیچ!” Lovejoy گفت. “Emoni طرز فکر متفاوت است. من ندیده ام کسی که فکر می کند مانند Emoni. Emoni کاهش سر یک مورچه. Emoni واقعا تهاجمی است. Emoni متفاوت ذهنی; این چیزی است که او بهترین است.”

آن را ممکن است برای بیتس ” مدرسه جدید به بازی در برابر برخی از مدارس در میشیگان, اما او نمی خواهد شرکت در مسابقات دولت دوباره و او نمی تواند یک نامزد برای هال Schram آقای بسکتبال جایزه.

در یک بعد از ظهر بیتس تبدیل به جاش جکسون ستاره که منجر دیترویت کنسرسیوم به 2014 کلاس C مسابقات قهرمانی کشور به عنوان یک دانشجوی سال دوم و پس از آن در سمت چپ به بازی برای پرکار دبستان در نپا کالیفرنیا.

بیتس ماندن در دولت اما آن را نمی خواهد همان خواهد بود.

میک McCabe سابق دیرین مقاله نویس برای مطبوعات آزاد دیترویت. تماس با او را در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @mickmccabe1

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *