سابق تنیس Mardy Fish برنده ستاره گلف عنوان

Stateline (US), جولای 13

ما جام دیویس کاپیتان Mardy Fish برنده آمریکایی قرن قهرمانی, برگزاری سابق بوفالو دفاعی مقابله با کایل ویلیامز یک روز پس از ضبط-تنظیم دور.

38 ساله و سابق تنیس شروع به پریدن کرد به دریاچه تاهو در جشن.

“من می خواستم به بازی خوب در اینجا برای مدت زمان طولانی” گفت: ماهی شش بار برنده در ATP Tour.. “آن را فقط مناسب نیست چشم من بسیار خوب, بنابراین من قرار دادن آن همه با هم. و خوشبختانه من قرار دادن آن همه با هم روز گذشته به دلیل نبود امروز است و نبود آن جمعه است.”

ستاره مسابقات شد بدون طرفداران در Edgewood تاهو گلف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. دلار 6,00,000 کیف پول و پول اضافی خواهد شد اهدا شده به سازمان حمایت از Covid-19 امداد تلاش های برابر عدالت ابتکار و دریاچه تاهو منطقه ای غیر انتفاعی.

ماهی birdied همتراز 5 16 و 18 سوراخ برای 21-نقطه و روز 76-نقطه — نه بهتر از ویلیامز — زیر اصلاح Stableford سیستم به ثمر رساند.

در روز شنبه ماهی birdied نهایی پنج سوراخ برای یک دوره رکورد 9-تحت 63 و رویداد-رکورد 37-نقطه دور. The left-hander برنده پس از اتمام در پنج پنج بار قبلی خود شش شروع می شود.

نزدیک به 300 پوند ویلیامز در تلاش بود برای تبدیل شدن به اولین بازیکن خط جلو برای برنده شدن در این رویداد است. او تا به حال 15 امتیاز در دور نهایی.

“من خوشحال هستم برای Mardy” ویلیامز گفت. “من نمی خواهم که او آن را در هزینه های من, اما او بهترین بازیکن این هفته است.” سالن از شهرت پارچ جان Smoltz سوم شد و با 58 امتیاز پس از 21 نقطه دور.

“Mardy بازی بی باک. او با بازی بی امان,” Smoltz گفت. “او تغییر نکرد نظریه خود را و آن را به پایان رسید تا کار کردن.” گلدن استیت ستاره Stephen Curry چهارم بود. او بسته با 26 نقطه روز به پایان با 56 امتیاز.

سابق دالاس کارفرمایی تونی Romo برنده دو سال گذشته انصراف پس از مجروح شدن مچ دست و در اواخر دور دوم شنبه. او گره خورده بود برای چهارم پس از دو دور. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *