فورد فقط نشان داد 2021 توسن: چرا این مدل جدید متفاوت است

این Ford Bronco, یک, یاد, آمریکا off-roader است دوباره پس از 24 سال غیبت با نخستین نمایش عمومی خود را دوشنبه شب در یک سری از 3 دقیقه ای داستان های ایجاد شده برای اجرا در سه پیشرو دیزنی متعلق به کانال های تلویزیون و یوتیوب.

شرکت سریع مجله به نام استراتژی منحصر به فرد “بی پروا.”

موضوع: جشن ماجراجویی زندگی و پیدا کردن یک راه برای جدا.

“مشتریان ما به دنبال چیزی ناهموار آنها به دنبال یک وسیله نقلیه است که آنها می تواند کار در مزرعه با — بلکه آنها را به یک ماهی قزل آلا جریان و یا به یک trailhead,” شادی Falotico مدیر ارشد بازاریابی افسر در فورد موتور شرکت ، گفت Autoline. “پروژه نام ‘بز’ — for ‘می رود بیش از هر زمین.'”

فورد شنود یک کشور خواننده و دو سنگ نوردان به بحث در مورد توسن شیوه زندگی در تلاش برای هدف قرار دادن مصرف کنندگان که لذت بردن از پیاده روی, دوچرخه سواری, اسکی, سنگ نوردی, سنگ, خزنده, بادبادک, سفر دریایی, گشت و گذار, قایقرانی, paddleboarding اردو و تقریبا هر ناهموار ماجراجویی قابل تصور است.

بیشتر: 2021 Ford Bronco دارای ویژگی های به جیپ صاحبان حسود

“من همیشه به دنبال سادگی و در عین حال زندگی من هر چیزی است اما ساده می گوید:” پوست گوساله و بره مور 40 به او نشان داده از بین بردن درب و سقف از یک چهار درب توسن و حلق آویز کردن توسط یک دریاچه در شب.

“اما بیابان به من آموخته بود و در حال حاضر,” او گفت:. “من عاشق بیدار شدن از خواب با من پا در خاک است. من عاشق شنیدن برای تلفن های موبایل. آن را همیشه به ارمغان می آورد شما را به این مرکز است. به همین دلیل من در اینجا بسیار به دنبال به اجرا بازگشت به آن گریزان لذت نهفته است که در سادگی است.”

مور نقطه ایجاد شد و به هوا در کشور, انجمن موسیقی را “CMA بهترین جشنواره” نشان می دهد در ABC در حدود 8:09 بعد از ظهر

حدود دو دقیقه بعد حرفه ای سنگ کوهنورد بروک Raboutou, 19 به نظر می رسد در یک نقطه ایجاد شده به هوا در طول “Still” در فرانسه.

“یکی از چیزهایی که من در مورد احساس بودن در طبیعت است که من همیشه من شادترین خود. بودن در خارج از منزل است فقط مانند یک نفس عمیق به recenter تمرکز من,” او می گوید او به عنوان رانندگی یک توسن ورزش بیش از کوه ها.

در این قسط نهایی اسکار برنده جایزه جیمی چانه شناخته شده برای او سنگ نوردی عکاسی و جهان سفر ایجاد یک قطعه به اجرا در کانال نشنال جئوگرافیک در “پارک ملی: پارک” در حدود 8:13 بعد از ظهر

“من همیشه می خواهم در بر داشت که شما می دانید سخت تر از جایی است برای به دست آوردن [به] بیشتر به من لذت بردن از رفتن وجود دارد. به دلیل وجود یک فرایند به آن است. برخی از جالب ترین چالش ها برای غلبه بر تنها شدن وجود دارد,” او می گوید در حالی که رانندگی در یک باریک دو آهنگ دنباله کوه در دو درب توسن.

عکاسی برای داستان کوتاه بود co-ایجاد چانه.

بیشتر: 2021 Ford Bronco طراح دنبال در قدم به قدم از جکی رابینسون از طراحی خودرو

بیشتر: فورد طراح, دختر, رنگی خود را محرمانه توسن طرح — و آن را موجب یک ایده

بیشتر: جیپ طول می کشد هدف در فورد ساعت قبل از بزرگ 2021 توسن آشکار

فورد گفته است که قصد دارد برای به چالش کشیدن جیپ به خصوص در خارج از جاده به بازار است.

“این (جیپ) مخاصم همیشه خود را زیر وفادار گفت:” مارتین فرانسوی, ایالات متحده آمریکا مدیر عامل Berylls استراتژی مشاوران خودرو مشاوره در رویال اوک. “اما نماد بازگشت با انتقام. فورد به معنی کسب و کار است. این شات در بازو است که مصرف کنندگان و فروشندگان می خواهند و نیاز.”

توسن ساخته شده از سال 1966 تا 1996 توسعه یک فرقه زیر و در حال حاضر دستورات بالا قیمت از جمع. فورد گفت: بازگشت SUV خانواده می آید در پاسخ به درخواست برای به روز رسانی.

بدون سوال, این رویکرد به reintroducing توسن بی سابقه است.

فورد رفته تیره در Facebook آگهی خرید به عنوان بخشی از 30 روز مکث همراه با دیگر شرکت های جهانی تشویق رسانه های اجتماعی به مسئولیت برای صدمه زدن به محتوا. هنوز هم این دیزنی همکاری که شامل شرکت در سایت های شبکه اجتماعی است که انتظار می رود به درایو $100 سفارشات فورد گفت.

مصرف کنندگان را ببینید کوچک توسن اسپرت SUV را در نمایشگاه بعد از این سال. دو درب و چهار درب توسن منتشر خواهد شد در بهار 2021.

همه چیز طراحی شده است بر اساس این مطالعه از افراد واقعی فورد گفت.

“ما در آغاز این پروژه چندین سال پیش گفت:” وینستون Landin فورد جهانی مدیر بینش مصرف کننده. “اصل بنیادی در ابتدا واقعا این واقعیت است که توسن در حال حاضر شده است یک نام تجاری قوی وجود دارد میراث اطراف Bonco. که مهم است به این دلیل که خودرو نیاز به ارائه آنچه درست برای توسن — قابلیت دوام و البته طراحی. وجود دارد مقدار زیادی از ارتباط عاطفی است که مردم تا به حال با این نام تجاری خاص است.”

از آنجا فورد طراحان صرف هزاران ساعت در این زمینه است.

“ما انجام داده اند و بسیاری از مشاهدات” Landin گفت. “برای مثال ما صرف زمان با مشتریان در طول یک آخر هفته تمام شود. ما شروع می شود در روز جمعه و رفتن اسنوبورد, go on, off-road adventures, پیاده روی و دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی و کمپینگ.”

در برخی از روزها اعضای گروه متمرکز اعلام خواهد کرد که آنها برنامه ریزی شده در اواسط هفته پس از فرار از کار و فورد تیم خواهد به دنبال همراه. آنها به تماشای چگونه تجهیزات لود شد که در آن مردم پا به کراوات تجهیزات به سقف چگونه آنها برگزار شد که بر روی این خودرو هنگامی که آن را خاموش جاده و آنها که به نام برای پیوستن به آنها را در ماجراهای او گفت:.

مهم این است که شناسایی به اصطلاح “نقاط درد” و از بین بردن آنها.

فورد ناظران متوجه شده است که فورا آینه در جابجایی درب های مورد نیاز برای مهاجرت به طوری رانندگان نیست, بدون آینه یا مجبور به خرید قطعات aftermarket. به طوری که عنصر دوباره طراحی شد.

موضوع قابل جابجایی درب نیز ایجاد چالش است. مردم ابراز نگرانی در مورد ترک درب در خانه و در سفر و احساس آسیب پذیر, پس از فورد راهی برای فروشگاه درب خودرو.

بیانکا در ذهن

پل Wraith توسن طراح ارشد گفت: این شرکت تا به حال یک هدف مشتری.

“آن بود و نه فقط برخی از ساخته شده ولی با یک انسان واقعی به نام بیانکا بر اساس پایین در L. A.,” او گفت:. “او یک پرستار بچه. مانند بسیاری از دایه او زندگی در یک کارفرما ، روز او را به رانندگی در اطراف با کارفرما بچه ها. بنابراین او نیاز خودرو به معقول, به عنوان ما می خواهم همه امید. توسط شب او را مانند همه دایه در این سیاره — او خاموش است.”

بنابراین این موضوع Wraith اشاره کرد این است چگونه می توانید درب و تجهیزات روشن و خاموش کردن یک توسن به راحتی برای کسی که فقط به سختی 5 فوت قد.

“و آن کسانی هستند که درب برای رفتن ؟ او نمی خونه. او مجبور نیست یک گاراژ” او گفت:. “او را استخدام کمک کند.”

گرفتن عکس

علاوه بر فورد تیم متوجه شده است که افرادی که فعالیت های ماجراجویی را به مقدار زیادی از تجهیزات با آنها را به ماندن متصل با دوستان و خانواده از طریق رسانه های اجتماعی نه تنها تلفن های همراه اما دوربین و تجهیزات بیشتر به صورت مکرر از ارسال. بنابراین داشبورد طراحی شده است برای ارائه قدرت و نه نیاز به کابل.

“کسانی که آموخته های ما همه از زیر و صرف وقت با مردم” Landin گفت.

احساس ایمنی احساس غالب در زمینه مطالعات به خصوص با ورزشکاران.

دوباره و دوباره Landin گفت: موضوع ایمنی و امن فرار مطرح است. رانندگان می خواستم هرگز به نگرانی در مورد مرور برف یا یخ یا آب و یا گل و یا شن و ماسه و یا سنگ.

“خودرو به خارج از زمین” Landin گفت. “اگر چه اکثر مردم می دانند که آنها احتمالا نمی خواهید به استفاده از آن است. این یک موضوع مشترک است.”

در سال های اخیر فورد ساخته شده است که علم از مشاهده آن مشتریان و مشتریان بالقوه مانند موش در آزمایشگاه. این بدان معناست که مطالعه عادات و شیوه زندگی را به چالش می کشد.

رونمایی از جدید توسن و توسن ورزش می آید در یک زمان بسیار مهم برای فورد است. مدیران اجرایی آن باید پیش بینی های جسورانه سود در یک بخش بازار است که اتاق را برای رشد.

فورد توسن ساخته خواهد شد در میشیگان کارخانه مونتاژ در وین. توسن ورزشی ساخته خواهد شد در ارموسییو ٬ سونورا گیاه در Hermosillo, Sonora, مکزیک.

فورد گفته است که انتظار گزارش 5 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه دوم پس از این بالا-مشخصات محصول نقش اساسی در این شرکت نمونه کارها.

قیمت برای 2021 توسن و توسن ورزش آن را منتشر نکرده اند.

F-150 اولین هم

این دومین عمده نشان از فورد در سه هفته. این شرکت اولین-همیشه آنلاین-تنها نشان می دهد 35 دقیقه قبل از ثبت زمین برای برای 2021 F-150 پیکاپ livestreamed در رسانه های اجتماعی برگزار شد در ژوئن 25 و میزبانی توسط Denis Leary.

Coronavirus را به عقب رانده قصد دارد برای فورد به عنوان به خوبی به عنوان دیگر خودروسازان.

این شرکت در ابتدا اعلام کرد توسن آشکار برای جولای 9, سقوط کرد که در تولد O. J. Simpson, شاید معروف ترین توسن مسافر از همه زمان. پس از سوالات مطرح شده توسط خانواده از قتل قربانی Nicole Brown Simpson و همچنین به عنوان اتصال به خشونت خانگی مطرح شده توسط UAW رهبران و اعضای این شرکت موکول.

بیشتر: Hidden vault پنهان کردن اسلحه و پول داغ فروش لوازم جانبی را برای وانت ها و Suv

بیشتر: فورد را تایید می کند آن است که پایان دادن به تولید Lincoln Continental

بیشتر: تحلیلگر می گوید فورد نیاز به پاره کردن گروه کمک کردن’ پس از $2B از دست دادن: آنچه که او به معنای

بازگشت به آینده

“این دوره از سال 1964 تا 1969 بودند شکوه روز برای شرکت فورد موتور به ما معرفی موستانگ توسن, GT40 و شکست فراری در لومان” گفت: Ted رایان فورد archives و میراث نام تجاری مدیر. “ما در حال reliving که مدت زمان کامل با ناآرامی های مدنی به عنوان یک پس زمینه.”

“من می بینم که همان انرژی و خلاقیت در فورد در حال حاضر به عنوان ما معرفی موستانگ Mach-E هیبریدی F-150 و همه جدید توسن در حالی که سرمایه گذاری در مستقل و الکتریکی است. تاریخ در حال تکرار است.” “اما مهندسی رفتن به این جدید توسن است که بسیار قوی تر از آنچه که ما قادر به قرار دادن به خودرو در سال 1965. صوفس (جاده) قابلیت بوده است North Star برای این برنامه است.”

مطبوعات آزاد تحریریه علامت فلن کمک به این گزارش.

تماس با قمر دیوار هوارد در 313-222-6512 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @phoebesaid. ادامه مطلب فورد و ثبت نام برای خبرنامه خودرو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *