افزایش هوایی قابلیت های کلیدی به هند لاک تجمع

Vijay موهان

تریبون سرویس خبری

Chandigarh, ژوئن 29

C-130, Chinook, Mi-17 به بال

  • در سال 2008 القای C-130 با یک بار حدود 20 تن داد fillip به هوا نگهداری از جلو, مناطق
  • بومی Dhruv, روسی Mi-17V5 متوسط آسانسور هلیکوپتر و ما CH-47 Chinook سنگین آسانسور هلیکوپتر بیش از حد داده اند عمودی ترابری افزایش

  • جنگنده ها دارای القاء حدود 90 Dhruvs و تهیه حدود 150 Mi-17 و 15 Chinooks, افزایش, آب و هوا لجستيک قابلیت

پشت بی سابقه نظامی تجمع در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ برای مقابله با متخاصم چین توسط جنگنده ها را هرگز قبل دیده می شود سنگین بلند کردن قابلیت. القای دارایی های مانند C-17 Globemaster C-130 سوپر هرکول و CH-47 Chinook بیش از چند سال گذشته بسیار افزایش یافته جنگنده ها توانایی کشتی نیروهای نظامی و تجهیزات.

با هیچ فوری نشانه ای از د-تشدید IAF پرواز به هیمالیا مرزی ادامه دارد, در آوردن تجهیزات نظامی و منابع. مهم ترین جنبه از هوا تلاش, شاید, است airlifting هند جدید ترین و قدرتمند ترین تانک های T-90 که در حال حاضر نوک پیکان ارتش اعتصاب سازند از دشت به لاداخ.

Airlifting T-90 بود که ممکن است با توجه به ظرفیت حمل بار از C-17. T-90 وزن آن در حدود 46 تن است که بیش از ظرفیت IL-76 که می تواند ترابری در حدود 45 تن می گوید یک افسر نیروی هوایی اسرائیل. یکی دیگر از شش IL-78 هوا سوخت گیری تانکر مستقر در آگرا که همان IL-76 نیز می تواند مورد استفاده در حمل و نقل معمولی ، جنگنده ها را اسب بارکش است 104-32 متوسط و بلند کردن هواپیما.

ارتش تا به حال سه هنگ از T-72 تانک که حدود 40 تن مستقر در این بخش است. بسیاری از این مخازن همراه با BMP-2 مکانیزه وسایل نقلیه جنگی شده اند airlifted به لاداخ توسط IL-76 پس از 1990s شروع شد. با توجه به وزن و طول تراکتور-تریلر آن عملی نیست به مذاکره کوه بالا می گذرد پیچ تند خم و باریک کشیده که دروغ در جاده ها لینک از سرزمین اصلی به لاداخ.

هشدار ترور در J&K, دهلی نو و بیهار

دهلی نو: در میان ادامه هند-چین مرز تنش اخیر و شلیک توسط پلیس نپال در امتداد مرز در ایالت بیهار در سازمان های اطلاعاتی باید صدا هشدار احتمال حملات تروریستی در J&K, دهلی نو و بیهار. گشت زنی بوده است افزایش در مناطق مرزی. TNS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *