Eminem fends off خانه مزاحم; گمان برگزار شد در Macomb County زندان $50,000 باند

امینم رپر و نیروهای امنیتی خنثی کردن برنامه های یک مزاحم که شکست در به کلینتون شهرستان خانه از طریق یک درب عقب در مارس 5, پلیس و افراد نزدیک به این هنرمند گفت.

ستاره متولد Marshall Mathers بیدار شد توسط یک سیستم زنگ خطر خانه حدود 4 صبح صبح که در نهایت مقابله با ریشو مزاحم در اتاق نشیمن خود را.

مرد “بود و شفاهی و جسمی بازداشت شده توسط مارشال در حالی که امنیت هشدار داده شد” یک Eminem دانشیار گفت: مطبوعات آزاد.

Matthew David Hughes متهم شد در ماکوم شهرستان دادگاه منطقه با درجه اول تهاجم به خانه و مخرب تخریب یک ساختمان است. او برگزار شد در $50,000 اوراق قرضه.

هیوز را تحسین کرد از میشیگان هر چند او مستند به عنوان “بی خانمان” در حکم صادر شده توسط پلیس گفت: کلینتون شهرستان سروان پلیس ریچارد Maerlie.

هیوز متهم به پرتاب سنگ فرش از طریق شیشه ای-روکش درب آشپزخانه در پشت امینم ، او طفره رفت یک تیم امنیتی مستقر در مقابل اموال یک منبع گفت: “مطبوعات آزاد.

“امینم بود که در خانه اش در انطباق با فرماندار اقامت-صفحه اصلی, اقامت امن نظم” Maerlie گفت. “امنیت هشدار داده بود در آمد و در زمان او را بازداشت و به هیچ کس آسیب دید.”

سلامت ماسک صادر شد به هیوز توسط پلیس پس از دستگیری و به نظر می رسد در mugshot خود را — هر چند کشیده زیر چانه اش تا چهره اش قابل مشاهده است.

امینم در دردار کلینتون شهرستان توسعه — یکی از چندین دیترویت-منطقه خواص رپر متعلق به — شده خود را به محل اقامت اولیه برای دو دهه بوده است.

هیوز در دادگاه حاضر خواهد شد ژوئن 29 برای شایستگی شنیدن. او می تواند چهره تا 20 سال زندان برای یک خانه-تهاجم اعتقاد و تا پنج سال به صورت مخرب و تخریب.

تماس با مطبوعات آزاد دیترویت موسیقی نویسنده برایان McCollum: 313-223-4450 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *