شرق لاداخ بن بست: هند و چین و برگزاری ماراتن فرمانده کل سپاه مذاکرات

دهلی نو ژوئن 30

هندی و چینی ارتش در روز سه شنبه برگزار شد بیش از 10 ساعته فرمانده کل سپاه در سطح گفت و گو با تمرکز بر تهیه روش برای متارکه از نیروهای مختلف از بن بست امتیاز در شرق لاداخ و به بررسی راه هایی برای کاهش تنش در منطقه منابع دولت گفت.

در این دیدار بسیجیان منتقل نگرانی چین “ادعای جدید خطوط” در منطقه و خواستار ترمیم وضعیت موجود حول و حوش و همچنین خروج فوری از سربازان از Galwan دره Pangong Tso و تعدادی از مناطق دیگر گفتند.

مذاکرات صورت گرفت در سمت هند از خط کنترل واقعی (LAC) در Chushul بخش در شرق لاداخ. جلسه شروع شد و در ساعت 11 صبح و در ادامه فراتر از 9 ساعت, منابع گفت.

این نماینده در این جلسه که به ریاست 14 فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ در حالی که طرف چینی به رهبری فرمانده تبت نظامی منطقه محسوب می شود لیو لین.

این منابع گفت: طرف هندی نیز تن به تن به شدت زیر مفاد تعدادی از موافقت نامه ها در برخورد با مسائل مربوط به حمل از مرز مسائل.

تمرکز مذاکرات در حال تهیه روش د-تنش و عدم مشارکت نیروهای مختلف کرانه باختری رود اردن منابع گفت: با اضافه کردن وجود دارد بحث و تبادل نظر در تدابیر اعتماد سازی به عنوان به خوبی.

وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی در جزئیات نشست. این سومین فرمانده کل سپاه-نشست سطح پس از بن بست در ماه مه آغاز شد 5.

در گذشته دو دور از مذاکرات طرف هند خواستار خروج فوری از نیروهای نظامی از مناطق مختلف در منطقه است.

هندی و چینی ارتش در حال قفل شده است و در یک بن بست تلخ در مکان های مختلف در شرق لاداخ برای هفت هفته گذشته و تشدید تنش منیفولد پس از 20 سربازان هندی کشته در خشونت برخورد در Galwan دره در 15 ژوئن. طرف چینی نیز متحمل تلفات و اما آن است که هنوز برای دادن جزئیات.

در این مذاکرات در 22 ژوئن دو طرف وارد یک “متقابل اجماع” به “خلاص” از تمام درگیری در شرق لاداخ. قبلی دو دور گفت و گو صورت گرفت در Moldo بر طرف چینی به لاک زدن.

پس از Galwan دره, حادثه, دولت داده شده, نیروهای مسلح “آزادی کامل” به “خور” پاسخ به هر, چینی, حادثه ناگوار در طول لاک این 3,500 کیلومتر بالفعل مرز.

ارتش ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای اضافی به جلو مکان در امتداد مرز در دو هفته گذشته. جنگنده ها نیز منتقل سیستم های دفاع هوایی و همچنین به عنوان یک تعداد قابل ملاحظه ای از خود را در خط مقدم مبارزه با جت ها و هلیکوپتر حمله به چند کلید هوایی پایگاه.

در به شدت دقت بیانیه امور خارجی وزارت در هفته گذشته برگزار شد چین مسئول بن بست و گفت آن شده است گردآوری سربازان زیادی از نیروهای نظامی و تسلیحات در طول لاک از اوایل ممکن است که رفتار نیروهای چینی است که در بی توجهی کامل از تمام متقابلا توافق هنجارهای.

دور اول Lt General مذاکرات در ماه ژوئن برگزار شد 6 که در طی آن هر دو طرف نهایی توافق برای خلاص به تدریج از تمام بن بست نقاط ابتدا با Galwan دره.

وضعیت بدتر شده پس از Galwan دره درگیری که دو طرف به طور قابل توجهی تقویت خود استقرار در بسیاری از مناطق در امتداد لاک.

تنش به حال تشدید در شرق لاداخ پس از حدود 250 چینی و هندی سربازان درگیر در خشونت آمیز چهره در مارس 5 و 6. این حادثه در Pangong Tso شد و پس از یک حادثه مشابه در شمال هند در مارس 9.

قبل از این درگیری هر دو طرف بوده است تصریح می کند که در انتظار قطعنامه نهایی از مرز موضوع لازم بود برای حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *