Dr. Anthony Fauci می گوید کنگره جدید کروناویروس موارد می تواند به 100,000 یک روز بدون تغییرات

واشنگتن – جدید کروناویروس عفونت می تواند به افزایش 100,000 یک روز اگر ملت دریافت نمی کند در حال انجام خروش تحت کنترل Dr. Anthony Fauci کنگره گفت شنبه.

“ما واقعا برای انجام کاری در مورد آن و ما باید برای مقابله با آن را به سرعت” او شهادت دادند. “این می تواند بسیار بد است.”

Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در موسسه ملی سلامت گفت: این افزایش باعث شده که هر دو توسط برخی از مناطق بازگشایی بیش از حد به سرعت و توسط افراد زیر دستورالعمل.

“ما باید برای دریافت این پیام است که ما همه در این با هم” Fauci گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی. “و اگر ما در حال رفتن به شامل این ما رو شامل آن با هم.”

شهادت هفته پس از او می خواهم که قبلا هشدار داده بود که نیازی “درد و رنج و مرگ” اگر اقدامات مناسب نیست, گرفته, Fauci, گفت که او “بسیار نگران” در مورد آنچه اتفاق می افتد در بسیاری از کشورهای. موارد جدید شده اند افزایش حدود 40,000 یک روز Fauci گفت.

Mnuchin: Mnuchin Powell مختصر خانه کمیته pandemic پاسخ تلاش

پرسید: چه چیزی اشتباه رفتن او گفت: چند متحده ممکن است نقل مکان کرد “سرعت بیش از حد” و صرفنظر از برخی از پست های بازرسی گذاشته برای امن بازگشایی.

اما حتی در مناطق که در آن دولت و مقامات محلی به دنبال دستورالعمل های فدرال افراد در عمل به عنوان اگر تمام محدودیت ها برداشته شده بود.

“آنچه ما شاهد بودند که بسیاری از افرادی که شاید احساس کردند که چون آنها فکر می کنم آنها رویین تن و ما می دانیم که بسیاری از افراد جوان هستند چرا که آنها در حال گرفتن بیماری جدی است که در نتیجه آنها در حال آلوده شدن است و هیچ چیز برای انجام با هر کس دیگری که در واقع آن را ندارد” Fauci گفت.

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. باز این جلسه در دولت از coronavirus همه گیر دوباره بردن گذشته خود را توصیه است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک ماسک به کاهش شکاف سیاسی در آن توصيه های بهداشتی.

“رئیس جمهور مقدار زیادی از تحسین” الکساندر گفت. “آنها را به دنبال خود منجر شود.”

مقامات بهداشت شده است با تاکید بر نیاز به پوشیدن ماسک به عنوان متحده شل اجتماعی خود فاصله محدودیت و به عنوان عفونت باید رسید در بسیاری از مناطق.

USAID مشاور: Ilhan Omar, Joaquin کاسترو تقاضای حذف USAID آزادی مذهبی مشاور رسانه های اجتماعی پست

در خصوص Fauci گفت: نزدیک تجمعات در میله های زندان است “واقعا خوب نیست.”

“ما واقعا برای متوقف کردن که,” او گفت:.

اتحادیه اروپا تلقی آمریکایی ها بیش از حد مخاطره آمیز به استقبال در زمانی که بلوک باز می شود تا بازدید کنندگان بین المللی ژوئیه 1.

کشورهای اروپایی بهتر است حاوی ویروس Fauci گفت: در بخشی به دلیل تعطیلی فعالیت وجود دارد گسترده تر. در ایالات متحده تنها در حدود نیمی از ملت تعطیل در مقایسه با حدود 90 درصد به 95 درصد از فعالیت های در بسیاری از کشورهای اروپایی.

“ما بسیار ناهمگن کشور” گفت: “ما تا به حال یک ناهمگن پاسخ.”

Fauciand دیگر شاهد وارد جلسه اتاق با پوشیدن ماسک. آنها در فاصله شش فوت از هم جدا. تعدادی از خبرنگاران اجازه دهید به اتاق محدود بود و هیچ اتاق را برای مخاطبان عام.

الکساندر اشاره کرد که در کاپیتول هیل پزشک گفت: ماسک می تواند در نظر گرفته شود هنگامی که صحبت به میکروفون اگر سخنران نشسته بود شش پا و دور از دیگران, به عنوان او انجام شده بود.

“به همین دلیل من ماسک خاموش است راست, در حال حاضر,” او گفت:. “اما مانند بسیاری از دیگر سناتورهای زمانی که من راه رفتن در راهرو و یا در طبقه سنا من با پوشیدن ماسک.”

کنتاکی آمریکا اولیه:: امی مک گراث squeaks از پیروزی چارلز بوکر

الکساندر اظهار تاسف کرد که “این زندگی ساده صرفه جویی در عمل تبدیل به بخشی از بحث های سیاسی که می گوید این” اگر شما برای مغلوب ساختن پیشی جستن شما نمی پوشیدن ماسک. اگر شما در برابر تهمت شما انجام دهد.'”

“به همین دلیل من پیشنهاد کرد که رئیس جمهور گاهی اوقات پوشیدن یک ماسک و حتی در بسیاری از موارد لازم است برای او را به انجام,” او گفت:.

واشنگتن ایالت پتی موری, نماینده دموکرات مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته پاره به مغلوب ساختن پیشی جستن در باز کردن نظرات.

“ما دیده ایم و رهبری بحران مواج در کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور نشان میدهد زمان پس از زمان او مراقبت کمتر در مورد چگونه این بیماری همه گیر است که تأثیر خانواده ها و جوامع و بیشتر در مورد چگونه آن را می سازد او را نگاه,” او گفت:.

این جلسه برگزار شد و دو روز پس از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر هشدار داد که “پنجره بسته است” برای ایالات متحده به وضعیت تحت کنترل است.

Fauci بارها خواست متحده به دنبال دستورالعمل های فدرال برای بازگشایی, از جمله در گذشته خود ظاهر قبل از کمیته بهداشت مجلس سنا در ماه مه زمانی که او هشدار داد که شکست به دنبال دستورالعمل ها را به “برخی از درد و رنج و مرگ” است که می تواند اجتناب شود.

جدید COVID-19 موارد در حال حاضر در حال رشد در 34 متحده است.

تعدادی از کشورهای متوقف بازگشایی مجدد برنامه هفته گذشته به عنوان ایالات متحده تنظیم پرونده برای تعداد موارد جدید در یک روز. تگزاس بسته میله و محدود رستوران ظرفیت در حالی که در فلوریدا ممنوع نوشیدن در میله های زندان.

Fauci گفت: محدودیت نمی تواند یک “همه یا هیچ” وضعیت زیرا مردم نمی خواهد تحمل کند و نه قادر بودن به انجام هر گونه فعالیت. اما آنها نیز باید به دنبال اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن و شستن دست و قوانین دیگر به طوری که آنها می توانید لذت بردن از خود در دستورالعمل های امن.”

کارشناسان می گویند متحده که اصلا مدیریت خود را مورد شمارش خطر قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی و دوباره آلوده کشورهای همسایه که در حال حاضر مسطح منحنی.

از دست دادن حافظه, gnarled, انگشتان دست, وحشت: COVID-19 کشتن نیست این آمریکایی ها اما بسیاری ممکن است هرگز همان خواهد بود

کاخ سفید اغلب ارائه یک rosier تصویر از وضعیت از آنچه که مقامات بهداشتی توصیف.

خواسته دوشنبه در مورد آذر هشدار کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: رئیس جمهور تشویق شده است که شده است وجود دارد کاهش در نرخ مرگ و میر و افزایش موثر درمان.

“این چیزها را به ما منحصر به فرد مجهز به رسیدگی به افزایش موارد که دیده ایم” McEnany گفت.

بیش از 125,000 مرگ و میر در ایالات متحده از COVID-19 نمایندگی حدود 25 درصد از جهان را در مرگ و میر.

برخی از کارشناسان پیش بینی می کنند آمریکا مرگ و میر به آمار حدود 180,000 توسط Oct. 1.

“من راضی نیست چه خبر” Fauci گفت: “از آنجا که ما در حال رفتن در جهت اشتباه است.”

بیشتر: بیش از 500 ، 000 نفر در سراسر جهان در حال حاضر از درگذشت coronavirus

پنج ماه در یک جدول زمانی از چه COVID-19 باز شدن در آمریکا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *