اجازه ندهید مستند گلایه نوبه خود به حوادث: مودی در نامه ای به شهروندان

تریبون سرویس خبری

دهلی نو مه 29

اذعان فوق العاده ای درد و رنج را تحمل توسط کارگران مهاجر و بخش های محروم در طول Covid-19 مستند دوره نخست وزیر نارندرا مودی امروز گفت این کشور به اطمینان حاصل شود که ناراحتی مواجه نمی نوبه خود به حوادث.

“در بحران این قدر می تواند آن را قطعا نمی توان ادعا کرد که هیچ کس دچار هر گونه مشکل و یا ناراحتی. ما کارگران مهاجر و کارگران و صنعتگران و صنعتگران در مقیاس کوچک صنایع دستفروشان و از جمله هموطنان قرار گرفته اند فوق العاده ای رنج PM مودی گفت: در نامه ای به شهروندان از اتمام یک سال از دوره دوم.

پینوشت: یک سری از اقدامات انجام شده به طلیعه چیزی بودن در یک تغییر او گفت: فقط به عنوان کشور در حال حرکت بود در سریع, سرعت, Covid کشور را فرا گرفته. استقبال شهروندان برای اعتماد به نفس و انعطاف پذیری که با آنها مواجه شده جهانی همه گیر و تبدیل راه جهان در حال حاضر نگاه در هند, او هشدار داد که هر کس تا به حال به مراقبت و به دنبال دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که “ناراحتی که ما رو فراموش نمی نوبه خود به حوادث”.

“ما نمایش داده می شود صبر تا کنون و ما باید همچنان به انجام این کار. این یکی از دلایل مهم برای هند در حال امن و در حالت بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر. این یک نبرد طولانی اما ما باید شروع به تراورس راه پیروزی و پیروزی است ما جمعی حل و فصل” او گفت:.

او تصریح کرد که تبدیل شدن به خود متکی — Atmanirbhar بهارات — بود و باید ساعت ها در پست-Covid عصر.

یادآوری است که در سال 2014 و رأی مردم برای یک تحول اساسی گفت: در پنج سال گذشته این کشور را دیدم که چگونه دستگاه های اداری را شکست از باتلاق فساد و همچنین misgovernance. از سال 2014 تا 2019 هند قد به طور قابل توجهی افزایش یافت. ملت زمانی شمول مالی کل بهداشت پوشش و پیشرفت های ساخته شده جهت حصول اطمینان از “مسکن برای همه”.

“در سال 2019 مردم رای دادند نه صرفا برای تداوم بلکه با یک رویا از هند به ارتفاعات جدید ،” ظ گفت و اشاره کرد که امروز مردم احساس می کنند که در مسیر توسعه این کشور است.

“طراحی شده توسط شعار ‘sabka saath, sabka vikas, sabka vishwas’ هند راهپیمایی به جلو در تمام حوزه” گفت: انتخاب برای توصیف خود را به عنوان “Pradhan Sevak”.

در یک سال گذشته برخی از تصمیم گیری به طور گسترده ای مورد بحث و باقی مانده اچ در گفتمان عمومی. ماده 370 تقویت روح وحدت ملی. رم Mandir قضاوت آورده دوستانه پایان به بحث تداوم برای قرن ها. وجود دارد بسیاری از تصمیم گیری های دیگر که اضافه شده حرکت به ملت مسیر توسعه PM مودی گفت.

یک سال از مدت 2

در نامه ای به شهروندان به ارمغان می آورد تا رنج مهاجران دستفروشان

هند 8 بدترین ضربه توسط ویروس

هند مرگ و میر در جمعه پیشی گرفته است که چین حتی آن را به عنوان پیشی گرفت و ترکیه برای تبدیل شدن به هشتمین بدترین ضربه ملت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *