مستند زنان از رنگ در سیاست های رشیدا Tlaib نخواهد هوا در دیترویت تلویزیون عمومی

هنگامی که “و او می تواند آینده” برای اولین بار روز دوشنبه و شب سه شنبه در PBS بینندگان را به دیدن یک فیلم مستند در زنان از رنگ در سیاست که به عنوان “قدرتمند و کاملا حیاتی” شیکاگو سان تایمز.

اما اگر بینندگان در شهر موتوری, منطقه می خواهید به آن را ببینید, آنها را مجبور به رفتن آنلاین. دیترویت تلویزیون عمومی نخواهد بود پخش این فیلم به دلیل نگرانی بیش از عدالت مربوط به این بخش اختصاص داده شده به کنگره ایالات متحده رشیدا Tlaib D-دیترویت.

ارائه شده توسط “دید از بالا” سری “و او می تواند آینده” با تمرکز بر زنان که زد برای دفتر در سال 2018 و نشان دهنده پویا و فراگیر تر از سیاست آمریکا است.

در علاوه بر این به Tlaib این فیلم به شرح زیر گرجستان پس از آن-نامزد حزب دموکرات برای فرمانداری استیسی آبرامز در کنگره ایالات متحده لوسی می کنند از گرجستان در کنگره ایالات متحده ورونیکا Escobar از تگزاس ایالتی کالیفرنیا در سن. ماریا النا Durazo و Bushra Amiwala که زد برای کشور کمیسر در ایالت ایلینوی است.

این مستند به کارگردانی گریس لی که گروگان 2013 فیلم در مورد یک دیترویت عدالت اجتماعی, آیکون “آمریکایی انقلابی: تکامل از گریس لی Boggs” و مرجان صفی نیا, یک ایرانی فیلمساز مستند که به بررسی نسل اول مهاجر زندگی می کند در سال 1999 “اما شما صحبت می کنند از جمله خوب به زبان انگلیسی است.”

Ava DuVernay تحسین کارگردان “سلما” “13” و Netflix سریال “زمانی که آنها را ببینید ما” است که تهیه کننده اجرایی.

بیشتر: دیترویت شورای شهر را برندا جونز مصرف در ایالات متحده تشکر. رشیدا Tlaib در اجرا برای کنگره

دیترویت تلویزیون عمومی, رئيس جمهور و مدیر عامل غنی همبرگ شرح داده شده “و او می تواند آینده” به عنوان “عالی” مستند. اما او گفت که وضعیت پیچیده است در دیترویت بازار به دلیل Tlaib را اجرا کنید برای انتخاب مجدد.

“توضیحات فوق العاده است و این یک موضوع مهم است. این فقط از لحاظ فنی بسیار دشوار است برای ما به راست تا هوا در این نقطه,” او گفت:.

دیترویت PBS ایستگاه است که به جای امید بستن به اجرای قسمت از یک سال 2016 مجموعه مستند “سیاه امریکا پس از MLK: و هنوز هم من ظهور” به عنوان یک جایگزین.

تحت فدرال زمان برابر قانون رسانههای مورد نیاز برای درمان مخالف نامزدها برای دفتر همان عینا و ارائه برابر زمان فرصت.

اگر چه آن را نسبتا آسان به یک نامزد همان مصاحبه زمان یا فرصت برای خرید آگهی زمان همبرگ گفت: “و او می تواند آینده را” یک سناریویی پیچیده تر از آن بافت Tlaib در طول داستان است.

همبرگ تخمین می زند حدود 43 دقیقه از چهار ساعت فیلم اختصاص داده شده است به Tlaib.

فیلمسازان اما دیدن کار خود را به عنوان مضمون به گسترده مسائل و تعریف شده توسط یک فرد مجرد است.

“اگر شما تماشای تمام سری, شما خواهید دید این است که در مورد آنچه اتفاق می افتد در این کشور با تغییر جمعیتی و چه کسانی این اثرات زمانی که می آید به دنبال ما دموکراسی” co-مدیر لی گفت.

“این در مورد جنبش زنان از رنگ به عنوان نامزد و سازمان که در حال تغییر سیاست در ایالات متحده است. ما اتفاق می افتد به دنبال رشیدا Tlaib به عنوان یک فرد اما زمانی که صرف در دیترویت است و نه فقط در مورد رشیدا. به طور منظم وجود دارد افرادی که در حال civically مشغول هستند که با درگیر شدن در فرایند دموکراتیک بسیاری از آنها برای اولین بار است که چه هیجان انگیز بود برای ما بیش از حد.”

صفی نیا می گوید فیلمسازان آموخته هفته گذشته که دیترویت نمی شود پخش فیلم است. آن را نیز نمی تواند انجام شده توسط گرجستان پخش عمومی دولت که در آن می کنند در حال اجرا است برای انتخاب مجدد.

گرجستان نیز جایی است که آبرامز به دقت از دست رفته به نامزد جمهوری خواه پس از آن-گرجستان وزیر خارجه برایان کمپ میان خود را پاکسازی صدها هزار نفر از مردم از رای دهندگان رول و یک روز انتخابات مشخص شده توسط ساعت-انتظار طولانی در برخی از نظرسنجی سایت.

“در یک وضعیت که در آن وجود دارد بسیار سرکوب رای دهندگان است که … مستند در این مجموعه این شرکت احساس می کند مانند یک عمل بیننده سرکوب برای جلوگیری گرجی از بودن قادر به دیدن خود داستان” صفی نیا گفت.

با توجه به همبرگ “و او می تواند آینده را” در نهایت خواهد شد در دیترویت عمومی تلویزیون برنامه. “ما در حال رفتن به هوا این مستند در حال حاضر, اما ما فکر می کنم از آن خواهد شد یک عنصر مهم برای ما هوا در زمان مناسب است.”

بینندگان می توانید ببینید “و او می تواند آینده را” آنلاین در “دید از بالا” سایت شروع در 9 p. m. دوشنبه و سه شنبه.

تماس با مطبوعات آزاد دیترویت فرهنگ پاپ منتقد مسعود فارانی در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *