جوکوویچ فکر پرش US Open برای باز فرانسوی دبستان

بلگراد (صربستان) ژوئن 10

برتر نواک جوکوویچ فکر پرش ایالات متحده باز اگر آن را ایفا کرده است — و به جای بازگشت به رقابت در خاک رس پیش از موکول باز فرانسوی.

صحبت به صربستان را شبکه دولتی RTS در شنبه جوکوویچ گفت: محدودیت خواهد بود که در محل مسابقات گراند اسلم در نیویورک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بود “افراطی” و “پایدار است.”

“بسیاری از بازیکنان من باید به صحبت کاملا منفی در مورد اینکه آیا آنها وجود دارد” جوکوویچ گفت.

“برای من در حال حاضر به عنوان چیز ایستاده احتمالا این فصل ادامه خواهد داد و در رس در آغاز ماه سپتامبر است.”

مانند بسیاری از ورزش تنیس در ادامه وقفه در ماه مارس به دلیل COVID-19 شیوع. تمام مسابقات تحریم شده اند اوراق حداقل تا اواخر ماه جولای.

که شامل باز فرانسوی که قرار بود تا پایان هفته گذشته بود اما تا سپتامبر به تعویق افتاد و ویمبلدون که لغو شد و برای اولین بار از سال 1945.

آمریکا انجمن تنیس انتظار می رود که برای تصمیم گیری به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده در مورد اینکه آیا برای نگه داشتن ما باز است. اصلی-قرعه کشی بازی برنامه ریزی شده است برای شروع اوت 31.

در صورتی که مسابقات همچنین احتیاطی ممکن است که جوکوویچ گفت: او قدردانی نمی عبارتند از: 14 روز قرنطینه مورد نیاز برای افرادی که از خارج از ایالات متحده; دسترسی محدود به دادگاه که او گفت: معنی بازیکنان “نمی خواهد بود قادر به آموزش”; حد یک فرد در هر رقیب در مسابقات به جای بزرگتر entourages برخی از بازیکنان با سفر; محدود توانایی به حرکت در اطراف نیویورک از جمله نگه داشتن بازیکنان در هتل های نزدیک مسابقات سایت در کوئینز و اجازه دادن به آنها به منهتن.

“کاملا شرایط برای بازی” جوکوویچ گفت. “من فکر نمی کنم که پایدار است.” — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *