دیترویت پیستونز نابود Giannis Antetokounmpo Milwaukee Bucks 126-106

دیترویت پیستونز نمی تواند ضرب و شتم Milwaukee Bucks با Andre Drummond Reggie Jackson, بلیک گریفین و لوقا Kennard. بدون آنها پیستون بودند درمانده در برابر این تیم با NBA بهترین رکورد.

میلواکی زد پیستون برای 11 بار متوالی شمارش فصل گذشته پلی آف 126-106 در Little Caesars آرنا در روز پنج شنبه.

حاکم NBA MVP Giannis Antetokounmpo تحت سلطه با 33 امتیاز و 16 ریباند و ex-پیستون Khris میدلتون اضافه شده 28 امتیاز.

مسیحی چوب رهبری پیستون با 18 امتیاز و 11 پرتاب ریباند کردن نیمکت.

هر دو تیم بودند بازگشت به اقدام برای اولین بار از زمان همه ستاره. پیستون (19-39) بازی می کردند و اولین بازی خود را پس از خرید از قرارداد نقطه گارد Reggie Jackson که امضا شده با لس آنجلس کلیپرز پیش از آن در روز. Drummond معامله شد به کلیولند دو هفته پیش و گریفین و Kennard در حال کنار مبتلا به آسیب های زانو.

پیستون که بازی بعدی خود را در چهار بازی در سواحل غرب از دست داده اند و پنج ، میلواکی (47-8) در زمان کنترل در دقیقه باز و رهبری 29 در حاصل کار دو تیم.

گزارش: پیستون به ثبت نام سابق میشیگان گارد جرثقیل والتون جونیور به 10 روز قرارداد

Windsor: Reggie Jackson شبیه یک آینده پیستون همه ستاره. آن را بیش از در یک فلش

Giannis چراغ آن

Antetokounmpo insinuated پس از این تیم ها در آخرین دیدار خود در اینجا در دسامبر. 4 — یک 127-103 دیگران جیغ وداد بازی کردن — که به پیستون بودند یک تیم است. او در زمان یک آرنج از گریفین در آن chippy بازی.

تنها چیزی گه در مورد نیمه اول بود همه ستاره ، او بیش از حد شلوغ dunking و گرفتن قیمت به نگرانی در مورد هر بازی فیزیکی توسط پیستون’ موقت frontcourt. Antetokounmpo متصلب 19 امتیاز و 12 ریباند و سه پاس گل و سه دزد توسط بئب, نوجوانی تأمین دیگران به 70-41 منجر شود.

بازی رو کمی بیشتر گرم می شود در نیمه دوم.

او انداخت پایین یک زن و شوهر از dunks در سه دقیقه اول نیمه دوم به میلواکی کشیده آن منجر به 31 امتیاز. اما Antetokounmpo شد ارزیابی ویژگی های ناپاک بعد از آن در سه ماهه پس از اینکه برای رفتن بر پشت چوب در حالی که مبارزه برای دوباره بجای اول برگشتن.

میلواکی مربی مایک Budenholzer جای تعجب reinserted خود را حق رای دادن بازیکن در طول سه ماهه چهارم. Antetokounmpo رد و بدل کلمات با چوب سابق خود هم تیمی با 6:46 باقی مانده پس از مسدود کردن چوب ضربه. چوب برگرفته تک به تک و خراب توسط جورج هیل.

استارت با صدای تلپ افتادن

پیستون’ صف شروع می تواند تغییر به طور شبانه. آنها شروع به خاموش با مراسم ساز, تازه کار Sekou Doumbouya تونی اسنل, Svi Mykhailiuk و دریک رز در مقابل دیگران. Mykhailiuk را درج صف شد تلاش برای تزریق بیشتر 3-نقطه تیراندازی به واحد.

آن را به سختی شکست خوردند به عنوان Mykhailiuk ساخته شده یکی از پنج 3-نقطه تلاش می کند در نیمه اول. Doumbouya تکرار شده است که آمار خط از فراتر از arc قبل از حاصل کار دو تیم.

میلواکی رتبه field goal درصد دفاع برگزار می شود پیستون به 36.6% تیراندازی در نیمه اول و 21.7 درصد از عمیق است.

بیشتر: پیستون در نیمه دوم فصل خواهد شد در مورد موقعیت برای آینده

رز نایت اجرا نقطه

با جکسون رفته چند بازیکن می تواند تبدیل به عنوان رهبر طبقه.

وجود ندارد هیچ شگفتی پنج شنبه هر چند جرثقیل والتون جونیور می تواند برخی از زمان وجود دارد هنگامی که او رسما به تیم می پیوندد.

رز ایفا 23 دقیقه به عنوان نقطه شروع نگهبان به پایان رسید و با 12 امتیاز در 6-برای-15 تیراندازی و چهار کمک می کند. بروس براون (16 امتیاز و 10 پرتاب ریباند) بازی چند نیمه اول دقیقه در نقطه هر چند کیسی نمی خواهند او را در این نقطه بیش از حد اغلب. قهوه ای تا به حال موفقیت به عنوان یک ثانویه توپ-کنترل و به او تحویل هفت کمک عمدتا توسط نافذ و لگد زدن به توپ است.

Brandon Knight بازی دوم خود در بازی دوم خود را از روی لئامت دادن با حق رای دادن به عنوان پشتیبان اصلی. Rookie دو طرفه بازیکن اردن استخوان دریافت پنج دقیقه از زباله زمان بازی را به پایان برساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *