دهلی شورش: معلق AAP عضو شورا با استفاده از تظاهر کنندگان به عنوان “سلاح انسان’ می گوید دادگاه

دهلی نو جولای 13

معلق AAP عضو شورا طاهر حسین گفته استفاده تظاهر کنندگان به عنوان “سلاح انسان” که خود را تحریک می کشته اند کسی دهلی دادگاه روز دوشنبه گفت: در حالی که رد خود را وثیقه درخواست در مورد قتل IB رسمی Ankit شارما در طول خشونت در شمال شرق دهلی نو.

جلسات اضافی قاضی Vinod Yadav گفت: “فرد قدرتمند” مانند حسین می تواند تهدید شاهدان در مورد اگر بزرگ به قید وثیقه.

“در این مرحله من پیدا کنید که به اندازه کافی وجود دارد مواد در رکورد به فرض که متقاضی خیلی خوب بود در حال حاضر در نقطه ای از جرم و جنایت و اندرز تظاهر کنندگان از یک جامعه خاص و مانند او با استفاده از دست و مشت و اما تظاهر به عنوان “سلاح انسان’ که خود را تحریک می کشته اند کسی.

“در این مورد آشکار است که شاهدان گفته است که ثبت شده است در حال ساکنان همان محل و آنها به راحتی می تواند تهدید توسط یک فرد قدرتمند مانند متقاضی (حسین),” قاضی گفت: در سفارش خود را.

قاضی اما روشن است که هر چیزی اظهار داشت: در این نظم مبتنی بود بر “پریما تجزیه و تحلیل از مواد موجود در رکورد در این مرحله است که هنوز به آزمایش بر روی سنگ محک آزمایش”.

پلیس دهلی به حال در آن اتهام ورق در زمینه مورد ادعا وجود دارد که عمیق و ریشه دار توطئه پشت شارما قتل به عنوان او به طور خاص توسط اراذل و اوباش به رهبری حسین.

اتهام ورق گفت: کالبد شکافی نشان داده بود که وجود دارد 51 تیز آسیب بر بدن خود و راه Sharma کشته شد توسط cold blooded تظاهر است متزلزل بافت اجتماعی جامعه و القا ترس در ذهن ساکنان این منطقه است.

دادگاه در روز دوشنبه اش را گفت: آن را یک ماده از رکورد که تحقیقات در این زمینه شد و هنوز هم در حال پیشرفت به عنوان برخی از دیگر افراد باید دستگیر.

آن را بیشتر به ذکر است که دو نفر اعلام کرده اند در اظهارات خود به جرم و جنایت شعبه, در مورد توطئه جمعی شورش گفته بودن تخم در محل اقامت از حسین در فوریه 24.

دادگاه گفت که حتی اگر هیچ فیلم و یا فیلم دوربین مدار بسته نشان دادن حسین حضور در نقطه ای وجود دارد به اندازه کافی چشمی شواهد موجود در پرونده که پریما نظر او تاسیس شد و در حال حاضر در محل حادثه است.

“من که شورش در منطقه شمال شرق دهلی نو انجام شد در یک روش سازمان یافته و به عنوان بخشی از ريشه توطئه و دخالت متقاضی قرار گرفت پس با توجه به ارتباط خود را با اعضای PFI (جبهه از هند) Pinjratod, جامع کمیته هماهنگی ایالات در برابر نفرت و ضد کا معترضان. است که این موضوع یکی دیگر از شاه به عنوان به خوبی به عنوان اقدامات در حال انجام توسط اجرای مدیریت (ED),” قاضی گفت.

در طول این جلسه برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس ارشد مدافع K K Manan و مدافع Uditi بالی ظاهر می شود برای حسین ادعا کرد که هیچ شواهد قانع کننده که مجاز است در چشم قانون به اتصال او در قتل Sharma.

“وجود دارد تاخیر در ثبت اظهارات شهود. هیچ شواهدی وجود ندارد از طریق فیلم و یا فیلم دوربین مدار بسته به ثابت کند که حسین بود و در حال حاضر در صحنه جرم و جنایت در زمان حادثه” وکیل گفت.

آنها بیشتر از ادعایی است که در فوریه 25, او در حال حاضر در یا در اطراف صحنه جرم و اتهام حضور اعلام شاهدان دروغین بود.

او نجات در مداخله شب از ماه فوریه 24/25 توسط نیروی پلیس خود را و در نظر گرفته شد به والدین در خانه Mustafabad و او را بر نمی گرداند در صحنه جرم است.

ویژه دادستان عمومی و انقلاب Manoj Chaudhary ظاهر می شود برای دولت مخالف وثیقه برنامه گفت که شاهدان در این مورد گفته اند که حسین را يک شورش کشته شده بود Sharma.

شورش در منطقه شمال شرق دهلی نو شد بخشی از مقیاس بزرگ توطئه انقلابي در سطوح مختلف در سراسر دهلی نو پس از تصویب شهروندی, اصلاحیه قانون 2019 در 11 دسامبر سال گذشته مشاور گفت.

او در ادامه ادعا کرد که پلیس تا به حال ثبت اظهارات حداقل 13 شاهد که به وضوح حسین در صحنه جرم و اتهام تحریک شورش خاص جامعه و آنها را تشویق به کشتن افراد دیگر جامعه است.

حسین تا به حال گفته ارائه پشتیبانی لجستیکی مانند lathis, dandas سنگ اسید بطری چاقو, شمشیر, سلاح های آتش به شورش در پشت بام خانه اش خود را, دادستان عمومی و ادعا کرد.

“من در نظر گرفته, نظر, اظهارات شاهدان می توان گفت با تاخیر زمانی که شهود شناخته شده به پلیس و در عین حال پلیس نمی رکورد اظهارات خود را در حالی که در مورد شورش پلیس به سختی هر گونه ایده که شاهدان حادثه بودند. بیشتر مردم به طور معمول انجام نمی جلو آمده و آن را پذیرفته شده و موقعیت ثبت است که در تاریخ از حادثه نزدیک به 10 ، 000 PCR تماس ثبت شد در این منطقه از ایستگاه پلیس Dayalpur.

“پس از آن, بر اساس این, تماس, پلیس به عقب بازگشته و ترسیم برخی از شاهدان. در این مرحله آن را نمی توان گفت که وجود دارد این است که تاخیر در ثبت اظهارات شاهدان با بررسی آژانس” قاضی گفت.

مرده بدن صید شد روز بعد در صبح است. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *