مرگ و میر در چین coronavirus صعود به 2,118; تایید موارد در کاهش

پکن فوریه 20

مرگ و میر از این بیماری کروناویروس در چین صعود به 2,118 با مرگ 114 بیشتر مردم در حالی که به طور کلی مورد تأیید افزایش یافته و به 74,576 چینی را با خود بردند.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت جدید تایید موارد کاهش یافته است به 394, ثبت بزرگترین افت از ماه دسامبر که اولین مورد گزارش شده در شهر ووهان در مرکز استان هوبی.

این NHC گفت: با دریافت گزارش از 114 مرگ و میر در چهار شنبه از 31 استان در سطح مناطق. به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین رسیده 74,576 و 2,118 نفر از این بیماری کشنده است.

این کمیسیون افزود که 4,922 مردم هنوز هم مشکوک به آلوده شدن با این ویروس.

در میان مرگ و میر 108 بودند در هوبئی استان کانون ویروس و هر یک از هبی, شانگهای, فوجیان, شاندونگ, یوننان و ابزاری آن ،

بدترین ضربه هوبئی استان و آن استان ووهان که زمین صفر از این ویروس گزارش شده 349 جدید مورد تأیید و 108 جدید مرگ و میر در روز چهارشنبه.

آخرین گزارش آورده تعداد موارد تایید شده در هوبئی استان به 62,031 این NHC گفت.

آن گفت: چین روزانه جدید تایید موارد این ویروس همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 خارج هوبئی استان کاهش یافته برای 16 روز متوالی نشان می دهد که این بیماری همه گیر است که تا حد زیادی محدود به هوبئی استان و شهر ووهان.

در مجموع 45 جدید تایید موارد گزارش شده در چهارشنبه خارج هوبئی از 890 در فوریه 3, دولت اجرا Xinhua news agency گزارش.

در هوبئی این موارد در حال پایین آمدن از آن گفت.

به طور قابل توجهی چین روزانه تعداد تازگی درمان و مرخص رمان coronavirus بیماران پیشی گرفته است که از جدید تایید عفونت برای دومین روز متوالی به NHC گفت.

در چهارشنبه 1,779 نفر مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی بسیار بالاتر از تعداد همان روز جدید تایید عفونت که ایستاده بود در 394 آن گفت.

تا کنون در مجموع 16,155 بیماران مبتلا به رمان coronavirus شده بود مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی تا پایان روز شنبه آن را گفت.

در هنگ کنگ 65 تایید موارد از جمله دو مورد مرگ و میر گزارش شده توسط پایان روز شنبه. ماکائو گزارش 10 مورد تأیید و پس از 24 در تایوان از جمله یک مرگ.

همچنین بیش از 100 شهرستانها در چین تا به حال به تصویب رسید کدهای QR برای تسهیل کنترل از رمان coronavirus و کار سرگیری, fintech شرکت مورچه مالی روز چهارشنبه گفت:.

کدهای QR تولید شده با این برنامه تلفن همراه Alipay بر اساس کاربران حرکات بیش از دو هفته گذشته و بگویید که آیا کاربران شده اند به ویروس-مناطق ضربه.

به جای پر کردن در سلامت, گزارش اشکال ساکنان می تواند در حال حاضر نشان می دهد که کدهای QR در جامعه و یا بزرگراه های بازرسی. بنابراین هیچ-تماس با ما چک می تواند انجام شود به منظور کاهش انتقال ویروس خطرات. PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *