مرگ فیل وحشی در کرالا: جنگل dept می گوید کاوشگر ساخت “پیشرفت قابل توجهی”

کوچی ژوئن 4

پیشرفت قابل توجهی شده است در بررسی های اخیر اسفبار مرگ یک فیل وحشی در یک مشکوک مرد-حیوانات درگیری در یک منطقه جنگلی در palakkad در کرالا جنگل بخش گفت: در روز پنج شنبه.

تحقیقات ویژه تیم برای کاوش مرگ فیل که درو محکومیت گسترده شد و بازجویی از چند مظنون را گفت.

فیل حال مصرف آناناس پر از آتش قدرتمند کراکر که منفجر شد در دهان حیوان در سکوت دره جنگل و آن را فوت کرد حدود یک هفته بعد در تاریخ 27 مه.

جنگل بخش نیز گفت: آن را ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به اطمینان از حداکثر مجازات برای مجرمان است.

“در جرم ثبت شده به عنوان در هر بخش از WL (ع)برای شکار فیل چند مظنون در حال بازجویی قرار گرفت. نشستن تشکیل شده به منظور ساخت یک پیشرفت قابل توجهی در این زمینه است. جنگل گروه را ترک خواهد کرد هیچ سنگ نمیماند که پشت به اطمینان از حداکثر مجازات به مجرم” این بخش گفت: در یک صدای جیر جیر.

اما آن نیز وجود دارد گفت: هیچ شواهد قطعی است که آسیب به حیوان فک پایین ناشی از آناناس پر شده با ترقه و این ممکن است یک احتمال است.

“هیچ شواهد قطعی است که آسیب به فک پایین ناشی از آناناس پر wd ترقه. این ممکن است یک احتمال است. Dept. رزرو جرم علیه ناشناخته مجرم که هویت در حال تاسیس” یکی دیگر از جیر گفت.

به عنوان این حادثه باعث خشم وزیر Pinarayi Vijayan روز چهارشنبه گفت: حیات وحش crime investigation team از کالیکوت اعزام شده به محل حادثه در Mannarkad جنگل بخش در palakkad.

این مرکز که در زمان جدی توجه داشته باشید از این حادثه به دنبال یک گزارش از دولت است.

اتحادیه وزیر محیط زیست Prakash Javadekar روز چهارشنبه گفت: این مرکز به دنبال ایجاد یک گزارش کامل و مطمئن استرن عمل خواهد شد در برابر مجرمان درگیر است.

“ما به دنبال یک گزارش کامل در این حادثه. استرن عمل خواهد شد در برابر مجرمان,” او گفت:.

در یک توییت در روز پنج شنبه وزیر این حادثه را محکوم کرد و گفت: “این یک فرهنگ هند به خوراک کراکر آتش و کشتن.”

“ما نمی خواهد ترک هر سنگ نمیماند که پشت به بررسی درستی و ناب مقصر(ص)” گفت: در یک صدای جیر جیر.

فیل مرده در Velliyar رودخانه در مه 27 بعد از تلاش های جنگل پرسنل آن را به بانک رودخانه با استفاده از دو روت فیل ها شکست خورده است.

“فک شکسته شد و او قادر به غذا خوردن و پس از او خسته آناناس و آن را در دهان او منفجر شد,” ارشد جنگل رسمی گفته بود پیش از آن.

پس از مرگ نشان داد که pachyderm باردار بود.

ابراز نگرانی از این حادثه افراد مشهور از جمله Anushka Sharma, Shraddha Kapoor, Randeep Hooda خواستار سختگیرانه عمل در برابر ظلم و ستم حیوانی.

این pachyderm را پایان غم انگیز در سکوت دره جنگل آمد به نور پس از موهان کریشنان یک افسر جنگل, ارسال شده عاطفی توجه داشته باشید در Facebook صفحه روایت آن است.

“هنگامی که ما او را دیدم او ایستاده بود در رودخانه با سر خود را غوطه ور در آب. او تا به حال یک حس ششم است که او قرار بود به مرگ. او در زمان Jalasamadhi در رودخانه در حالت ایستاده,” کریشنان بود که deputed به فیل بازگشت به ساحل نوشت.

او همچنین نوشته عکس از فیل ایستاده در آب رودخانه است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *