دیربورن مدارس دولتی به تحصیل در بعد زمان شروع برای دانش آموزان دبیرستانی

در دیربورن مدارس دولتی منطقه خواهد شد مشغول به تحصیل بعد از دبیرستان شروع زمان سرپرست گلن Maleyko جمعه اعلام کرد.

مدرسه منطقه مورد بحث این تغییر چندین سال پیش و گسترش پژوهش در مزایای بعد از مدرسه شروع زمان تحت فشار قرار دادند تا این منطقه در نظر گرفتن این موضوع بیشتر Maleyko نوشت.

“به دنبال در مدرسه شروع بار است که در اوایل مرحله از بحث و اداری تیم آغاز شده است جمع آوری داده ها و اطلاعات است که کمک خواهد کرد که هیئت آموزش و پرورش در حال توسعه یک طرح برای تعامل با جامعه در ماه های پیش رو” Maleyko نوشت: در بیانیه ای. “همه والدین دانش آموزان و کارکنان را تحت تاثیر قرار خواهد شد هر گونه تغییر به مدرسه شروع به بار ورودی از همه این گروه ها باید بخشی از هر گونه بحث و احتمالی طرح”

Maleyko پیش بینی یک طرح اقدام را نمی توان به طور کامل توسعه یافته در زمان 2020-2021 سال تحصیلی.

این نوی هیئت مدیره آموزش و پرورش به اتفاق آرا تصویب یک بعد زمان شروع نوی برای دانش آموزان دبیرستانی برای 2020-21 سال تحصیلی. سال آینده دانش آموزان را قادر به لذت بردن از یک کمی بیشتر خواب با یک شروع جدید زمان از ساعت 8 صبح

بیشتر: U-M بررسی سابق تیم فوتبال, دکتر برای سوء رفتار جنسی

بیشتر: توقیف ادوارد هتل دیربورن در اختلاف در مورد برنامه ای برای بازگشایی

یکی از اصلی ترین مسائل تدارکاتی با یک بعد زمان شروع برای دیربورن مدارس دولتی منطقه که Maleyko ذکر است منطقه سه ردیف سیستم اتوبوس. دیگر شامل فعالیت های بعد از مدرسه و خانواده تعهدات.

“منظور ما دانش آموزان به ادامه اکسل, ما به عنوان یک جامعه باید مایل به کاوش صدا آموزشی شیوه های که پشتیبانی موفقیت دانش آموزان در تمام سطوح” Maleyko گفت. “مدرسه تنظیم زمان شروع نیاز به بخشی از آن اکتشاف.”

تماس با میریام مارینی: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *