Covid: سابق هند کریکت Chetan Chauhan آلوده

دهلی نو: سابق هند کریکت Chetan Chauhan (در عکس) دارای آزمایش مثبت برای Covid-19. توسعه Chauhan تست مثبت برای این ویروس مخوف پدید آمده در اواخر شنبه شب از توییت سابق هند بازیکنان Aakash Chopra و RP Singh او بهبود سریع. 72 سال قرار گرفتند Covid-19 آزمون در روز جمعه شده است و بنا به گزارش ها بستری Sanjay Gandhi PGI بیمارستان در لکنو.

دهلی نو
Rijiju به برگزاری آنلاین دیدار با دولت های ورزشی وزیران

اتحادیه وزیر ورزش Kiren Rijiju برگزار خواهد شد بحث و گفتگو با ورزش وزرای خارجه همه کشورها و سرزمین های اتحادیه از 14 ژوئیه به شکل یک راه رو به جلو به عنوان فعالیت های ورزشی شروع به سر در میان تدریجی بلند کردن اجسام از Covid-19 مستند. دو-روز آنلاین جلسه بررسی اقدامات انجام شده در طول همه گیر و بحث در مورد از سرگیری فعالیت های ورزشی در سطح ایالتی همراه با شناسایی استعداد جوانه زدن از طریق مسابقات در بلوک و سطح منطقه.

واشنگتن
LeBron نمی پوشند عدالت اجتماعی پیام در نیوجرسی

LeBron James گفت: افکار خود را بر عدالت اجتماعی نمی تواند موجود در پشت یک بسکتبال نیوجرسی. لس آنجلس لیکرز سوپراستار نمی پوشند یکی از NBA-مصوب عدالت اجتماعی پیام بر روی پشت پیراهن خود را هنگامی که NBA رزومه رقابت در اواخر این ماه. “این بی احترامی به هیچ لیستی که تحویل داده شد را به تمام بازیکنان” جیمز گفت. سازمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *