COVID زباله پزشکی به شمار زیست محیطی چالش

Vibha Sharma
تریبون سرویس خبری

دهلی نو جولای 13

در حال حاضر مبارزه با آلودگی های ایجاد شده توسط تنها-استفاده از پلاستیک و دیگر غیر-زیست تخریب پذیر مواد جهان است که در مواجهه با یک چالش جدید در دفع ماسک و دستکش و وسایل حفاظتی شخصی در میان COVID-19 بحران است.

محیط زیست می گویند PPEs ماسک و دستکش عمدتا از پلاستیک ساخته شده و نه زیست تخریب پذیر و قابل بازیافت است. در میان مداوم بهداشت بحران های آنها در حال ایجاد یک غیر منتظره تاثیر بر محیط زیست و در نتیجه “سکوت نامرئی خطر سلامت برای تعداد زیادی از مردم”

“دولت باید به عمل در حال حاضر برای اطمینان از سبز بازیابی که incentivises پایداری. مراقبت های بهداشتی ما, حکومت و صنعت نیز باید به سرعت پاسخ, نصب, گاز سمی جذب فیلتر و تمام اقدامات لازم را برای دفع ایمن از مقدار بسیار عظیمی از زباله پزشکی در حال تولید می گوید:” Soumya Dutta, یک کارشناس محیط زیست.

Dutta می گوید در حالی که سلامت کارگران و کارگران خط مقدم حفاظت باید در بسیاری از این آشکارا دفع تهدید گسترش بیماری به جمعیت بزرگتر. حتی در مورد “سیستماتیک اختیار” بسیاری از این هستند که سوخته در کوره های زباله سوز که منجر به ایجاد دو بسیار سمی و سرطان زا گازها—دیوکسین و فوران.

“بسیاری از ما در بیمارستان زباله سوز نمی کثیف تخصصی فیلتر برای از بین بردن آنها. این است که ایجاد یک سکوت, نامرئی خطر سلامت برای تعداد زیادی از مردم ساکن در اطراف این کوره های زباله سوز و ممکن است در نهایت داشتن سرطان و دیگر بیماری ها در سال آینده” می افزاید: Dutta.

در ضمن با توجه به Ramnath Vaidyanathan مدیر کل (پایداری) در Godrej صنایع محدود سردستی دور انداخته PPEs می تواند تا پایان آلاینده زمین را رودخانه ها و اقیانوس ها, اضافه کردن به حرص و ولع خوردن از زباله های پلاستیکی در حال حاضر تهدید اکوسیستم است. “این ضروری است برای این کشور به تلاش های حساس و موها مورد استفاده صحیح از زباله پزشکی برای حفاظت از محیط زیست و کاهش خطر Covid-19” او می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *