Covid-19: ازدواج 73 سال ما زن و شوهر می میرد 6 ساعت از هم جدا

واشنگتن, مارس 30

در دیگر حادثه دلخراش در حال ظهور در زمان coronavirus ما یک زن و شوهر که ازدواج کرده بود برای 73 سال درگذشت ساعت از هم جدا.

مریم و Wilford کپلر شدند و بستری در بیمارستان در ویسکانسین پس از عقد قرارداد coronavirus WTMJ-TV گزارش شده است. خانواده خود را نمی دانم چگونه این دو قرارداد ویروس.

پس از مبارزه با این ویروس در کنار آنها فوت از coronavirus عوارض مربوط به مری عبور دور شش ساعت پس از Wilford با توجه به WTMJ-TV.

اما در زمانی که بسیاری در سراسر جهان شده اند قادر به می گویند نهایی خود خداحافظی به عزیزان خود را به صورت چهره به چهره با خانواده زن و شوهر در زمان آرامش در این واقعیت است که مریم و Wilford با هم بودند در آخرین لحظات.

چرا که آنها هر دو به حال coronavirus آنها تا به حال تخت در کنار یکدیگر است. و آنها قادر به می گویند “من شما را دوست دارم” به یکدیگر یکی از آخرین زمان نوه خود ناتالی Lameka گفت: اخبار پورتال.

“آنها شده بود دست در دست بود و این که فقط دلخراش به گوش بلکه دلگرم کننده به شنیدن” Lameka گفت WTMJ-TV. “و ما فقط خدا را شکر آنها با هم بودند و آگاه بودند آنها با هم بودند” Lameka گفت. — سازمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *