کنگره راجستان imbroglio یک وضعیت برنده-برنده برای BJP

Vibha Sharma

تریبون سرویس خبری

دهلی نو جولای 13

به عنوان کنگره جنگ برای نگه داشتن خانه خود را به منظور در راجستان بی جی پی که درگیر یک وضعیت مشابه در مادها پرادش در ماه مارس و پیش از آن در کارناتاکا است که نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک. هر چند آن را مانند هیچ چیز بهتر از به جای کنگره دولت در جیپور زعفران حزب اول می خواهم برای دیدن وزیر Ashok Gehlot و معاون سانتی متر Sachin خلبان بازی خود را حرکت می کند.

ارشد بی جی پی رهبران می گویند که آیا Gehlot موفق به نجات خود دولت یا نه “این یک وضعیت برنده-برنده” برای حزب خود. مانند Jyotiraditya Scindia این BJP می خواهم خلبان به آن بپیوندند اما منافع او تعلق خواهد همه بستگی دارد چگونه از بن بست فعلی به پایان می رسد. “این است که تنها اگر او شماره برای اطمینان از سقوط Gehlot دولت خواهد شد که او در یک موقعیت برای معامله با بی جی پی” می گویند ناظران سیاسی.

در ضمن Scindia به نظر می رسد بی جی پی را pointsperson به صحبت با خلبان است.

روز یکشنبه Scindia در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در کنگره ابراز پشیمانی بر سر راه او “همکار سابق” خلبان بود که “طرد و آزار و اذیت” توسط Gehlot.

“نشان می دهد که استعداد و قابلیت پیدا کردن کمی اعتبار در کنگره گفت:” Scindia که خروج از عراق و سوریه در ماه مارس منجر به سقوط کمال نات دولت و بازگشت BJP در Madhya Pradesh.

“غم به دیدن من مغبون همکار @SachinPilot بیش از حد طرد و آزار و اذیت توسط راجستان سانتی @ashokgehlot51. نشان می دهد که استعداد و قابلیت پیدا کردن کمی اعتبار در @INCIndia ایم” Scindia بیشتر برگرفته حدس و گمان است که خلبان به رهبری بود راه خود را به BJP.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *