Chuni Goswami: هندی, فوتبال, اولین پوستر پسر بچه, کامل, ورزشکار

New Delhi, مارس 30

Chuni Goswami همه چیز بود که هر ورزشکار خواهد aspire می شود.

اما تنها چند می تواند ادعا می شود با برکت طبیعی همه جانبه استعداد قرار می گیرد که او را در میان pantheons هند بزرگترین ورزشی آیکون.

یک تسمه شش-بالا و پایین صفحه با یک لاغر اندام بدن, آخرین مدال طلا برنده هندی, فوتبال, کاپیتان, یک, المپیک و ممتاز کلاس اول کریکت کاپیتان که می یابد ذکر است در آقا Gary Sobers’ خاطرات Subimal Goswami یا “Chuni دا” برای هر کس از هفت تا 70 بود که مسائل ورزشی که رویاهای ساخته شده است.

اگر PK بانرجی بود برای توده ها و سپس Goswami متعلق به کلاس.

یک دانشگاه کلکته ‘آبی’ (کسانی که بازی هر دو کریکت و فوتبال), Goswami یک آنتی تز به درک مشترک در مورد هند ورزشکار و ژنده پوش به ثروت داستان.

در واقع او کاملا مخالف است. او متولد فوقانی طبقه متوسط خانواده ماند و همه زندگی خود را در جنوب کلکته را مرفه جوداپور پارک, حال, دانشگاه, آموزش و پرورش بیان شد و اگر یک حفاری به تاریخ هند, فوتبال, احتمالا بزرگترین همه جانبه فوتبالیست.

همچنین بخوانید: افسانه فوتبالیست Chuni Goswami نه بیشتر

او یک مهاجم مرکزی (یا راست در در دهه 1960) بود اما معصوم موقعیت حس.

خود را dodging بود که در سطح های مختلف — هر دو در داخل و خارج — و او توانایی شوک مخالفت ناگهانی با سرعت از لبه 18-حیاط جعبه.

او با بازی در سوراخ پشت Tulsidas Balaram که رو به جلو است. در زمانی که هیچ مفهوم “false 9′ در فوتبال Goswami بازی بود که در نقش اواخر SA رحیم.

“دوست من Chuni همه چیز بود. تیراندازی, دریبل, قدرتمند, سر, با حداکثر سرعت دویدن و موضعی حس” اواخر PK بانرجی گفت: تا به حال چند بار در انجمن های مختلف.

این مکمل از یکی دیگر از افسانه شد بزرگترین او می کردم.

آنها تفکیک ناپذیر در زمینه جفت در عین حال بسیار متفاوت از یکدیگر است.

با او خوب به نظر می رسد و جذابیت Goswami شد جمعیت-دستگاه کشش در بمبئی در طول بلکبرن در جام حذفی برای Mohun بگن یک باشگاه که به معنای همه چیز را به او تا آخرین روز خود را.

او پیوست و آن را به عنوان یک gangly 16 ساله و باقی مانده مارینر برای همیشه لطفا برای.

چنین شرایطی است که او با بازی باشگاه کریکت برای Mohun بگن و می دانستم که هیچ طرف دیگر.

افسانه است آن است که زمانی که Goswami اعلام بازنشستگی بین المللی در بمبئی دو ویژه طرفداران او را ملاقات کرد و درخواست او برای تغییر تصمیم خود را.

دو آقایان در سوال شد دیلیپ کومار و پرن — دو بالیوود آیکون که نمی خواهد از دست بازی در پیت اگر Goswami بود.

این بود عظمت او است که او ترک فوتبال در 30 و پس از آن به دنبال دیگر او شور-کریکت. و کاپیتان های بنگال به Ranji نهایی در سال 1972 است.

نگار برجسته اواخر Pradeep Vijaykar تا به حال یک بار وقایع چگونه Goswami خواهد اسیر کردن Brabourne ورزشگاه جمعیت با دستکاری یک توپ کریکت در طول پرش که Ranji نهایی.

او در زمان یک مسابقه مسافت هشت ویکت برای ترکیب منطقهای تیم برابر Gary Sobers ” غرب هند تیم در طول یک تور مسابقه در سال 1967.

در آن مسابقه Goswami پشت pedalled 25 متری را که به دست آورده ستایش دیگران از Sobers که نامیده می شوند آن را به عنوان استثنایی از یک کریکت از قاره.

“Sobers نمی دانم من یک بین المللی فوتبالیست. عقب-رکاب زدن 25 متری است که هیچ معامله بزرگ” Goswami خواهد به شوخی به دوستان.

او هرگز مربی در باشگاه و یا در سطح کشور و حتی اگر او در اواخر روسی مودی انتخاب اول برای تبدیل شدن به مدیر هند, فوتبال, بزرگترین مهد کودک – تاتا آکادمی (TFA).

او کلانتر کلکته نوشت روشنگری ستون در هند فوتبال برای بومی روزانه خود لذت می برد جانبازان تنیس در جنوب باشگاه و دوست داشتنی خود اسکاچ.

او در لیگ از خود را — بی همتا-و زندگی یک زندگی است که همیشه جشن برای اینکه هند یکی از بزرگترین. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *