تیم چینی در قرنطینه قبل از بازی های المپیک مسابقات انتخابی

Vinayak Padmadeo

تریبون سرویس خبری

دهلی نو فوریه 20

ایالات جهانی کشتی (UWW) تصمیم گرفته است برای قرار دادن چینی مشروط است که شرکت در آینده آسیا/اقیانوسیه المپیک مقدماتی مسابقات در قرنطینه در صربستان قبل از مسابقات برای اطمینان از هیچ یک از دیگر کشورهای شرکت کننده تحت تاثیر قرار گرفتن توسط coronavirus.

همان پروتکل دنبال خواهد شد برای تیم چینی قبل از مشارکت خود را در جهان بازی های المپیک صلاحیت مسابقات برگزار شد از 30 آوریل در صوفیه, بلغارستان.

“رئیس جمهور Nenad Lalovic تصمیم گرفته است که UWW خواهد قرنطینه تیم چینی در صربستان قبل از آن سر به مقدماتی” UWW-آسیا جمهور Daulet Turlykhanov گفت:

تریبون طریق یک مترجم. “پس از رقابت آنها را دوباره به اروپا که در آن آنها را برای آموزش جهان بازی های المپیک مسابقات انتخابی. من شنیده ام و نه هر گونه تصمیم گرفته شده توسط دیگر فدراسیون بین المللی,” او اضافه شده است.

ویروس برک آوت مجبور ورزش بدن حاکم برای تغییر آسیا/اقیانوسیه مقدماتی مسابقات خارج از شیان چین است. به عنوان یک اقدام پیشگیرانه دولت هند نمی صدور ویزا به 40 عضو تیم چینی برای کشتی قهرمانی. در واقع حتی قبل از رفتن به دهلی نو برای دیدار با این تیم از چند کشور در حال خصوصی نپرسید در مورد تیم چینی مشارکت از فدراسیون کشتی از هند (WFI) مقامات.

با وجود UWW را ابتکار Turlykhanov است که هنوز هم نگرانی در مورد ویروس ها و تاثیر آن منجر به توکیو بازی که شروع در جولای 24. “ما واقعا نگران این وضعیت با کروناویروس در چین است. هیچ کس نمی داند چه خواهد شد در شش ماه آینده. ما صبر کنید و تماشا کنید,” او گفت:.

گرفتن میزبان دشوار است

Turlykhanov نیز نگرانی در مورد گرفتن شهرهای جدید برای میزبانی دیدار میان رشد اقتصادی جهان بیش از. “بله برخی از مشکلات وجود دارد. اما (مناقصه) نیز بستگی به قدرت فدراسیونها و منابع خود را” Turlykhanov گفت. “برای مثال کشورهایی مانند ایران و عربستان سعودی می خواهند به مرحله مسابقات قهرمانی آسیا. اما UWW مقررات است که هر قهرمانی باید سه سبک یونانی-رومی آزاد و کشتی و ایران و عربستان سعودی ندارد و کشتی. ما می خواهیم به گسترش جغرافیای مسابقات قهرمانی آسیا اما در آن طول می کشد مقدار زیادی از انرژی و پول آن را نگه دارید,” او اضافه شده است.


قرقیزستان به میزبانی آسیا و مقدماتی المپیک

دهلی نو: بیشکک در قرقیزستان خواهد میزبان به آسیا/اقیانوسیه المپیک مقدماتی مسابقات است. این مسابقات در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود در شیان چین از آوریل 27 اما تا به حال به نقل مکان کرد و با توجه به شیوع کروناویروس. “من صحبت کرد به UWW رئیس جمهور و به احتمال زیاد از آن خواهد شد در قرقیزستان برگزار شد. تصمیم نهایی در مورد این خواهد آمد یا فردا یا یک روز پس از” UWW-آسیا جمهور Daulet Turlykhanov گفت. هر دو کشتی فدراسیون هند و Turlykhanov را قزاقستان فدراسیون کشتی شد, علاقه مند به بازی میزبان برای آسیا رویداد. Vinayak Padmadeo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *