مرکز می پرسد متحده مطابق با SC منظور در فروش, ثبت نام کارشناسی-IV وسایل نقلیه

New Delhi, مارس 31

این مرکز روز سه شنبه پرسید متحده برای اطمینان از انطباق از دیوان عالی کشور به منظور ثبت نام و فروش BS-IV وسایل نقلیه.

راس دادگاه هفته گذشته اجازه فروش BS-IV وسایل نقلیه به مدت 10 روز به جز در دهلی شورای ملی مقاومت پس از جاری سراسر کشور مستند بیش از coronavirus همه گیر برداشته شده است.

دادگاه که قبلا ثابت مهلت 31 مارس سال 2020 برای فروش BS-IV وسایل نقلیه در سراسر کشور در حال گذشت این منظور در یک درخواست توسط فدراسیون فروشندگان خودرو’ Association (فدا) به دنبال تمدید زمان برای پاکسازی موجودی در میان coronavirus شیوع و کاهش رشد اقتصادی.

“مربوطه حمل و نقل وزارت مربوطه وزارت امور خارجه/UTs خواهد اطمینان از انطباق دقیق از دیوان عالی کشور به سفارش” وزارت حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها گفت: در نامه ای به متحده است.

یک نیمکت از قضات آرون Mishra و دیپاک گوپتا که شنیده می شود این موضوع در روز جمعه از طریق ویدئو کنفرانس روشن ساخته است که هیچ کارشناسی-IV وسایل نقلیه فروخته خواهد شد در دهلی شورای ملی مقاومت از 1 آوریل سال 2020 است.

آن گفته بود که تنها 10 درصد از unsold در آن زمان موجودی BS-IV وسایل نقلیه را می توان مجاز به فروش می رسد در طول این 10 روز پس از این مستند است که پس از اجرا مارس 24.

بهارات مرحله (BS) انتشار هنجارهای استانداردهای نهاد توسط دولت برای تنظیم خروجی آلاینده های هوا از وسایل نقلیه موتوری. BS-IV هنجارهای شده اند اجرا در سراسر کشور از آوریل سال 2017.

هند تصمیم گرفته است برای تغییر به جهان تمیزترین بنزین و دیزل از 1 آوریل آن را به عنوان leapfrogs مستقیم به یورو-VI انتشار سازگار سوخت از یورو-IV نمرات در حال حاضر—یک شاهکار به دست آورد تنها در سه سال و نه دیده می شود در هر یک از بزرگ اقتصاد در سراسر جهان است.

بالا دادگاه نیز گفت: BS-IV وسایل نقلیه که در حال حاضر فروخته شده اما ثبت نشده است با توجه به این مستند می تواند پس از ثبت نام این محدودیت برداشته می شوند. PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *