مرکز اجازه می دهد تا صادرات COVID-19 PPE پزشکی coveralls

دهلی نو ژوئن 29

تا حدی آرامش بخش صادرات هنجارهای دولت روز دوشنبه مجاز محموله از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) پزشکی بارانی یا روپوش برای COVID-19 محصولات خود را صادر 50 لاخ واحد در هر ماه.

این محصول ممنوع شد, برای صادرات, زودتر, اما در حال حاضر نقل مکان کرد به محدود دسته که تحت آن یک صادر کننده را به دنبال مجوز از دولت برای حمل و نقل.

در اطلاع رسانی این اداره کل تجارت خارجی (DGFT) گفت: “ماهانه سهمیه 50 لاخ PPE پزشکی coverall برای COVID-19 واحد ثابت شده است برای صدور مجوز صادرات به متقاضیان واجد شرایط برای صادرات PPE پزشکی بارانی یا روپوش برای COVID-19 طبق ضوابط به طور جداگانه صادر شده در یک تجارت متوجه”.

تمام موارد دیگر که بخشی از PPE کیت باقی می ماند ممنوع و ماهانه سهمیه بندی نخواهد بود و قابل اجرا در صادرات این اقلام را گفت.

این موارد شامل پزشکی, عینک تمام ماسک های دیگر از غیر پزشکی/غیر جراحی (نخ ابریشم و پشم و پلی استر و نایلون ریون ویسکوز – بافتنی بافته شده و یا مخلوط); دستکش دستکش و محافظ صورت.

این محصولات در تقاضا با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

تجارت و صنعت وزیر Piyush Goyal در توئیتر خود نوشت: “افزایش را در هند صادرات PPE پزشکی بارانی یا روپوش برای COVID-19 اجازه داده شده با ماهانه صادرات سهمیه 50 لاخ.”

DGFT نیز تعیین دقیق روش و معیار برای صادرات از PPE coveralls.

صادر کننده به درخواست آنلاین از طریق یک DGFT سیستم برای صادرات مجوز و بدون نیاز به ارسال یک نسخه از نرم افزار.

“تنها برنامه های کاربردی برای صادرات از PPE پزشکی بارانی یا روپوش برای COVID-19 ظ از 1 به 3 روز از هر ماه در نظر گرفته خواهد شد برای سهمیه که ماه” اداره گفت:, و اضافه کرد که تمام مصوبات/تخصیص خواهد شد انجام شده توسط 10 در هر ماه.

اعتبار مجوز صادرات خواهد بود به مدت سه ماه تنها.

آن را گفت که این شرکت تقاضا باید تولید کننده هوای بارانی یا روپوش و کپی تست/مجوز رسمی از این محصول صادر می شود به این شرکت از آزمایشگاه اطلاع داده شود/به رسمیت شناخته شده توسط منسوجات وزارت.

“این شرکت باید یا ارسال یک کپی از واردات کشور را در هوای بارانی یا روپوش پزشکی گواهی استاندارد به دست آمده توسط آن و یا یک کپی از اداره استاندارد هند گواهی به دست آمده توسط آن کشور وارد نمی کند و اصرار بر استاندارد گواهی” به آن اضافه شده است.

تمام اسناد و مدارک مربوطه باید ارائه شده همراه با نرم افزار آنلاین برای تحقق معیارهای واجد شرایط بودن و ناقص برنامه های کاربردی در نظر گرفته نمی شود برای هر گونه تخصیص آن گفت.

پیش از این در ژوئن 22, دولت تصمیم گرفته بود برای ادامه ممنوعیت صادرات تنها خاص PPE مانند پزشکی coveralls از همه طبقات و عینک.

برای اولین بار در ژانویه 31, هند ممنوع صادرات از همه PPE از جمله لباس و ماسک.

نقطه تصمیم شورای توسعه صادرات پوشاک هند (AEPC) رئیس یک Sakthivel گفت: دولت نیز باید اجازه صادرات N95 ماسک.

تصمیم برای مجوز صادرات هوای بارانی یا روپوش پزشکی باز کرده است کل بازار جهانی برای بازیکنان داخلی بودند که به اندازه کافی سریع برای به دست گرفتن این فرصت را از تولید و عرضه PPE کیت به عنوان جهان در تلاش برای کنترل coronavirus همه گیر Sakthivel گفت.

تولید PPE است که بیش از کافی است به تهیه کردن به نیازهای کشور و امکان صادرات از جمله موارد نه تنها کمک به سلامت کارگران در سراسر جهان, اما همچنین پشتیبانی از احیای صنعت پوشاک در کشور او اضافه شده است.

این شورا شده است درخواست دولت اجازه می دهد تا این صادرات به عنوان تولید PPE افزایش یافته است و به بیش از 8 لاخ واحد در روز است.

“یک ماسک ساخت دستگاه می تواند تولید یک لاخ قطعه در هر روز و ما بیش از 200 دستگاه در حال حاضر,” او گفت:.

دولت باید به زودی گسترش صادرات فرصت برای N95 ماسک و همچنین, او گفت:, و اضافه کرد که حجم بازار جهانی برای PPEs بیش از 60 میلیارد تومان برای پنج سال آینده.

رئیس جمهور در ادامه گفت که هند در رقابت با کشورهایی مانند بنگلادش و اندونزی و پاکستان به عنوان آنها را لغو ممنوعیت PPE صادرات و دریافت سفارشات بزرگ از خریداران در ایالات متحده و اروپا است. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *