Central Michigan football schedule ضربه دوباره با آخرین کنفرانس به تعویق انداختن سقوط ورزش

اواسط آمریکا در کنفرانس هنوز به رفتن به یک کنفرانس-تنها برنامه یا حرکت سقوط آن ورزش به بهار اما که ممکن است مهم نیست برای Central Michigan football team.

این Chippewas از دست داده و دیگر غیر-کنفرانس حریف در FCS دشمن برایانت است که به تعویق انداختن همه سقوط های ورزشی با بقیه آن کنفرانس شرق کنفرانس با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. این Chippewas و Bulldogs شد تا برای بازی در ماونت پلزنت در سپتامبر. 26.

[ده بزرگ تصمیم به نگه داشتن بازی در خانه نشان می دهد که چگونه تقسیم فوتبال کالج واقعا]

این حرکت در می آید نزدیک به سه هفته پس از CMU تا به حال نیمی از آن غیر برنامه کنفرانس لغو شد که ده بزرگ نقل مکان کرد و به کنفرانس-تنها بازی در تاریخ 9 ژوئیه. این Chippewas برنامه ریزی شده بود برای بازدید نبراسکا در سپتامبر. 12 و شمال غربی در سپتامبر. 19. جفت بازی ها را پرداخت کرده اند CMU $2.15 میلیون در این فصل است.

NEC تصمیم برگ San Jose State — برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 5 در کلی/شورت ورزشگاه — به عنوان CMU تنها غیر-کنفرانس دشمن با مک بازی برنامه ریزی شده برای اکتبر. 3. San Jose State بخشی از کال سیستم دولت اعلام کرد که یک حرکت را فقط آنلاین آموزش برای پاییز سال 2020 در ماه مه تهدید SJSU توانایی به بازی فوتبال در این فصل است. اسپارتها در حال یک عضو از غرب کوه کنفرانس که به نظر می رسد به حرکت به جلو با برنامه های منظم آن را.

CMU در حال حاضر ساخته شده هزینه-برش حرکت در دو و میدانی در این فصل nixing دو تیم که ضروری چشم پوشی از NCAA به باقی می ماند در جایگاه خوبی در FBS فوتبال بازی کند. CMU مدیر ورزشی مایکل الفرد در حال خروج از مدرسه به سر تقویت کننده سازمان در ایالت فلوریدا.

تماس با رایان فورد در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @theford.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *