کالیفرنیا تصمیم هل Michigan football مرتکب خاویر شایسته به دنبال اوایل فارغ التحصیلی

خاویر شایسته سرعت است که او بهترین دارایی است.

بنابراین آن را فقط به نظر می رسد اتصالات و او را شتاب مسیر خود را در فوتبال حرفه ای.

چهار ستاره گیرنده نشان داد روز شنبه در توییتر او قصد دارد به جست و خیز ارشد خود را نجومی و ثبت نام اولیه با Michigan football, پس همان مسیر به عنوان همکار کالیفرنیا استخدام Cristian دیکسون از مادر Dei (سانتا آنا کالیفرنیا.) که گفت: مطبوعات آزاد او نیز چشم پوشی سال گذشته خود را از مدرسه فوتبال و سر به آن آربور در ماه ژانویه است.

[ می خواهم بیشتر Michigan football news? دانلود ما رایگان موبایل برنامه در آیفون و اندروید! ]

شایسته که نقش در فرزنو مرکزی (کالیفرنیا.) و متعهد به Wolverines پیش از آن در ماه جولای وارد در تصمیم خود پس از دولت دبیرستان بدن حاکم اعلام کرد در اوایل این هفته به تعویق افتاد سقوط, ورزش از جمله فوتبال تا دسامبر یا ژانویه.

[ میشیگان فوتبال 2020 گزینه های نجومی: شروع سریع یا خاک سپرده شود ]

مدت کوتاهی پس از کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون تاخیر در این فصل گفت: شایسته او بود معلوم نیست چه گزینه های خود را گرفتند و سپس ارسال مرموز جیر جیر درخواست آنچه در کشورهای دیگر برنامه ریزی به بازی فوتبال در پاییز. او بعد از حذف آن پست و مربی او در فرزنو مرکزی کایل Biggs گفت: مطبوعات آزاد او انتظار می رود شایسته به بازی خود را در سال آخر توضیح گیرنده نمی باید گزینه ای را برای ثبت نام اولیه در میشیگان به دلیل سیاست های منطقه و فرمت خاص کلاس.

پنجشنبه خواسته چه چیزی تغییر کرده بود شایسته گفت: “آنها فقط کنار حکومت برای من, به طوری که آنها در حال رفتن به اجازه دهید من را به کلاس من نیاز به به منظور فارغ التحصیل زود است.”

شایسته گفت: باید برای تکمیل چهار دوره: دو زبان انگلیسی و در اقتصاد و دولت است.

در عین حال او را به ادامه آموزش.

“من احتمالا فقط به کار کردن و پس از آن فقط برو (به میشیگان) در ماه ژانویه,” او گفت:.

تماس با راینر سابین در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @RainerSabin. جزئیات بیشتر در Wolverines میشیگان Michigan State Spartans و ثبت نام برای ما بزرگ ده عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *