بدن یافت می شود در کالیفرنیا دریاچه که در آن ‘Glee’ بازیگر Naya Rivera احتمالا غرق

بدن یافت شده در کالیفرنیای جنوبی دریاچه که در آن “Glee” بازیگر Naya Rivera ناپدید شد روز شنبه از یک قایق مقامات تایید کرده است.

شهرستان ونتورا کلانتر توییتی شنبه بعد از ظهر که بدن در دریاچه Piru که صبح امروز و در فرایند بازیابی.

بدن شناسایی شد و در یک کنفرانس خبری برنامه ریزی شده است برای بعد از جمعه بعد از ظهر. کلانتر دفتر گفت: شهرستان ونتورا دفتر معاینات پزشکی مطلع شد و پاسخ. ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به ریورا را روزنامه نگار سابق, شوهر, Ryan دورسی مدیر و کلانتر برای اطلاعات بیشتر.

بیش از آخر هفته ریورا و برادر در بازدید از جستجو در سایت به عنوان Ventura County کلانتر ادامه داد: برای استفاده از تکنولوژی سونار به شانه را از طریق آب تیره و نگاه را از طریق ساختمان های اطراف و سواحل.

“ما نمی دانیم که اگر او را برای رفتن به توان پنج دقیقه از در حال حاضر و یا پنج روز از هم اکنون” ونتورا شهرستان کلانتر دفتر سروان. اریک Buschow گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه.

دوشنبه را جستجو می افتد در هفتمین سالگرد مرگ او را “سرور و نشاط” co-star, Cory Monteith که در سال 2013 از مخلوط مصرف بیش از حد الکل و هروئین در کانادا در سن 31.

یک تعداد انگشت شماری از “Glee” آلوم اند صحبت کردن در مورد ریورا ناپدید شدن در رسانه های اجتماعی ارسال دعا و درخواست از هواداران برای حفظ حریم خصوصی.

است Naya Rivera آخرین قربانی “نفرین” از تلویزیون موسیقی سری ‘Glee’

“نشان می دهد برخی از احترام” Amber Riley توییتی یکشنبه به طرفداران انتقادی از “Glee” ستاره که تا به حال در عین حال صحبت کردن. “تمام انرژی ما در حال رفتن به سوی کمک به پیدا نیا و دعا برای بازگشت امن و برای خانواده اش. هیچ کس مدیون کسی آنلاین یک عملکرد از غم و اندوه. این است که بسیار واقعی و ویرانگر است. تمرکز نیا و خانواده اش. ما نیست. ما مهم نیست در حال حاضر.”

Heather Morris بحث راه اندازی یک شهروند جستجو برای ریورا برگزار شد اما پس از مذاکرات با کلانتر Buschow.

“مطمئن باشید آنها با استفاده از هر یک از منابع خود را به کردهاید ما نیا. من اعتماد به نفس کامل است که آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانید و احتمالا بیشتر” او هنوز توییتی. “ما را خاموش نگه دارید در شهروند جستجو و نجات تا زمانی که ما به جلو برای داوطلبان است.”

Morris نوشته است که به علت آب و هوای گرم و زمین شهروند جستجو “می تواند در نهایت یک مقدار وضعیت خطرناک تر برای همه درگیر.”

“من نمی تواند شروع به درک آنچه نیا خانواده باید احساس” بازیگر Kevin McHale توییتی یکشنبه. “من می دانم که بقیه از ما هستند به طور کامل در هم شکسته اما بدون امید.”

کمک: مورگان Hines and Andrea pabst blue ribbon, ایالات متحده آمریکا امروز; گرچن Wenner, Cheri کارلسون و جرمی کودکان شهرستان ونتورا ستاره; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *