بایدن به دنبال قاطع کارولینای جنوبی برنده برای احیای ریاست جمهوری پیشنهاد

Greenville, مارس 29

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به دنبال یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه انتخابات روز شنبه برای احیای ریاست جمهوری امیدوار است در حالی که برنی ساندرز با هدف سیمان وضعیت خود را به عنوان پیشتاز برای این حزب نامزدی.

این نامزد مسابقه در کارولینای جنوبی چهارم دولت به وزن که در آن دموکرات خواهد چهره جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر در حال وقوع است فقط سه روز قبل از سه شنبه انتخابات در 14 متحده خواهد شد که جایزه یک سوم از ملی در دسترس نمایندگان در یک روز.

کارولینای جنوبی که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار حساب برای 60 درصد از رای دهندگان دموکرات است دیده می شود به عنوان یک موضع نهایی برای بایدن یک بار جلو-دونده که شک و تردید عمل در نظر سنجی های ملی پس از نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر.

دوم-پایان محل در نوادا قفقاز یک هفته پیش—در حالی که هنوز پشت ساندرز یک سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت—ارائه مبارزات انتخاباتی خود تازه شتاب و نظرسنجی ها نشان می دهد او به خوبی موقعیت را برای پیروزی در کارولینای جنوبی است.

برای ماه بایدن کمپین معتقد است که دولت را در خدمت به عنوان یک “دیوار آتش” با توجه به قدرت خود را در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی و بایدن خودش پیشنهاد کرده چیزی کمتر از یک پیروزی خواهد مخاطره مبارزات انتخاباتی خود.

اما با سوپر شنبه بلندی حتی یک پیروزی راحت در کارولینای جنوبی ممکن است به اندازه کافی برای بایدن به بلانت حرکت ساندرز خود شناسایی “دموکراتیک سوسیالیستی” که حزب دموکرات رهبران نگرانی ممکن است بیش از حد جناح چپ به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از کارولینای جنوبی بایدن نیز در صورت رقابت از میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است که در کشور پوشانده با یک و نیم میلیارد دلار در تبلیغات. بلومبرگ قلم چهار متحده خواهد شد و در رای گیری برای اولین بار در روز سه شنبه.

“اگر ما برنده استوار در اینجا من فکر می کنم آن را به افزایش مقدار زیادی از پول و همچنین تعداد زیادی از شور و شوق” بایدن به خبرنگاران گفت: به عنوان او استقبال هواداران در یک نظرسنجی محل در گرینویل کارولینای جنوبی در روز شنبه.

ساندرز با شرم پوپولیستی پیام اجتماعی و عدالت اقتصادی دارای رشد قوی تر با هر مسابقه در پايان مجازی کراوات برای اولین بار در آیووا با سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg قبل از اهمیت حیاتی باریک برنده بیش از Buttigieg در نیوهمپشایر و یک پیروزی قاطع در نوادا است.

ساندرز گفت: در روز جمعه او در “فاصله قابل توجه” در کارولینای جنوبی است.

“ما آمده ایم یک راه طولانی به او گفت:” در یک کلیسا در سالن سنت جورج تاون در حدود 50 مایل (80 کیلومتر) شمال چارلستون است.

“هنگامی که ما شروع به این کمپین اینجا را در کارولینای جنوبی من فکر می کنم ما 25 یا 30 امتیاز پشت سر گذاشت. ما ساخته شده است تا مقدار زیادی از زمین است.” ناراحتی پیروزی می تواند ساندرز سخت به ضرب و شتم او در دوم پیشنهاد برای کاخ سفید چهار سال پس از از دست دادن نامزدی حزب دموکرات را به هیلاری کلینتون.

جمهوری خواه فعالان مشتاق برای کمک به تهمت خواست رای دهندگان برای شرکت در مقدماتی حزب دموکرات برای حمایت از ساندرز که آنها را به عنوان ساده ترین نامزد برای رئیس جمهور نشسته به ضرب و شتم.

“از آن زمان به رای دادن و باعث هرج و مرج در کارولینای جنوبی” سازمان تلاش نوشت: در یک ایمیل در روز شنبه.

ساختن یا شکستن مسابقات

بایدن تنها نامزد برای آنها کارولینای جنوبی و سه شنبه ممکن است نشان دهنده شکست لحظه در چه بوده است تکه تکه مبارزات انتخاباتی.

Buttigieg و سناتور ctq از مینه سوتا که سوم به پایان رسید در نیوهمپشایر از دست داده اند زمین به عنوان تقویم اصلی منتقل شده به کشور با متنوع تر رای دهندگان.

هر دو به خوبی انجام داده اند با سفید, تحصیل کرده متوسط دموکرات ها اما باید تلاش برای ارتباط با غیر سفید رای دهندگان.

با توجه به ورودی سنجی نوادا حزبی را برانگیخت توسط ادیسون تحقیق Buttigieg حمایت از تنها 9 درصد از رای دهندگان لاتین و 2 درصد از رای دهندگان در حالی که Klobuchar تا به حال 4 درصد از لاتین و 3% حمایت از سیاه پوستان است.

پس از ناامید کننده پس از اتمام در سه رای گیری اولیه متحده سناتور الیزابت وارن امیدوار است او قاطعانه بحث اجرای اواخر ترجمه به انتخابات موفقیت است.

نظرسنجی ها نشان می دهد همه آنها آمده است به مراتب پشت سر سه نامزد در کارولینای جنوبی ،

تام Steyer یک میلیاردر-تبدیل-فعال به نظر می رسد به احتمال زیاد به پایان سومین روز شنبه پس از صرف به شدت در کارولینای جنوبی اما کم خونی ملی رای گیری نشان می دهد او را در تلاش برای رقابت در سه شنبه مسابقات. ایسنا

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *