بارسلونا Setién انتظار یک پایان در لیگ اسپانیا

مادرید, ژوئن 15

سه ماه استراحت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر نمی رسد تاثیر منفی شانس بارسلونا و رئال مادرید به اسپانیایی لیگ قهرمانان اروپا.

هر دو تیم تا به حال راحت پیروزی بیش از آخر هفته به لیگ بازگشت و به عمل در خالی استادیوم. بارسلونا 4-0 برنده در مایورکا و رئال مادرید به راحتی شکست ایبر 3-1 در خانه.

نتایج نگه داشته بارسلونا دو امتیاز جلوتر از رئال مادرید با 10 دور باقی مانده است.

“این رفتن به یک مبارزه است که در آن ما هر دو احساس می کنند که ما نمی توانیم شکست دوباره” سرمربی بارسلونا Quique Setién روز دوشنبه گفت:.

“من امیدوارم که مزیت ما در حال حاضر خواهد بود به اندازه کافی برای تضمین ما به عنوان. اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که خارج از کنترل ما در این آخر هفته.”

بارسلونا میزبان سقوط-تهدید لگانیس در خالی نیوکمپ در روز سه شنبه در حالی که رئال مادرید استقبال هفتم-محل والنسیا در روز پنج شنبه دوباره در مرکز آموزش, در حالی که ورزشگاه سانتیاگو برنابئو باقی مانده تحت نوسازی برای بقیه فصل.

“من نمی دانم تا چه حد (بازی بدون فن) را تحت تاثیر قرار ما” Setién گفت.

“من می خواهم به جای بازی با طرفداران اما این امکان پذیر نیست بنابراین ما باید به وفق دهند. فوتبال از دست می دهد و بخشی از آن ذات که مسابقات بازی در خالی استادیوم.”

هر دو بارسلونا و رئال مادرید رو افزایش طول شکستن به عنوان لوئیس سوارز و ادن هازارد در زمان حال برای بازیابی از آسیب های است که انتظار می رود به آنها را نگه دارید برای این فصل است.

خطر انجام و در بازگشت خود را با راه اندازی دو گل در مادرید برنده بیش از ایبر در حالی که سوارز نیز نشان داد فرم خوب در بارسلونا را به پیروزی.

وجود داشته است برخی از نگرانی در مورد لیونل مسی را به عنوان به خوبی به خصوص پس از او پایدار یک آسیب طولانی نیست قبل از لیگ برتر از سر گرفته شد اما بازیساز یک هدف به ثمر رساند و دو نفر دیگر در روز شنبه.

مسی در لیگ پیشرو با 20 گل بهترین گلزن است و به طور مستقیم کمک به 15 از گذشته این تیم 18 گل (هفت گل و هشت پاس گل). او به ثمر رساند تا 20 گل یا بیشتر به صورت مستقیم 12 فصل در لیگ.

“مسی خوب است” Setién گفت.

“این نه تنها در مورد اهداف شما باید نگاه کنید که چقدر او کمک به این تیم است. او به ما کمک می کند تا در هر بازی است.”

هر دو Setién و مادرید مربی زیدان در زمان استفاده از پنج تعویض موجود به مربیان پس از همه گیر و Setién گفت: او قصد دارد به چرخش تیم ملی اغلب به تضمین بازیکنان خود را باقی می ماند مناسب از طریق پایان فصل.

“وجود خواهد داشت تغییرات به مسابقات بروید,” او گفت:.

“ما می بینیم که چگونه خستگی تاثیر می گذارد هر بازیکن است. من می خواهم به ما تازه وارد در پایان فصل است. ما باید به ببینید که چگونه بازیکنان بعد از هر بازی.”

مقام سوم سویا نیز برنده در آن بازگشت 2-0 بیش از شهر رقیب رئال بتیس در روز پنج شنبه — اما آن باقی مانده است نه امتیاز پشت سر رئال مادرید. آن می تواند به طور موقت قطع اختلاف به شش امتیاز زمانی که از آن بازدید midtable لوانته در روز دوشنبه.

چهارم-محل واقعی جامعه پنجم ختافه و ششم-محل اتلتیکو مادرید تمام موفق به پیروزی در این آخر هفته. اتلتیکو معمول چلنجر به بارسلونا و مادرید به یک برگزار شد 1-1 قرعه کشی در اتلتیک بیلبائو برای سوم آن مستقیم قرعه کشی لیگ. این بازدیدهای بعدی اوساسونا در روز چهارشنبه.

“این همیشه سخت تر زمانی که شما برنده نیست,” اتلتیکو مربی Diego Simeone گفت.

“ما باید برای پیدا کردن یک راه برای غلبه بر این. آن دشوار خواهد بود تا پایان.”

لیگ اسپانیا برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در جولای 19. AP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *