حداقل 70 هند پزشکان فوت کرده اند تا کنون در حالی که در Covid وظیفه

Aditi Tandon

تریبون سرویس خبری

دهلی نو جولای 1

Lakhs از پزشکان در ادامه به خطر جان خود را روزانه به ایستادن در بین مردم و Covid-19 عفونت است.

پس اولین مورد گزارش شده از این ویروس در ژانویه 30, حداقل 70 هند پزشکان می ترسید مرده در خطوط مقدم از Covid-19 میدان جنگ که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران در بالاترین خطر است.

سلامت جامعه کارشناسان می گویند دولت باید به فوریت راه اندازی کنترل عفونت ممیزی در سراسر بیمارستان برای تعیین مقیاس خطرات مراقبت های بهداشتی کارگران در این بیماری همه گیر.

“این است که شاید هیچ اتفاقی که سال 2020 است که در سال پرستار و ماما بهداشت جهانی روز تم. کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله پزشکان مواجه شده اند بزرگترین خطرات در Covid-19 بیماری همه گیر. بیش از 2000 نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی باید آزمایش مثبت برای Covid-19 در دهلی به تنهایی. زودتر ICMR گزارش یافت 1,073 موارد مثبت در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی تا مارس 23. از آن زمان دولت مورد تجزیه و تحلیل داده ها از عفونت و مرگ و میر در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی و انجام کنترل عفونت ممیزی” Rajib Dasgupta از JNU جامعه وزارت بهداشت می گوید.

رفتن جهانی تجربه Covid ميزان عفونت در کارکنان مراقبت های بهداشتی است که حداقل 1 درصد است. آخرین گزارش Covid مرگ یک دکتر هندی بود که به تازگی به عنوان یکشنبه. Dr Sayeed Ahmad Ali آزمایش مثبت در ژوئن 8 و درگذشت ریه سقوط در Noida بیمارستان. هفته گذشته 52 ساله Aseem گوپتا یک anaesthetist در دهلی LNJP بیمارستان درگذشت این ویروس در حین انجام وظیفه. همسر او نیز Covid مثبت جان سالم به در برد. دهلی نو را به تنهایی دیده می شود حداقل چهار خدمت پزشکان مرگ Covid.

دهلی نظام پزشکی (DMC) در حال حاضر مشورتی صادر به تمام اعضا برای درمان هر بیمار آنها را به عنوان Covid مثبت است.

“پزشکان در غیر Covid امکانات آسیب پذیر هستند. ما خواسته پزشکان برای درمان هر بیمار به عنوان Covid مثبت و حفظ بالاترین سطح از احتیاط در تمام زمانها. حداقل 70 هند پزشکان درگذشت Covid تا کنون. این به خوبی می تواند یک undercount,” DMC ثبت Girish Tyagi می گوید.

یکی دیگر از چالش برای پزشکان در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی. حتی AIIMS دهلی نو دهکدهای از دست خط مقدم کارکنان به Covid. رئیس جمهور سابق AIIMS مقیم پزشکان انجمن به عنوان Malhi می گوید: موسسه کافی PPEs اما این مورد در تمام بیمارستان ها.

“این روز پزشک ما درخواست تجدید نظر به این مرکز برای اطمینان از PPE سهام در هر بیمارستان و درمانگاه می گوید:” Malhi در یک گریم یادآوری از یک دهلی mohalla, درمانگاه, دکتر, انگلستان Ghosh و همسرش هر دو متوسل به Covid-19 به تازگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *