به عنوان میشیگان اخراج توقف آسانسور شنبه, طرفداران بگویید مستاجران به دنبال کمک های حقوقی

با میشیگان اخراج توقف مجموعه بالابر در پنج شنبه, طرفداران برای مستاجرها انتظار سیل از اخراج براده در دادگاه های ناحیه ای در سراسر کشور.

حتی به عنوان کمک های مالی برای کمک به مستاجرها جریان به مستاجر و صاحبخانه مستاجرها’ طرفداران نگران حمایت نمی خواهد به اندازه کافی برای نگه داشتن مردم در خانه های خود به این بیماری همه گیر در ادامه به علت از دست دادن شغل و اقتصاد بازگشایی در متناسب و شروع می شود.

دولت برآورد تعداد 75,000 اخراج براده پس از توقف آسانسور. طرفداران توصیه مستاجران که در صورت اخراج به دنبال کمک های حقوقی.

“موج اخراج خواهد شد بسیار قوی است که این اقدامات است که دادگاه گرفته شده و سپس برنامه جدید مسکن که دولت ایجاد کرده نخواهد بود به اندازه کافی به طور کامل غیر نافذ است که موج” گفت: جیم Schaafsma وکیل میشیگان فقر قانون برنامه با اشاره به $50 میلیون برنامه برای سهولت بار پشت اجاره بر مستاجران و صاحبخانه.

توسط Schaafsma محاسبات آن را به بیش از $56 میلیون دلار برای کمک به فقط 20 درصد از مستاجر خانواده که بسیار کم درآمد برای یک ماه.

تد فیلیپس, مدیر اجرایی, ایالات جامعه مسکن ائتلاف گفت: نیاز به اجاره کمک های خود را دو برابر غیر انتفاعی در دو ماه گذشته در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. هر چند ائتلاف واز پول بیشتری از منابع مختلف مانند اورژانس, کمک های مالی, مبانی بودجه فدرال و راههای دیگر وجود دارد که نیاز به کمک.

“هر کس در حال انجام همه چیز آنها می توانند” فیلیپس گفت. “این به اندازه کافی برای نیاز دارید.”

‘من در پایان شوخ طبعی’

رسیدن برای کمک های قانونی ساخته شده تفاوت برای آنتونی Sumner. در مارس Sumner, در بیمارستان بستری شد برای COVID-19. قبل از همه گیر ضربه Sumner زندگی می کند که در دیترویت بود کمی پشت در اجاره است اما هنوز هم تا به حال زمان برای گرفتن, او گفت:. اما در آن زمان او درمان شده و از بیمارستان مرخص رستوران او بسته شده بود و سامنر باقی مانده بود بدون یک کار مانند میلیون ها انسان دیگر در سراسر کشور و کشور است.

Sumner, 60, تلاش برای درخواست مزایای بیکاری به عنوان به خوبی. “من در پایان شوخ طبعی. من نمی دانم آنچه که من می خواهم به انجام,” او گفت:.

او در بر داشت خود را در سه ماه اجاره — در مورد $1,500 — هنگامی که او دریافت نامه ای از سوی ایالات جامعه مسکن ائتلاف در اجازه دادن به او را می دانم که او در معرض خطر اخراج و ارائه کمک های حقوقی.

ائتلاف به حل و فصل با صاحبخانه خود را وکیل آن را پوشش سامنر را اجاره و او می خواهد مسئول پرداخت در حال حرکت رو به جلو است.

“من شروع به دریافت نرخ بیکاری و قادر به گرفتن آن همه. بدون آنها من نمی دانم آنچه من انجام داده اند,” او گفت:.

سامنر شده است به نام بازگشت به کار آغاز می شود که بعد از این ماه اما او نگرانی در مورد کسب و کار خاموش کردن دوباره. فقط این ماه Gov. گرچن Whitmer بسته میشیگان داخل نوار خدمات به جز برای کسانی که تا شمال. میشیگان نرخ بیکاری مشخصی هم به عنوان coronavirus موارد افزایش یافته است.

“همه چیز نامشخص است” سامنر گفت. “تا زمانی که وجود دارد هیچ تاثیری در کار از نظر ساعت و چیزهایی که از طبیعت, من نمی خواهد یک مشکل است. اما من نمی دانم.”

چه مستاجرها صاحبخانه باید انتظار

ماه گذشته Whitmer اعلام کرد 50 میلیون دلار — بخشی از $880 میلیون در فدرال کمک به میشیگان — برای ایجاد اخراج انحراف برنامه.

تحت برنامه صاحبخانه می توانید انتخاب کردن در و دریافت تا 90 درصد از مستاجر را اجاره پرداخت می شود و در یکجا. چه مقدار از آنها دریافت خواهد شد بستگی دارد در یک مستاجر درآمد. صاحبخانه نیاز به بخشش هزینه های دیرکرد و جریمه و تا 10 درصد از COVID مربوط به مقدار بدهکار پس از آوریل 1.

اگر مستاجر است در $1,000 اجاره صاحبخانه می توانید دریافت تا $900 و باید ببخشد باقی مانده $100. اگر آنها 450 $برای $1,000 اجاره آنها باید ببخشد $50 و مستاجر خواهد بود مسئول برای پرداخت باقی مانده $500 در عرض یک سال است.

ایالتی میشیگان مسکن سازمان توسعه پراکنده بودجه از طریق کمک های مالی به شرکای محلی: جنوب غربی مشاوره و راه حل های Wayne جامعه شهری اقدام آژانس در وین کانتی, شبکه اجتماعی مسکن مسکن مرکز در شهرستان اوکلند و ماکوم بی خانمان ائتلاف در Macomb County است.

در مواردی که مستاجر چهره اخراج برای نگه داشتن با اجاره اول دادگاه ظاهر در نظر گرفته خواهد شد “پیش از محاکمه و شنیدن” گفت: Kelly Rose رئیس راه حل های مسکن افسر در MSHDA, در بیانیه ای. وجود یک قاضی یا دادگاه کارکنان “نیاز به موجر و مستاجر اطلاعات در مورد اخراج انحراف برنامه به طوری که آنها می دانند که این برنامه وجود دارد و کسی که به تماس. این مورد را موکول به مدت حداقل یک هفته است.”

صاحبخانه و مستاجر هستند و سپس می رود به کار می کنند با کمک های حقوقی و سازمان های همکار برای مذاکره و توافق در اجاره است که اجازه می دهد تا به صورت مشروط و اخراج. “مشروط اخراج می تواند وارد دادگاه ثبت و مورد اخراج خواهد شد” رز گفت.

پول برای این برنامه در دسترس خواهد بود تا دسامبر 30, 2020, اما بودجه است که انتظار می رود مورد استفاده قرار گیرد تا به سرعت طرفداران می گویند.

صاحبخانه باید نگرانی در مورد دولت جدید برنامه.

متی Paletz مدیر عامل شرکت Paletz قانون تروی-بر اساس شرکت است که نشان دهنده مالکان و صاحبان املاک گفت: در حالی که هر گونه امداد رسانی به استقبال دولت از بودجه برنامه ممکن است آهسته و پیچیده جلوگیری صاحبخانه از امید بستن به در.

او همچنین گفت: دولت برآورد برای اخراج براده در هنگام توقف آسانسور بیش از حد بالا است وی با اشاره به بهتر از حد انتظار اجاره مجموعه در آوریل و مه و صاحبخانه و مستاجر که باید کار می کرد موافقت نامه از جمله forbearances چشم پوشی و برنامه بازپرداخت.

“مشتریان من در حال ایستاده برای این گزاره که آنها می خواهند به عمده فروشی اخراج مردم و قرار دادن آنها در خیابان در طول یک بحران بهداشتی,” او گفت:.

قاضی تام بوید, دولت, دادگاه مدیر گفت: حتی با تخمین می زند از دولت وجود دارد واقعا هیچ راهی برای بدانید که چگونه بسیاری از موارد اخراج ثبت خواهد شد تا پس از یک ماه.

به منظور مدیریت پرونده از موارد در ماه گذشته دادگاه عالی میشیگان مجموعه ای از دستورالعمل ها برای از سرگیری موجر و مستاجر موارد که شامل مقررات اجتماعی فاصله و تنظیم اولویت ها برای کدام موارد باید به کار گرفته شود ،

بودجه باید آهسته اخراج

در Oakland County, ساکنان که افتاده در, اجاره, وام مسکن یا پرداخت ابزار می توانید درخواست برای دریافت یک بار گرانت تا 15.000 دلار به ازای هر خانوار در www.oakgov.com/COVID.

شهر دیترویت انتظار 31 میلیون دلار در بودجه فدرال که شورای شهر در ماه گذشته تایید به صرف مسکن از جمله اورژانس اجاره کمک سریع rehousing و حقوقی, مشاوره برای جلوگیری از اخراج.

در حالی که افزایش بودجه تشویق طرفداران مسکن می گویند آن را آهسته — و نه لزوما توقف — کشت اخراج آمده است. گسترش مهلت قانونی Schaafsma گفت: اجازه می دهد سازمان های غیر انتفاعی و خدمات حقوقی به برنامه ریزی بهتر و استفاده از بودجه. او توصیه می شود یک رویکرد شبیه به اورگان که در آن قوه مقننه تمدید مهلت قانونی برای اخراج سپتامبر و اجرا شده در شش ماه مهلت پس از آن به پرداخت اجاره.

میشیگان رویکرد را در آینده موج اخراج “کمتر فاجعه بار است, اما ما فکر می کنم آن را هنوز هم بسیار مضر است. ما می دانیم که چگونه مخرب و ویرانگر اخراج برای خانواده,” او گفت:.

Paletz گفت: بهتر است برای توقف بالابر و اجازه دادگاه به واسطه اختلافات بین موجر و مستاجر.

“این فقط مستاجران که در حال آزار بودن در اینجا آن را به صاحبان اموال آن کسبه کارکنان آن شغل خود را به همه چیز. اگر شما مسکن ارائه دهندگان تبدیل شدن به حتی بیشتر precariously ناپایدار که به بهبود جامعه و … وجود دارد برندگان در اینجا, اما اجازه دادگاه باز … برای داوری اختلافات که قادر به حل و فصل خصوصی بین طرفین,” او گفت:.

‘بیشتر مردم از منابع برای کمک به’

راه متحده برای جنوب شرقی میشیگان انتظار سنبله در تماس به آن 211 خط در هنگام توقف آسانسور به عنوان آنها زمانی که همه گیر شروع به گسترش گفت: Tasha توپ سرپرست از 211 مرکز تماس.

“بسیاری از مردم با ما تماس بگیرید زیرا آنها نمی دانند که به کجا برود. بنابراین ما کمک به آنها در رفتن به دیگر سازمان ها” توپ گفت. “… ما یک پایگاه داده از بیش از 50 ، 000 سازمان برای کمک به اجاره کمک.”

ماتریس خدمات انسانی دریافت $24,000 در بودجه از سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای اجاره و وام مسکن, کمک, که کمک خواهد کرد که حدود 48 نفر است.

غیر انتفاعی دریافت کرده است بیش از 200 تماس از مردم درخواست کمک از بودجه فدرال. به طور کلی در مقایسه با سال های گذشته تماس برای اجاره راهنما باید چهار برابر شد و گفت: گریگوری مک فرسون مدیر بزرگسالان و ارشد برنامه های در ماتریس خدمات انسانی.

اما برای کمک بیشتر مردم او گفت: ماتریس خدمات انسانی خواهد شد نیاز به کمک های مالی بیشتر.

“وجود دارد بیشتر مردم از منابع برای کمک به” McPherson گفت.

رابرت Goodspeed, استادیار شهری و برنامه ریزی منطقه ای در دانشگاه میشیگان گفت: این بیماری همه گیر را تشویق کرده است با توجه به کلی موضوع اخراج.

او همکاری نویسنده از یک گزارش ممکن است که در بر داشت که در سال 2018 یک اخراج مورد ثبت شده برای هر شش اشغال اجاره واحد مسکونی در میشیگان. پنج نفر از 10 استان ها با بالاترین اخراج پر کردن نرخ ها در جنوب شرقی میشیگان Goodspeed یافت.

گزارش ارائه شده توصیه هایی برای کاهش, اخراج, از جمله تضمین مشاور حقوقی برای مستاجران در موارد اخراج ایالت ایجاد و بودجه اخراج انحراف برنامه در هر دادگاه منطقه و افزایش بودجه برای مسکن ارزان قیمت و اضطراری اجاره کمک.

“تعداد بسیار کمی از مستاجران نمایندگی حقوقی” Goodspeed گفت. “بنابراین آن را بسیار سخت برای آنها حتی به اطمینان حاصل شود که حمایت است که مستاجرها که در (این) قانون در حال اجرا و بنابراین ما باید یک خصمانه سیستم از عدالت است.”

چه مستاجران باید بدانید

میشیگان قانونی کمک یک برنامه است که کمک می کند تا مردم حرکت حقوقی مشکلات توصیه هایی برای افرادی که ممکن است در صورت اخراج:

 • مستاجران اخراج نمی شود بدون اخراج سفارش. در هنگام توقف آسانسور اجرای این دستورات می تواند از سر گرفت.
 • توجه به هر ایمیل و یا تماس تلفنی از دادگاه. به دلیل تعداد موارد شنوایی تاریخ ممکن است تغییر چندین بار. جزئیات هر گونه مواد با دقت و تماس دادگاه برای سوالات.
 • حضور در جلسات از راه دور و اگر مستاجر هستند قادر به آنها باید اجازه دادگاه می دانم.
 • رسیدن به برنامه های کمک های حقوقی مانند آنهایی که در زیر ذکر شده است که ارائه کمک های حقوقی به مقدماتی مستاجران.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مسائل مربوط به مسکن در طول این بیماری همه گیر به michiganlegalhelp.com.

منابع برای مستاجرها

خدمات حقوقی برنامه ها:

 • ایالات جامعه مسکن ائتلاف و میشیگان خدمات حقوقی: 313-355-3352; uchcdetroit.org
 • Lakeshore کمک های حقوقی: 888-783-8190; lakeshorelegalaid.org
 • کمک حقوقی و مدافع Association, Inc: 313-967-5800; ladadetroit.org

کمک های اضافی:

 • جنوب غربی مشاوره راه حل: 313-963-6601; swsol.org
 • Metro Wayne جامعه عمل Agency: 313-388-9799; waynemetro.org/cares
 • جامعه مسکن شبکه مسکن مرکز منابع: 248-269-1335; communityhousingnetwork.org
 • ماکوم بی خانمان ائتلاف: 586-213-5757; macombhomelesscoalition.com
 • راه متحده از جنوب شرقی میشیگان: 211; unitedwaysem.org
 • ماکوم جامعه عمل: 586-469-6999; mca.macombgov.org
 • میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی: 517-241-3740; michigan.gov/mdhhs
 • Michigan State مسکن سازمان توسعه: 313-456-3540; michigan.gov/mshda

Nushrat رحمان را پوشش می دهد تحرک اقتصادی به عنوان یک عضو سپاه با گزارش برای امریکا یک ابتکار GroundTruth پروژه. تماس با Nushrat: [email protected]; 313-348-7558. او در توییتر دنبال کنید: @NushratR

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *