در میان coronavirus شیوع G-20 تجارت ستاد تعهد به حفظ عرضه جهانی زنجیر باز

تریبون سرویس خبری
New Delhi, مارس 31

تجارت سران گروه 20 و سازمان ملل قول داده اند که به “محافظت در برابر احتکار و افزایش قیمت غیر قابل توجیه” آنها به عنوان تلاش تعادل ظریف بین غذا به منافع ملی و حفظ باز عرضه جهانی خطوط و تجهیزات پزشکی و دارو است.

نیاز به چنین تعادل منعکس شد در کوتاه مدت بحث در اینجا بیش از صادرات پزشکی تجهیزات حفاظتی به صربستان است.

شهروندان سوال نیاز به فروش 35 lakhs جفت استریل, لاتکس, دستکش های جراحی به صربستان زمانی که پزشکان در هند شد ساخت تصویری-پست خطاب به نخست وزیر برجسته کمبود تجهیزات حفاظت فردی به خط مقدم سلامت کارگران است.

روسیه آمده است در زیر آتش برای مخالف دلیل – برای محدود کردن حمل و نقل از دانه آن در خارج از کشور.

هند نیز محدودیت های تحمیل شده از جمله در N-95 ماسک و ممنوع صادرات هیدروکسی کلروکین که اثرات اثبات نشده بوده ولی تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان معجزه برای Covid.

اما آن را اجازه داده است صادرات هیدروکسی کلروکین که در آن غیر قابل فسخ نامه اعتباری صادر شده است و در مورد-به-مورد اساس به عنوان توصیه شده توسط وزارت امور خارجی.

احساسات در جلسه مجازی بازرگانی وزیران بود که با هم کار کنند برای ارائه غیر تبعیض آمیز و پایدار تجارت و سرمایه گذاری در محیط زیست و حفظ بازار باز است.

“ما کشف راه هایی برای تدارکات شبکه از طریق هوا و دریا و زمین و حمل و نقل به باز باقی می ماند” آنها گفت: در یک بیانیه مشترک منتشر شده توسط عربستان سعودی است.

بانک جهانی و اتحادیه اروپا صحبت می کرد در برابر محدودیت های صادرات بر “بحرانی تجهیزات پزشکی و مواد غذایی و یا دیگر محصولات کلیدی” از آنجا که هیچ جهانی کمبود عرضه است.

اتحادیه اروپا خود قرار داده است صادرات تجهیزات حفاظت فردی بر اساس مورد به مورد اما G-20 به نظر می رسید تمایل به ارائه یک راه گریز به کشور را به اولویت ملی خود را مورد نیاز است.

“ما توافق دارند که اقدامات اضطراری طراحی شده است برای مقابله با Covid-19 اگر لازم باشد باید هدفمند متناسب شفاف و موقت و که آنها نه ایجاد موانع غیر ضروری به تجارت و یا اختلال در عرضه جهانی زنجیر و مطابق با قوانین سازمان تجارت جهانی,” با اشاره به بیانیه مشترک.

ما هم می خواستیم محدود اقدامات به طور موقت شفاف و مناسب است.

“ما باید به عنوان کوچک که ممکن است به اخلال در زنجیره تامین می شود و اگاه از اثرات آن بر همسایگان ما” گفت: USTR رئیس رابرت Lighthizer.

او همچنین به نظر می رسد به نفی ایران درخواست تجدید نظر به لغو تحریم ها با مشاهده است که G-20 در حال حاضر تمرکز باید در اقدامات فوری به جای قرار دادن طولانی مدت برنامه به آن برنامه عمل برای نبرد Covid.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *