امریکا را فراموش کرده در مورد مرگ پدر. اجازه ندهید که اتفاق می افتد به فلوید Arbery و تیلور.

نظر

وقتی که من شنیده ام در مورد Breonna تیلور مرگ و پس از آن به تماشای ویدئوها از جورج فلوید و Ahmaud Arbery مرگ من تعجب اگر آنها احساس کردند آنچه پدر من احساس قبل از مرگ او در ماه آوریل از COVID-19.

او تبدیل به دور شده توسط سه بيمارستان. پس از آخرین بیمارستان را درمان نمی کنند او به خانه رفت و گفت: مامان من که هیچ کس نمی خواهد به او کمک کند. سپس قویترین مرد من تا کنون شناخته شده را شکست گریه.

“آنها در حال رفتن به اجازه دهید من می میرند. آنها در حال رفتن به اجازه دهید من می میرند” به او گفتم و از طریق sobs. شبیه به Arbery و فلوید او رفته بود به زودی پس از.

مانند ایشان پدر من داستان توجه بسیاری از … برای اولین بار در.

به نظر می رسید مانند هر شبکه و روزنامه خواستار شدند. بنابراین حتی اگر من عزادار بودم چرا که من فکر کردم چیزی بود که رفتن به تغییر دهید. اما پس از آن خواستار متوقف شده است. این پوشش خبری به پایان رسید. در حال حاضر آمریکا در حال باز کردن back up مانند پدر من مرده بود و مردم نیست درد و رنج و مانند سیاه و سفید, مردم, Latinos و مردمان بومی نیست هنوز درد و رنج و مرگ در برانگیزتر نامتناسب نرخ.

به روشنی در این نیست در مورد پیروی از عواطف واحساسات یا fickleness از رسانه ها. که اسب مرده و فاسد شده. آن را در مورد تکرار این الگو است که ما در وسط از سمت راست در حال حاضر. و نه اجازه آن را به بازی دوباره.

من یک بار فکر آنچه در آن احساس می کردم که برای یک فرد سیاه و سفید در 1950s به گام پیاده رو زمانی که یک فرد سفید راه می رفت و نگاه کردن به جای اینکه به دنبال آنها را در چشم. احتمالا احساس مانند آن را احساس زمانی که شما کشیده و شما را به نگه داشتن چشم خود را به دنبال یک راه خاص دست های خود را در یک موقعیت خاص است و شما نمی توانید صحبت کنید و اگر آنها به شما توهین. شما نمی توانید از خودتان دفاع اگر آنها شما را تهدید می کند و یا به شما صدمه دیده است. شما می توانید هر گونه حرکت ناگهانی حتی اگر زانو ممکن است تکان دادن و از آنجا که آنها می تواند شما را بکشند … و دور با آن.

بیشتر: Beaumont, دکتر, هنگامی که یک عکاس خبری, سهام تصاویری از بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: نظرسنجی: Michiganders ترس موج دوم coronavirus حمایت از رژیم صهیونیستی است. Whitmer سفارشات

و یا چگونه شما ممکن است احساس کنید اگر شما در معرض خطر مرگ ناشی از کروناویروس و یک جوان سفید کاری که می خواهم خورده “بد سوشی” می شود درمان می شود, اما شما لازم نیست.

که چه اتفاقی افتاده است که یک بیمارستان تبدیل به دور مادر من که تا به حال شدید علائم کروناویروس در همان روز پدرم درگذشت و پس از رد مراقبت مناسب.

“یک چیز coronavirus بود را به برخی از ما بی عدالتی ملموس می گوید:” جیل Colle, Jefferson, بنیانگذار و مدیر عامل شریک جولیان مدنی حقوق بین المللی و حقوق بشر, قانون شرکت مستقر در واشنگتن دی سی “این لحظه ای است بزرگتر از سه قتل و خشونت پلیس. این هزاران نفر از نامتناسب سیاه, لاتینی و بومی مرگ و میر ناشی از COVID-19 و نابرابری آنها برجسته و ملموس در مسکن, درآمد, پزشکی دسترسی و کیفیت مراقبت, در میان دیگران. در برابر این پس زمینه که همان جامعه است صید از طریق خشونت پلیس و دیگر مظاهر نژاد پرستی. این تصویر که در چند ماه گذشته نقاشی شده اند برای ما. در یک عکس فوری از یک دوره محدود از زمان شما ببینید مشکلاتی که پر شده از رنگ جوامع در اینجا برای قرن ها.”

از آن زمان به بعد جنبش حقوق مدنی قبل از اینکه خانواده های دیگر به پایان می رسد تا مثل خانم تیلور آقای Arbery را آقای فلوید و یا معدن.

من هرگز فراموش مارس 6. با 15 دقیقه قبل از نیمه شب من به نام پدر. من به او گفتم من او را دوست داشتم و این که من می بینم او را فردا.

این آخرین بار بود که من تا کنون شنیده ام صدای او.

در 6:45 صبح گوشی من بیدار من. این برادر من تروی, جیغ که پدر از خواب بیدار نخواهد شد. من لباس پوشیدم و به سرعت به عنوان من می توانم. ده دقیقه بعد من نزدیک پدر و مادر من از خانه. من با دیدن آمبولانس پارک شده جلو رفت. پلیس در حال گرفتن عکس از خانه. من اجرا در داخل و از پله ها بالا. من اولین پاسخ دهندگان در سراسر پدر من است. او به نظر می رسد خواب اما او آبی است. من شکستن فورا و به طور کامل.

من به یاد داشته باشید پایین رفتن از پله ها و یا درب, اما من به نشستن در ماشین من و فقط گریه چون من پدر برای همیشه رفته است.

او را به مرگ. Breonna, Ahmaud جورج — آنها نمی میرند, و این چیزی است که هیچ کس دیگری است.

کیت Gambrell دیترویت پسر Gary فاولر یک مرد سیاه پوست که coronavirus مرگ اخبار ملی در ماه آوریل پس از او رد شد درمان توسط سه بيمارستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *