آمازون راننده ترک در توییتر رها بسته پر از ون در حومه دیترویت

بسیار برای آمازون لبخند.

در یک صدای جیر جیر که رفته ویروسی 22 ساله آمازون, راننده, Derick لنکستر گفت: او ترک دوشنبه, پیاده روی کردن و خود را رها تحویل کامیون در یک ماراتن ایستگاه گاز در Lathrup Village.

“من فکر نمی کنم آن را دریافت کنید بیش از 10 میلیون تعاملات,” او گفت: مطبوعات آزاد صبح روز چهارشنبه. “من فکر کردم آن را خواهید برای دریافت بیشتر شبیه به 50 ‘دوست’ و 20 رسانهها-و آن روز است. اما آن را فقط لمس یک بسیاری از مردم است.”

در واقع او گفت: او را بدست پیام های توییتر از دیگر مردم گفتن او الهام گرفته و آنها را به ترک بیش از حد. اما او اضافه کرد که نبود آنچه او انتظار می رود و نه آن را به این دلیل او را به توییتر.

“این نه منعکس کننده استانداردهای بالا ما برای تحویل همکاران” آمازون گفت: در یک ایمیل به مطبوعات آزاد. “ما در حال در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی و به بررسی این موضوع هستند و اقدام مناسب.”

در میان نارضایتی که منجر لنکستر به ترک: او گفت که او در اواخر شدن به خواهر اخیر جشن فارغ التحصیلی چرا که او مشغول به کار بود و او احساس فشار ثابت به ارائه بسته بیشتر — و به انجام آن سریع تر است.

لنکستر گفت: پس از او ون او به نام Lyft و به خانه رفت تا او به خود آمد حواس ساعت بعد از آن و بازگشت به ایستگاه های گاز و منتظر کسی از آمازون به انتخاب کنید تا ون.

او همچنین در توییتر و ارسال عکس در مورد اینکه چرا کار خود و سلامت روانی درست نیست ارزش $15.50 یک ساعت.

لنکستر در اصل توییتی در 2:50 p. m. دوشنبه: “من ترک آمازون” با استفاده از فحاشی احتمالا برای تاکید او اضافه کرد که او در سمت چپ ون در 12 مایل و سوتهفیلد و “آن را پر از گاز شوخ طبعی کلید در سیستم جرقه زنی.”

در توییتر وارن ساکن شناسایی خود را به عنوان یک “میشیگان بومی است.” او گفت: “مطبوعات آزاد که او فارغ التحصیل از لینکلن بالا در وارن و در حال حاضر به دنبال حضور در دانشگاه اوکلند.

تحت که صدای جیر جیر در پاسخ از شخص دیگری یک عکس از ون و نظر: “فرض الانم توی دروغ گفتن” و دیگری عکس از داخل ون پر از آمازون جعبه حک شده با این شرکت امضا لبخند.

یک رشته از نظرات دیگر, بیشتر, جوک پیشنهاد لنکستر داد “2 دقیقه توجه کنید.”

پس از همه گیر شروع آمازون کارگران در سراسر کشور را به نام بیمار در اعتراض برگزار شد و تظاهرات به تماس توجه به آنچه آنها گفته اند مشغول به کار هستند که در شرایط ناامن و خشن است.

در مارس کارکنان مترو دیترویت مرکز پاسخگویی آمازون که در آن سه نفر را آزمایش مثبت برای COVID-19 راه می رفت خاموش ، آنها گفتند که می خواستم Romulus انبار تعطیل شود برای تمیز کردن کامل.

این آخر هفته تظاهرات و راهپیمایی در خارج از خانه از شرکت آمازون جف بزوس.

به عنوان همه گیر ترس و بسته حجم — افزایش تحویل شرکت ها تلاش کرده اند برای حفظ سرعت.

آمریکا, اداره پست, است که هدف از خدمات به مشتریان شکایات مواجه است هر دو تحویل و مشکلات مالی است. فدرال اکسپرس مستقر در ممفیس تنسی در حال تجربه آنچه در آن اذعان دارد “قابل توجه خدمات تاخیر” در مترو دیترویت.

حتی وجود دارد یک Facebook group — “طوفان تغذیه سابق اوک پارک های همراه (OPPD می تواند به توقف هر یک از ما)” — که دارای بیش از 800 عضو به سند خود تحویل شکایت.

ادامه مطلب:

فدرال اکسپرس در میشیگان نوبت به خدمات پستی ایالات متحده آن را به عنوان مبارزه با تاخیر تحویل

معترضان برای رئیس کریگ به استعفا شد و پس از اجرا خود را با پلیس در SUV

در 8:39 بعد از ظهر, Lancaster ارسال شده در 13 دقیقه بی حرمتی تصویری توضیح داد که چرا او راه می رفت ، او گفت که او بیدار شدن از خواب در ساعت 9 و 9:15 صبح به کار و تا 9 یا 10 پس از ارائه 200 بسته است.

و پس از آن او می خواهم به خواب بیدار شوید و دوباره آن را انجام دهد.

اگر او می خواست به انجام این کار, او گفت: او می خواهم به کار در کرایسلر یا برش چمن.

لنکستر ویدئو تضاد به احساس خوب کارگر-عکس های شرح داری که این شرکت شده است پخش به عنوان تبلیغات تلویزیونی و نمایش منحنی در آمازون بسته است که این شرکت تماس یک لبخند.

به جای Lancaster ابراز سرخوردگی و تحقیر برای خرده فروش آنلاین گفت که با وجود ساعت های طولانی در گرما او را دریافت پیام های متنی و گفت وجود دارد که کار بیشتری انجام شود و او به شدت انتقاد کرد در بزوس.

لنکستر گفت: او می خواهم حتی “به جای کار در وندی.” لحظه ای بعد او همچنین با اشاره مک دونالد. اما او اضافه کرد: سرعت گرفتن که “نه من نمی خواهد من رسیدن.”

تماس با فرانک Witsil: 313-222-5022 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *