Aditya, Ashu, Hardeep برنده برنز به مدال تعداد به 5

Vinayak Padmadeo

تریبون سرویس خبری

دهلی نو فوریه 19

آن است که آسان نیست که یک ورزشکار. آن است که سخت تر به مشتاق در جهان از یک تماس ورزشی مانند کشتی که در آن صدمات به پایان رسید بسیاری از حرفه ای شکوفایی.

چنین موردی از Zirakpur را Greco-Roman متخصص Aditya Kundu بود که در بازگشت به رقابت های بین المللی پس از گذراندن دو سال در حاشیه با توجه به فشرده سازی شکستگی در پشت او.

باز گشت تماشایی بود, او به عنوان جمع آوری یک مقدار سزاوار مدال برنز در 72kg دسته در مسابقات قهرمانی آسیا زمانی که او را شکست داد در ژاپن Nao Kusaka با ویژگی های برتری پس از به دست آوردن یک 8-0 منجر شود.

در تمام میزبان هند موفق به کسب سه مدال برنز امروز — علاوه بر Kundu, Sonepat را Ashu (67kg) و جیند را Hardeep سینگ (97kg) بیش از حد صعود مدال برنز در یک روز از دست رفته شانس.

راه گریز

در کلمات خود را 24 ساله Kundu داده شد یک راه گریز توسط فدراسیون کشتی از هند (WFI) به نظر می رسد برای این آزمایش انتخاب با وجود نداشتن رقابت برای دو سال. او شوربا این شانس را به دست آورده و جای خود را به نماینده هند در مسابقات قهرمانی آسیا در خانه.

“این بود که من برای اولین بار رقابت در دو سال و من خدا را شکر به این فدراسیون به عنوان آنها به من یک شانس برای اثبات خودم در انتخاب محاکمه” Kundu به رسانه ها گفت.

“من خوشحالم که من موفق به کسب یک مدال اما رک و پوست کنده صحبت کردن من از دست رفته را یک شانس برای برنده شدن حداقل یک مدال نقره در اینجا. من سعی خواهد کرد برای یادگیری از این تجربه,” او اضافه شده است.

Kundu تا به حال به صبر بر حصیر برای بیش از 15 دقیقه پس از نقص فنی تعطیل تمام صفحه نمایش مانیتور. هر چند او خود را ضرب و شتم حریف تاجیک Loiqi Amirkhonzoda در یک چهارم نهایی از دست داد و در نیمه نهایی به Ibragim Magomadov 0-9. از دست دادن او گفت: برای شکست خود را به تغییر استراتژی خود را.

معیوب استراتژی

“ما سرخپوستان به عنوان یک استراتژی می خواهید به تایر مخالفان ما اول و سپس سعی کنید برای گرفتن امتیاز. اما آن کار نمی کند و من از دست این فرصت طلایی نهایی را وارد کنید. همچنین من به اندازه کافی تهاجمی و همچنین کمک در از دست دادن من,” او توضیح داد.

“اما من تغییر استراتژی من برای مدال برنز مبارزه — من آغاز شده به شدت و من برنده مدال” او اضافه شده است.

Ashu به یاد ماندنی اولین

هند امروز کشف یکی دیگر از پتانسیل های موجود در Ashu که ضرب و شتم سوریه Abdwlkarim محمد Alhasan 8-1 برای شروع تعداد مدال در روز 2. تنها در اولین دوره مسابقات بین المللی که 19 ساله از Panchi Jatan در Sonepat نشان داد که چرا او دارای امتیاز بسیار توسط مربیان.

مانند Kundu, Ashu موفق به عبور از نیمه نهایی مانع او از دست داده به ازبکستان Makhmud Bakhilloev در معیارهای امتیاز.

“من عجله بیش از حد و به همین دلیل از دست دادم. خیلی از مربیان به من گفت کمی محتاط در مدال برنز حذفی. اما من مطمئنا یادگیری از این اشتباهات و سعی کنید به انجام بهتر در آینده مسابقات” Ashu گفت.

Hardeep سینگ که از Dahola روستا در جیند در هاریانا تکمیل رضایت بخش بعد برای میزبان به عنوان او bettered Beksultan Makhamadzhanovich Makhmudov 3-1 در 97kg مدال برنز حذفی.


پدر akhada در Zirakpur

قبل از بازگشت آسیب Aditya Kundu شد برای چهار سال به دلیل مصدومیت زانو که او را مجبور به حرکت از آزاد به کشتی فرنگی. انتقال سخت نبود. “من برنده مدال طلا در سال 2017 مشترک المنافع کشتی قهرمانی و که به من اعتماد به نفس زیادی و” 24 ساله گفت. او با کمک این واقعیت است که پدر خود را رانبیر Kundu که اجرا می شود خود را akhada در Zirakpur نزدیکی Chandigarh وجود دارد به راهنمای او تمام راه را. رانبیر Kundu قبلا به عنوان یک مربی کشتی, با ورزش اقتدار هند است. “او در غرفه امیدوارم من را ساخته اند او افتخار” Kundu گفت: در مورد پدرش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *