84 بازداشت شدگان در دیترویت اکثریت از حومه با دو از کشورهای دیگر

پس از یک شب دوم از افزایش تنش ها در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس 84 و معترضان دستگیر شده بودند در مرکز شهر دیترویت شنبه شب.

دیترویت پلیس دستگیر 84 مردم, 21 از آنها اقامت در دیترویت با دو از کشورهای دیگر (اوهایو و تنسی). اکثر کسانی که دستگیر — 61 — زندگی در مترو دیترویت, پلیس گفت:.

شب جمعه تظاهرات منجر به دستگیری 60 با تنها 23 نفر ساکن در داخل شهر.

دیترویت مقامات و جامعه برگزارکنندگان جشن صلح آمیز تظاهرات برنامه ریزی شده بود اما یک پیام قوی برای کسانی که پایین آمد به شهر و تشدید این وضعیت است.

“این ساده است — ما همچنان به حمایت از معترضان در گرفتن پیام خود را در حمایت از آن. اما به کسانی که تهدیدی برای امنیت ما و جامعه ما افسران پلیس و آسیب اموال ما را تحمل نخواهد کرد جنایی خود را اقدامات” دیترویت رئیس پلیس جیمز کریگ گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری. “پیام من ساده است: اگر شما می خواهید به مختل ماندن در خانه و اخلال در جامعه خود را.”

جورج فلوید تظاهرات:

دیترویت مقامات و فعالان در محکوم کردن خشونت: “آنها به اینجا آمدند برای صدمه زدن به اموال’

دیترویت رهبران می گویند حومه مشکل نه گروه های ملی, خراب, صلح آمیز, تجمع

تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس منجر به شب از ناآرامی در مرکز شهر دیترویت

معترضان در گرند رپیدز آتش به خودروهای ادارات دولتی; پراکنده با گاز اشک آور

Rev. Wendell آنتونی جمهور NAACP دیترویت به خشونت قرار گرفت که پس از برنامه ریزی اعتراض پیچیده تا پیش از آن در روز جمعه است.

“شما می توانید اعتراض خود را در حیاط خلوت خود” آنتونی گفت. “نمی آیند به (مشکلات) و سپس بازگشت به خانه. که دیگر با قرار دادن زانو در گردن سیاه عامیانه از آنجا که ما رو به اینجا زندگی می کنند با این بیماری همه گیر هنوز هم در جریان است.”

مردیت Spelbring اخبار کارآموز با مطبوعات آزاد دیترویت. رسیدن به او را در [email protected] و یا در توییتر @mere0415.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *