اگر روسیه دوباره حمله کند، در نهایت اوکراین پیروز خواهد شد

[ad_1]

ولادیمیر پوتین قبلا اوکراین را از دست داده است.

آزمایش توتالیتر شکست خورده کمونیسم شوروی وجود نداشت. با این حال اوکراین همچنان با دیدگاهی تحریف‌شده، مغرضانه و غیر واقعی از تاریخ مواجه است که با تمایل پوتین برای جایگزینی نسخه قرن بیست و یکم استالینیسم تحت پوشش مدل مدرن امپراتوری روسیه ارائه شده است.

تاریخ از زمان جنگ جهانی دوم به جلو حرکت کرده است، اگرچه پوتین چنین نکرده است. امروز پوتین در تلاش است تا نفوذ استالین و دیدگاه ژئوپلیتیکی منسوخ شده را تغییر دهد و به کار ببندد، جوامعی در اروپای شرقی که برای آزادی‌های دموکراتیک و نظم بین‌المللی مبتنی بر قوانین تلاش می‌کنند، جایگزین شده است. و حاکمیت

پس از فروریختن دیوار برلین، «ملت های اسیر» سابق متحول شدند و اوکراین آخرین نفر از این مردم اسیر و تحت ستم بود که آرزوی دموکراسی را داشتند. اقدامات پوتین و آخرین نوشته‌های او به وضوح نشان می‌دهد که او نمی‌تواند این واقعیت را بپذیرد و هر داستان پیشنهادی آزادی، چه فردی و چه ملی، فراتر از درک او است، چه رسد به پذیرش. تاسف بارترین چیز این است که در “جامعه ترس” او کسی نیست که جرأت داشته باشد به او بگوید و او را از عواقب شدید اقدامات تهاجمی و جایگاه آینده او در دنیای متمدن ملل متقاعد کند. متأسفانه فشار افکار عمومی و نفوذ شهروندان روسیه بر پوتین تأثیری ندارد.

چه زمانی گفته می شود که پوتین فقط به ابراز قدرت اهمیت می دهد، مرسوم خواهد شد؟

در حالی که او با تجمع اخیر نیروها در مرز اوکراین تهدید و ترس ایجاد می کند، این سوال بی پاسخ مانده است: تا چه حد حاضر است روی از بین بردن آرزوهای اوکراین برای استقلال و حاکمیت طبیعی و محروم کردن اوکراین از انتخاب مستقل خود برای پیوستن به ناتو شرط بندی کند. پاسخ به ادامه تجاوز روسیه؟

واقعیت‌های در حال تحول روی زمین نشان می‌دهد که او در هفته‌های آینده تلاش خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که نمونه استقلال اوکراین در نهایت باید از دستورات او تبعیت کند و بار دیگر در جهان روسیه و در داخل مرزهای آن شرکت خواهد کرد. نتیجه آن تخریب موقعیت دموکراتیک و حق و تمایل ملی آن برای تعیین انتخاب امنیت است.

با این حال، سؤالات دیگری که باید پرسیده شود؛ چه تعداد مرد و زن خواهند مرد و تا چه حد اوکراین در آخرین تلاش خود برای احیای روسیه امپریالیستی ضد مدرن، سرکوبگر، اقتدارگرا، از نظر سیاسی باستانی و از نظر اقتصادی ناکارآمد تحت سلطه قدرت ویرانگر روسیه قرار خواهد گرفت؟ پوتین و ملت روسیه باید از نظر اخلاقی و مالی مسئولیت پذیر باشند.

اوکراینی ها شخصیت و شخصیت پوتین را از نزدیک می شناسند. نه از او می ترسند و نه از تهدیدهایش. متأسفانه، جنگ قریب الوقوع، با تأخیر، میزان خصومت پوتین را با هر چیز غربی آشکار خواهد کرد. آنها بالاخره امروز رفتار بیرحمانه یک دستگاه کمونیست سابق الهام گرفته از استالین را خواهند دید، که هنوز در اثر نزدیک بینی ناشی از نوستالژیک که مرگ میلیون ها نفر از گرسنگی را انکار می کند و به حقوق اولیه بشر و حیثیت فردی بی احترامی می کند کور شده است.

تاریخ اخیر دو دستاورد بزرگ شهروندان اوکراین را نشان می دهد که نشان دهنده رفتار بالقوه در جنگ آینده و اشغال احتمالی است.

اولین مورد ارعاب رهبری تحت نفوذ روسیه و فاسد رژیم ویکتور یانوکوویچ در جریان انقلاب کرامت در اوکراین بود. دوم پاسخ موثر به تجاوز روسیه در شرق اوکراین و کریمه است.

بسیاری آموزش ناکافی نیروهای دفاعی اوکراین تحت رهبری یانوویچ و واکنش جنگجویان داوطلبی را که از سراسر اوکراین جمع شده بودند تا عملاً تهاجمات بیشتر روسیه به اوکراین را متوقف کنند، فراموش می کنند. این تجربه و دستاورد، تفکر اوکراینی در مورد روسیه و اعتماد به نفس این کشور را متحول کرده است.

پوتین اشتباهات زیادی در مورد اوکراین انجام داده است

او به طرز فجیعی جمعیت اوکراین را نادرست درک کرد و معتقد بود که این کشور به تحمل شیوه‌های مدیریتی و فساد یانوویچ پیاده‌روی الهام‌گرفته از روسیه ادامه خواهد داد. او نمی توانست احتمال قدرت اپوزیسیون در برابر دولتی را تصور کند که حضورش به یک خشم اخلاقی برای شهروندانش تبدیل شده است.

پاسخ او به تغییرات سیاسی در کیف، تهاجم فرصت طلبانه، خشونت آمیز و غیرقانونی به اوکراین بود. با این کار، او واکنش مردم اوکراین را که آن را توهینی به دنبال یک زندگی مسالمت‌آمیز، به سرزمین‌ها و ملت خود می‌دانستند، در حالی که تلاش می‌کردند نظم و شیوه زندگی جدیدی در کشورشان ایجاد کنند، اشتباه ارزیابی کرد. .

به دنبال استراتژی هیتلر در اتریش، او در این باور اشتباه کرد که اوکراینی‌های روسی‌زبان و تلاش‌های چند دهه‌ای برای روسی‌سازی اوکراین منجر به حمایت بی‌تردید از اشغال روسیه می‌شود. برای تحکیم عزم ملی اوکراین برای ساختن یک کشور مستقل.

او بی اعتمادی به خود و روسیه را تقویت کرد، زیرا اوکراینی ها شروع به تجربه یک تجدید حیات در معنای اوکراینی بودن کردند، و این احساس را ایجاد کرد که اوکراینی بودن به معنای ضدروس بودن نیست، بلکه اوکراینی بودن به معنای ابراز شورش علیه هر نوع ضدروسی است. ظلم

میدان الهام گرفته از شهروندان یک شورش سراسری علیه پارادایم های حاکم بود، نتیجه کمونیسم شوروی و فرزندان آن، سیستم الیگارشی الهام گرفته از روسیه که تمام جنبه های زندگی اوکراینی را فاسد کرد. اوکراینی‌ها دیگر نه می‌خواهند و نه می‌خواهند این نوع تأثیرات را در زندگی خود داشته باشند.

پوتین همچنین “برادری” بین مردم روسیه و اوکراین را می پذیرد و ترویج می کند. تهاجم، اشغال و اقدامات تجاوزکارانه در سرزمین های اشغالی فقط ثابت کرد که این یک افسانه تبلیغاتی شوروی و امپریالیستی است.

اوکراینی ها 14000 نفری را که در جریان تجاوز اخیر روسیه کشته شدند را فراموش نمی کنند. مردگان به عنوان قهرمان دیده می شوند. اوکراینی ها در هر سنی آماده جنگیدن و مرگ در صورت حمله مجدد روس ها هستند.

در عین حال، اوکراینی ها نزدیک به 1.6 میلیون آواره داخلی را در نتیجه تهاجم روسیه به شرق و این واقعیت که باعث آوارگی گسترده خانواده ها، از دست دادن اموال و سبک زندگی شده است، فراموش نمی کنند. آنها به چنین تحریفاتی عادت کرده اند.

اوکراینی‌ها همچنان از اقدامات پوتین خشمگین هستند، زیرا به نظر می‌رسد که آنها میل آنها را برای نزدیک‌تر شدن به ریشه‌های تاریخی اروپایی‌شان و ایجاد نهادهایی از نوع غربی که معتقدند به تحقق آرمان‌های اقتصادی آنها منجر می‌شود، خنثی می‌کنند. برابری و عدالت بیشتر در جامعه

پوتین برای درک تمایل اوکراین برای ساختن یک جامعه پسا شوروی و غرب محور بر اساس کرامت، آزادی، عدالت برابر، احساس عدالت و حاکمیت قانون نتوانست درک کند. پوتین در اوکراین مورد تمسخر قرار می گیرد. آنها به اندازه کافی از او و دنیایی که او نمایندگی می کند لذت برده اند. آنها تهدیدهای مداوم و تلاش های مداوم او برای بی ثبات کردن کشورشان را تحقیر می کنند.

رفتار پوتین عزم مردم اوکراین علیه او را محکم کرده است

مطالعات اخیر نشان می دهد که نزدیک به 60 درصد از مردم اوکراین آماده به دست گرفتن سلاح در برابر هر نیروی تهاجمی هستند. بین 40000 تا 50000 داوطلب جنگ زده که تجربه نظامی در تلاش برای دفع تهاجم اولیه روسیه به دست آورده اند، تا حدود دو روز دیگر در هر جبهه حضور خواهند داشت.

ارتش اوکراین که زمانی سازمان‌دهی نشده بود، بسیج شده و با انگیزه بالایی که برای رویارویی با ارتش امپراتوری مهاجم پس از سال‌ها تجربه در نبرد آماده می‌شود و آماده رویارویی با تهدید وجودی در آستانه خود است. او منتظر تحویل سلاح است تا بتواند از کشور مستقل و اروپایی خود دفاع کند.

در نهایت، طولانی شدن جنگ بین روسیه و اوکراین برخی از حقایق اساسی و غیرقابل تبدیل را برای جهان آشکار خواهد کرد. اوکراین روسیه نیست و هرگز هم نبوده است.

اوکراین یک کشور مستقل و مستقل اروپایی است. کشوری با هویت فرهنگی منحصر به فرد، زبانی متفاوت، تاریخ ملی که قرن ها خلق شده است. اوکراینی‌ها اگرچه مردمی صلح‌جو و غیر تهاجمی هستند و تنها چند سال پیش تصور می‌کردند که امنیت آنها توسط کشورهای دیگر از طریق توافق‌نامه‌هایی مانند تفاهم‌نامه بوداپست و اخیراً توافق‌نامه مینسک تضمین می‌شود، اما برای اثبات خود آماده جنگ هستند. حاکمیت دولت و تضمین استقلال آن.

اوکراین به صراحت از بودن بخشی از جهان روسیه و قرار گرفتن در معرض زندگی در “حوزه نفوذ” روسیه خودداری کرده است. حق و مسئولیت دارد که منافع ملی خود را آن طور که صلاح می داند تعیین و دنبال کند و در نهایت متوجه شود که تنها تعیین کننده سرنوشت ملی خود است.

اوکراین یک دموکراسی نوپای اروپایی و غربی است که علیرغم رهبری ضعیف سیاسی، تلاش می کند تا با وجود روسیه و تلاش هایش برای تضعیف همسایه دموکراتیک خود با استفاده از ابزارهای نظامی تهاجمی، کشوری را بسازد.

اوکراین علیرغم تلاش‌های بی‌دریغ برای به دست آوردن تسلیحات از همتایان غربی خود برای دفاع از خود و تلاش‌ها برای منصرف کردن روسیه از طریق دیپلماتیک، در برابر روسیه مقاومت خواهد کرد.

علیرغم نتایج میدانی، روابط واقعی روسیه و اوکراین آشکار خواهد شد و بر روابط حداقل برای یک قرن تأثیر خواهد گذاشت. یک جنگ تمام عیار با روسیه به اوکراین تعریف مدرنی از معنای بودن و امیدواری وجود به عنوان یک کشور مستقل و مستقل اروپایی ارائه می دهد.

به یک معنا، پوتین اوکراین را از دست نداده است. یعنی جنگ با روسیه یک بار برای همیشه دولتی بودن اوکراین را تایید خواهد کرد. به این ترتیب اوکراین پیروز می شود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin