اتحادیه اروپا در حال تصویب دستورالعمل های جدید در مورد آب و هوا، حفاظت از محیط زیست و انرژی برای کمک های دولتی است

[ad_1]

کالج کمیسران کمیسیون اروپا دستورالعمل جدید در مورد کمک های دولتی برای آب و هوا، حفاظت از محیط زیست و انرژی (CEEAG) را در 21 دسامبر تصویب کرد. CEEAG به طور رسمی در ژانویه 2022 تصویب خواهد شد و از این پس اعمال خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اروپا: «اروپا برای حمایت از گذار سبز خود به مقدار قابل توجهی سرمایه گذاری پایدار نیاز دارد». مارگرت وستاگراو گفت که مسئول سیاست رقابت است. «اگرچه سهم قابل توجهی از بخش خصوصی خواهد بود، اما حمایت عمومی نقش مهمی در حصول اطمینان از اینکه انتقال سبز به سرعت انجام می شود، ایفا می کند. دستورالعمل های جدیدی که امروز تصویب شد، هر کاری را که برای کربن زدایی جامعه خود انجام می دهیم افزایش می دهد. از جمله، آنها سرمایه گذاری کشورهای عضو، از جمله در منابع انرژی تجدیدپذیر، را برای تسریع دستیابی به معاهده سبز به روشی مقرون به صرفه تسهیل خواهند کرد. این یک گام مهم برای اطمینان از این است که قوانین کمک های دولتی ما نقش کامل خود را در حمایت از پیمان سبز اروپا ایفا می کند.

به گفته کمیسیون، قوانین جدید شامل همسویی با اهداف و اهداف مهم اتحادیه اروپا است که در پیمان سبز اروپا و سایر تغییرات نظارتی اخیر در زمینه انرژی و محیط زیست تعیین شده است و به اهمیت روزافزون حفاظت از آب و هوا می پردازد. قوانین جدید چارچوبی انعطاف‌پذیر، مناسب و توانمند ایجاد می‌کند تا به کشورهای عضو کمک کند تا حمایت لازم را برای دستیابی به اهداف پیمان سبز اروپا به روشی هدفمند و مقرون‌به‌صرفه فراهم کنند.

قوانین کمک های دولتی مصوب 21 دسامبر از پروژه های حفاظت از محیط زیست، از جمله حفاظت از آب و هوا و تولید انرژی سبز حمایت می کند. این بخش‌ها شامل بخش‌هایی در مورد حمایت از کربن‌زدایی از اقتصاد به روشی گسترده و انعطاف‌پذیر، باز برای همه فناوری‌هایی است که می‌توانند به پیمان سبز اروپا کمک کنند، از جمله انرژی‌های تجدیدپذیر، اقدامات بهره‌وری انرژی، کمک به تحرک پاک، زیرساخت‌ها، اقتصاد دایره‌ای، کاهش آلودگی. حفاظت و احیای تنوع زیستی و همچنین اقداماتی برای تضمین امنیت تامین انرژی. هدف این قوانین کمک به کشورهای عضو برای دستیابی به اهداف بلندپروازانه اتحادیه اروپا در زمینه انرژی و آب و هوا، با کمترین هزینه ممکن برای مالیات دهندگان و بدون ایجاد اختلال در رقابت در بازار واحد است. هدف این دستورالعمل ها تسهیل مشارکت جوامع انرژی های تجدیدپذیر و SME ها به عنوان محرک های مهم گذار سبز است.

دستورالعمل‌های اصلاح‌شده شامل تعدیل‌های مهمی برای همسو کردن قوانین با اولویت‌های استراتژیک کمیسیون، به‌ویژه آن‌هایی است که در پیمان سبز اروپا، و سایر تغییرات نظارتی اخیر و پیشنهادات کمیسیون در زمینه انرژی و محیط‌زیست، از جمله برای 55 “. .

به طور خاص، دستورالعمل‌های جدید دسته‌بندی سرمایه‌گذاری‌ها و فناوری‌هایی را که کشورهای عضو می‌توانند از آن‌ها حمایت کنند، گسترش می‌دهد تا همه فناوری‌هایی را که می‌توانند پیمان سبز اروپا را ارائه کنند، پوشش دهند. بخش جدید کاهش یا اجتناب از انتشار گازهای گلخانه ای را با تسهیل ارزیابی اقدامات برای حمایت از کربن زدایی بخش های مختلف اقتصاد، از جمله از طریق سرمایه گذاری در انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری انرژی در فرآیندهای تولید و کربن زدایی صنعتی، مطابق با اقلیم اروپا پوشش می دهد. . قوانین بازنگری شده معمولاً کمک تا 100 درصد کمبود بودجه را مجاز می‌کند، به‌ویژه زمانی که کمک‌ها پس از یک فرآیند مناقصه رقابتی اعطا می‌شوند، و ابزارهای کمکی جدیدی مانند قراردادهای کربن برای کمک به کشورهای عضو برای رفع نیازهای خود از صنعت سبزسازی معرفی می‌کنند. .

دستورالعمل های جدید همچنین کمک ها را برای بسیاری از زمینه های مرتبط با معامله سبز پوشش می دهد. این شامل بخش های جدید یا به روز شده در مورد کمک به جلوگیری یا کاهش آلودگی به غیر از آلودگی گازهای گلخانه ای، از جمله آلودگی صوتی، کمک به بهره وری منابع و اقتصاد دایره ای، کمک به تنوع زیستی و برای ترمیم آسیب های زیست محیطی است. علاوه بر این، CEEAG شامل بخش‌های ویژه‌ای برای کمک به تحریک سرمایه‌گذاری در زمینه‌های پیشرو است، مانند بهره‌وری انرژی در ساختمان‌ها و تحرک پاک، که همه شیوه‌های حمل و نقل را پوشش می‌دهد.

دستورالعمل های جدید در مورد کمک های دولتی برای آب و هوا، حفاظت از محیط زیست و انرژی تغییراتی را در قوانین فعلی برای کاهش برخی هزینه های برق برای مصرف کنندگان انرژی بر ایجاد می کند. هدف این قوانین محدود کردن این خطر است که به دلیل این عوارض، فعالیت‌ها در بخش‌های خاصی به مکان‌هایی منتقل شوند که در آن رشته‌های زیست‌محیطی کمبود یا جاه‌طلبی کمتری نسبت به اتحادیه اروپا دارند. برای برآورده ساختن تشدید تلاش‌های کربن‌زدایی مورد نیاز برای دستیابی به اهداف اقلیمی اتحادیه اروپا، CEEAG کاهش همه عوارض را پوشش می‌دهد که تأمین مالی کربن‌زدایی و سیاست‌های اجتماعی است. علاوه بر این، به منظور توانمندسازی کشورهای عضو برای حفظ زمین بازی برابر و بر اساس شاخص‌های عینی در سطح بخش، CEEAG تعداد بخش‌های واجد شرایط را ساده‌سازی کرده است. قوانین همچنین برای حفظ بهتر کربن زدایی تدریجی این شرکت ها، از جمله، مرتبط کردن کاهش هزینه ها به تعهدات ذینفعان برای کاهش ردپای کربن، تجدید نظر شده اند.

CEEAG باید پادمان هایی را برای اطمینان از اینکه کمک ها در مواردی که برای بهبود آب و هوا و حفاظت از محیط زیست ضروری است، به طور مؤثر هدف گذاری می شود، محدود به آنچه برای دستیابی به اهداف زیست محیطی ضروری است و رقابت یا یکپارچگی بازار واحد را مخدوش نمی کند، ارائه می کند. در این راستا، CEEAG، برای مثال، مشارکت ذینفعان را در توسعه اقدامات کمکی عمده تقویت خواهد کرد که کشورهای عضو را ملزم به مشورت با سهامداران در مورد ویژگی های کلیدی خود می کند.

علاوه بر این، آنها از انسجام با قوانین و سیاست های اتحادیه اروپا در زمینه محیط زیست و انرژی اطمینان حاصل می کنند، از جمله با پایان دادن به یارانه ها برای آلاینده ترین سوخت های فسیلی، که بعید است توسط کمیسیون تحت قوانین کمک های دولتی در پرتو قوانین کمک های دولتی ارزیابی مثبت شود. اثرات منفی مهم آنها بر محیط زیست است. بعید است که اقدامات مربوط به سرمایه‌گذاری‌های جدید در گاز طبیعی تصویب شوند، مگر اینکه نشان داده شود که این سرمایه‌گذاری‌ها با اهداف اقلیمی اتحادیه برای سال‌های 2030 و 2050 سازگار است و انتقال از سوخت‌های آلاینده‌تر بدون فناوری‌های مسدودکننده را تسهیل می‌کند، که ممکن است مانع توسعه گسترده‌تر راه‌حل‌های پاک‌تر شود. . CEEAG همچنین شامل بخش جدیدی در زمینه کمک به تعطیلی کارخانه های زغال سنگ، ذغال سنگ نارس و شیل به منظور تسهیل کربن زدایی در بخش انرژی است.

علاوه بر این، دستورالعمل‌های جدید انعطاف‌پذیری را افزایش می‌دهد و قوانین قبلی را ساده‌سازی می‌کند، و همچنین الزام اعلان‌های فردی را برای پروژه‌های سبز بزرگ تحت طرح‌های کمکی که قبلاً توسط کمیسیون تأیید شده بود، حذف می‌کند.

این دستورالعمل ها به طور خاص مکانیسم های تثبیت درآمد را در قالب معاهدات دوجانبه در مورد تفاوت ها (CfDs) به عنوان یک مدل خوب برای حمایت از گسترش بیشتر منابع انرژی تجدید پذیر ذکر می کنند.

دولت‌های ملی می‌توانند به مناقصه‌های ویژه فناوری ادامه دهند: خوب. آنها برای دیده شدن صنعت و حفظ و گسترش زنجیره تامین باد اروپا بسیار مهم هستند.» مدیر ارشد سیاست WindEurope پیر تاردیو گفت.

قیمت همچنان معیار اصلی تخصیص حمایت عمومی از پروژه های انرژی بادی خواهد بود، اما نه تنها. کمیسیون اروپا تصمیم گرفته است تا حداکثر 30 درصد از معیارهای غیر قیمتی را در مناقصات ملی معرفی کند.

کمیسیون اروپا معیارهای کیفی را در مناقصه های رقابتی برای انرژی بادی مجاز می کند. این خوبه. تاردیو گفت: این امر به اطمینان حاصل می‌کند که انتقال انرژی با کمترین هزینه برای جامعه انجام می‌شود، و افزود: در عین حال به دولت‌های ملی اجازه می‌دهد تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند پایداری، یکپارچگی سیستمی یا مزایده‌های فعال‌سازی اقتصادی را در نظر بگیرند. “.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlarımobil ödeme bozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisaviator sinyal hilesihtml nullednulled themes