قانون خدمات دیجیتال برای شرکت های بزرگ اروپایی و SME ها مهم است

[ad_1]

ما می خواهیم اروپا را به یک رهبر جهانی دیجیتال تبدیل کنیم. شرکت‌های دیجیتال آمریکایی و آسیایی در حال پیشروی در زمینه دیجیتال هستند، در حالی که شرکت‌های فناوری اروپایی در حال مبارزه برای رقابت در سطح جهانی هستند. غول های دیجیتال آمریکایی از بازار داخلی و زیرساخت های ما سود می برند. ما باید از بازار داخلی خود محافظت کنیم و از شرکت های فناوری ایالات متحده استقلال کسب کنیم.

قانون خدمات دیجیتال (DSA) و قانون بازارهای دیجیتال (DMA) فرصتی برای ما خواهد بود تا اقتصاد دیجیتال را نه تنها در سطح اتحادیه اروپا شکل دهیم، بلکه آن را به عنوان معیاری برای سایر نقاط جهان نیز قرار دهیم. برای رسیدن به آن، باید قوانین خدمات دیجیتال را مدرن کنیم. دستورالعمل تجارت الکترونیک که تاکنون سنگ بنای این امر بود، به سال 2000 باز می گردد.

اصل انصاف در بازار باید در قوانین جدید حرف اول را بزند. اتحادیه اروپا یک بازار داخلی دیجیتال را به گونه ای ایجاد خواهد کرد که به حقوق هر فرد، هر مصرف کننده و هر کسب و کاری در اتحادیه اروپا احترام بگذارد. برخی از شرکت های بزرگ فناوری به عنوان نوعی دروازه بان برای دسترسی به خدمات و محصولات دیگر عمل می کنند. حالا آنها قدرت زیادی دارند. ما قوانین و مکانیسم های قوی می خواهیم که تضمین کند دروازه بان ها نمی توانند ورشکست شوند. ما برای کسانی که مکرراً استانداردهای اروپایی ما را رعایت نمی کنند، به رویه ها و تحریم های سریع تری نیاز داریم.

قانون بازارهای دیجیتال این اقدامات ناعادلانه را ممنوع خواهد کرد. ما باید قوانین محتوای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی و بازارهای آنلاین را به روز کنیم تا آنها را با دنیای دیجیتال امروز و فردا مرتبط کنیم. اصل راهنما این است که آنچه غیرقانونی آفلاین است باید آنلاین غیرقانونی باشد. اینترنت نباید غرب وحشی باشد. با قانون خدمات دیجیتال، قوانین مشترکی برای گزارش محتوای غیرقانونی ایجاد می کنیم که باید در اسرع وقت حذف یا مسدود شود.

به لطف قانون خدمات دیجیتال، ما همچنین با افزایش شفافیت و امنیت محصولات در بازارهای آنلاین و ایجاد قوانینی برای استفاده گسترده از هوش مصنوعی از مصرف کنندگان محافظت خواهیم کرد.

شرکت های خرد، کوچک و متوسط ​​باید تا حد امکان از زیر بار اداری کنار گذاشته شوند تا جایی برای رشد و نوآوری داشته باشند. تحقیقات نشان می دهد که مزایای بالقوه تکمیل بازار واحد دیجیتال برای خدمات می تواند تا 100 میلیارد یورو باشد، 3.8 میلیون شغل ایجاد کند و هزینه های مدیریت دولتی را 15 تا 20 درصد کاهش دهد.

اگر بگوییم شرکت های کوچک و متوسط ​​ستون فقرات اقتصاد اروپا هستند، دست کم نمی گیرند. با 23 میلیون SME، عددی که به طور مداوم از سال به سال در حال رشد است، و بیش از 100 میلیون اروپایی را استخدام می کند – کمتر از 1 نفر از هر 4 نفر ما – منصفانه است که بگوییم بدون SME ها وضعیت ما بسیار بدتر خواهد بود. شرکت های کوچک و متوسط ​​که مسئول بیش از 50 درصد رشد تولید ناخالص داخلی اروپا هستند، محرک هایی هستند که ما را به جلو می برند و در حین خدمت به جوامع محلی در اروپا دائماً نوآوری می کنند.

اما وجود SMEها شکننده است. بسیاری از آنها با حاشیه های کم یا در جوامعی کار می کنند که درآمد قابل تصرف برای خرید محصولاتشان محدود است. فروشگاه‌های آجر و ملات دیگر نمی‌توانند به بازدیدکنندگان محلی تکیه کنند، به‌ویژه که کووید-19 همه ما را در داخل و به صورت آنلاین مجبور کرده است. آینده دیجیتال است.

به همین دلیل است که ابزارهای ارزان و مقرون به صرفه برای SME ها بسیار مهم است. دیجیتالی شدن نیاز به سرمایه‌گذاری دارد، اما با سرمایه‌گذاری پتانسیل پاداش‌های بیشتر به همراه دارد: توانایی دستیابی به مشتریان جدید، مخاطبان خود را متنوع کنید و در نهایت رشد کنید. برای عملیات‌های چابک و سبک که بودجه‌های بازاریابی زیادی ندارند، تبلیغات دیجیتال یک موهبت الهی است.

توانایی شخصی‌سازی تبلیغات و دستیابی به مصرف‌کنندگانی که کسب‌وکارها می‌دانند ممکن است به آنچه ارائه می‌دهند علاقه‌مند باشند، به بازارهای تجارت الکترونیک و خدمات دیجیتال در گوشه‌های دوردست بلوک اجازه رونق داده است، فروش یکپارچه در کشورهای همسایه و دسترسی بی‌نظیر. به طیف وسیع تری از محصولات نسبت به قبل.

اروپا اکنون دارای یک اکوسیستم دیجیتال پر رونق است که ما باید به آن بسیار افتخار کنیم. حتی زمانی که همه‌گیری شیوع پیدا کرد، بسیاری از بازارهای اروپای شرقی شاهد رشد دو رقمی در پیشنهادات تجارت الکترونیکی خود بودند. با این حال، پیشنهادات جدید برخی از همکاران قانونگذار من همه اینها را به خطر انداخته است. توانایی شخصی‌سازی – یکی از ویژگی‌های اینترنت مدرن که ما هر روز به آن تکیه می‌کنیم – به دلیل نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی داده‌ها مورد حمله قرار گرفته است. در نتیجه، قانون خدمات دیجیتال – بزرگترین به روز رسانی قوانین دیجیتال اروپا در بیش از دو دهه – به ابزاری برای مقابله با بسیاری از حوزه های سیاستی تبدیل شده است که هرگز قصد پوشش آنها را نداشته است. با هزاران اصلاحیه پیشنهادی که از همه چیز حمایت می کند، از ممنوعیت کامل هدف گذاری گرفته تا تعهدات جدید و دست و پا گیر برای کسب و کاری که از آن استفاده می کند.

قانون خدمات دیجیتال یک به روز رسانی بسیار مورد نیاز برای قوانین دیجیتال ما است. فناوری در دو دهه پس از اجرایی شدن دستورالعمل تجارت الکترونیک بسیار پیشرفت کرده است. اما چارچوبی که انتخاب می کنیم باید برای آینده انعطاف پذیر و قابل اعتماد باشد و به کسب و کارها اطمینان حقوقی لازم برای سرمایه گذاری بدهد و نوآوری برای آینده و اطمینان از اینکه همه بازیکنان به قوانین یکسانی ملزم هستند. محدودیت در تبلیغات هدفمند کمکی به هموار کردن زمین بازی نمی کند و فرصت بازاریابی محصولات خود را از شرکت های کوچک و متوسط ​​سلب می کند.

کسب‌وکارهایی که از هدفمندترین تبلیغات استفاده می‌کنند، معمولاً با بودجه محدود، عملیات‌های کوچک و چابکی دارند. آنها به دنبال بهترین بازگشت سرمایه و فرصتی برای دستیابی به مشتریانی هستند که می دانند به آنچه ارائه می دهند علاقه مند هستند. خواه یک تولید کننده مواد غذایی صنایع دستی در ایتالیا باشد یا یک تجارت گردشگری در اینجا در کرواسی، که در یک بازار جهانی برای جذب مسافران جدید رقابت می کند. شرکت‌های کوچک و متوسط ​​که از تبلیغات هدفمند استفاده می‌کنند، این کار را انتخاب کرده‌اند، زیرا هزینه کم را با کارایی ترکیب می‌کنند.

در حال حاضر ابزاری در قالب مقررات جهانی حفاظت از داده‌ها وجود دارد که برای محافظت از حریم خصوصی داده‌های شهروندان اروپایی طراحی شده است. اجرای صحیح GDPR بیشتر، اگر نه همه، نگرانی های مطرح شده در مورد تبلیغات هدفمند را تضمین می کند. این به شرکت های کوچک و متوسط ​​اجازه می دهد تا به استفاده از ابزارهای مورد نیاز برای دستیابی به مشتریان جدید و رشد ادامه دهند و در عین حال از حقوق اروپایی ها محافظت کنند.

پیشنهاد کمیسیون برای DSA به‌روزرسانی چارچوب افقی ما بود. در عوض، ما شاهد هزاران تغییر خاص در بخش‌هایی بوده‌ایم که ماهیت قوانین را تغییر می‌دهند. تبلیغات هدفمند تنها یک نمونه است، اما ده ها نمونه دیگر وجود دارد.

از آنجایی که همکاران من در کمیته IMCO شب گذشته در مورد اصلاحات DSA قبل از نهایی شدن موضع مشترک پارلمان اروپا رای دادند، من از آنها می خواهم که به یاد داشته باشند که همه مقررات عمدی و غیرعمدی عواقب دارند. بنابراین، هرگونه محدودیت در کانال های بازاریابی حیاتی باید با شواهد محکمی که نشان می دهد آنها به اهداف اعلام شده خود دست می یابند و مزایای آن بیشتر از پیامدهای منفی واضح است، پشتیبانی شود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatlarımobil ödeme bozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisaviator sinyal hilesihtml nullednulled themes