شغل عطاری【 0 تا 100 راه اندازی عطاری 】+راهنمای کامل

5. استفاده از ظروف عطاری با جنس متناسب با محصول نگهداری شونده در شغل عطاری عطاری زیتون بسیار مهم است. اما مسئله ای که در این بین دغدغه مردم عزیز ما شده است این است که در بسیاری از عطاری ها گیاهان دارویی کهنه به فروش می رسد و از طرف دیگر در بسیاری از شهرهای ما اصلا عطاری وجود ندارد.

پکیج کوچک ما با همان پودرها اما با مقدارهای کمتر و همان پماد برای دو ماهِ اولِ درمان در نظر گرفته شده اند که وزن آن 1350 گرم می باشد. 2 ماه قبل از تاربخ اعتبار پروانه کسب یک پیامک به صاحبان پروانه کسب ارسال می گردد و طی آن اعلام می شود برای تمدید پروانه کسب تا قبل از تاریخ اعتبار به اتحادیه مراجعه و اقدامات لازم را جهت تمدید پروانه کسب انجام دهند. بعضی از گیاهانی که در موارد درمانی به کار برده می شوند ممکن است دارای مواد شیمیایی قوی و گاها سمی باشند. عوارض داروهای شیمیایی و هزینههای سنگین درمانهای پزشکی مردم را به مجددا به سمت طب سنتی سوق داده است.

متاسفانه طی بازرسی های صورت گرفته توسط اتحادیه، بسیاری از عطاری های غیر مجاز شناسایی و به اتحادیه ارجاع داده شده اند. با توجه به اینکه محصولات عطاری با سلامتی مردم عجین شده است حتما باید از فروشگاه های معتبر خریداری شوند. اتحادیه موظف هستند در مدت زمان پانزده روز کاری بعد از اینکه درخواست را دریافت کرد، پس از انجام گرفتن بررسی های انجام شده از محل مورد نظر برای کسب و غیره، نتیجه را به اطلاع متقاضی برساند. 1. رعایت بهداشت و حفظ مسائل ایمنی در محیط ضروری بوده و محصولات باید بدور از آلودگی باشند.

چرا باید از عطاری آنلاین عطارمارت خرید کنیم؟ فروشگاه اینترنتی عطارمارت از سال 96 آغاز به کار کرده است و تاکنون توانسته است مشتریان وفادار و راضی زیادی را گرد خود جمع آوری کند. کپی برابر اصل شده از مدارک مالکیت محل کسب و یا اجاره نامه عادی یا رسمی که دارای کد رهگیری عطاری چنومیا باشد. از آنجا که محصولات موجود در عطاری ها همه ریشه گیاهی دارند و تشخیص کیفیت عرقیات گیاهی و گیاهان دارویی و هم چنین اصل و تقلبی بودن انواع روغن های گیاهی نیازمند تخصص است، پس می­بایست از فروشگاهی خرید انجام شود که ضمانت اصل بودن کالا و 7 روز ضمانت بازگشت کالا از تعهدات آنجاست.