ابعاد ورق های مولتی استایل چقدر است؟

البته این تایلها در بازار با نام های پنل مشبک و پارتیشن مشبک هم شناخته می شود. اگر فکر می کنید کسب و کار شما نیازمند فعالیت با متریالی مانند مولتی استایل است، به شما پیشنهاد خرید دستگاه برش و حکاکی لیزر مولتی استایل را می دهیم. طرح ها و رنگ های آن بسیار متنوع است، مولتی استایل طلایی، نقره ای(طرح استیل)، رنگ مسی و… مولتی استایل از جنس پلاستیک است که به علت شباهت ظاهریش به فلز از آن به عنوان جایگزین فلز استفاده میشود، روی آن با لایهی نازکی از آلمینیوم پوشیده شده و در رنگهای طلایی و نقره ای موجود است، از ویژگیهای پلاکهای مولتی استایل سرعت بالای تولید آن و مقاومت در مقابل رطوبت میباشد.

سایر رنگ های اصلی نیز در بازار موجود است. ما در آریا پلکسی انواع طلق، ورق پلکسی گلاس و قیمت ورق مولتی استایل را ارائه میکنیم. قسمتهایی که ورق مولتی استایل در معرض تابش نور خورشید قرار میگیرد. این ورق ها به اندازه ورق های دیگر نمی توانند انعکاس نور داشته باشند و به همین دلیل در فضاهایی که در معرض تابش نور مستقیم هستند، از آنها استفاده نمیشود. نمونه باکس گل مربعی با ورق مولتی استایل طلایی این جعبه ها هم به صورت مکعبی قابل ساخت هستند که تنها با چند برش ساده و چسباندن کنار هم می توان آن ها را ساخت.

این ورق ها در انواع خش دار طلایی و نقره ای تولید میشود. از ورق های خش دار استفاده میشود. استفاده میشود. بیشترین کاربرد ورقهای مولتی استایل در فضاهای سرپوشیده است. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در مورد ورقهای مولتی استایل چه میدانید؛ آیا با مولتی استایل نقرهای، مولتی استایل طلایی و مولتی استایل ایرانی آشنا هستید؟ مواد تشکیل دهنده مولتی استایل ABS است و در دو نوع آینه ای و خش دار و بیشتر در رنگ های طلایی و نقره ای به فروش می رسد .

طلایی رنگ جذابی است که در بیشتر دکوراسیون ها استفاده میشود. امروزه استفاده از این ورق ها در دکوراسیون داخلی، ساخت تابلوهای گوناگون و غیره رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. معمولا پس از حکاکی، رنگ زمینه سیاه میشود که این موضوع به علت مغزی ورق سیاه است. امیدوارم که با خواندن این مطالب به طور کامل مفهوم اینکه ورق مولتی استایل چیست را درک کرده باشید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مولتی استایل ناوایو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.