ردیاب افراد GR600، حرفه ای ترین ردیاب شخصی بدون نصب

جی پی اس بدون نصب و شخصی GR600 با داشتن میکروفونهایی قدرتمند امکان شنود صدای محیط با وضوحی بسیار مناسب را در اختیار افراد قرار میدهد. با استفاده از جی پی اس سگ یا گربه می توان به تاریخچه مکان یابی حیوان نیز دسترسی داشت. اگر در منطقه ای با پوشش جی پی اس هستید، ردیاب مکان حیوان خانگی شما را به برنامه همراه خود می فرستد. این ردیاب بر اساس شبکه GSM/GPRS و GPS ماهوارهای کار میکند، این ردیاب میتواند اهداف مورد نظر را از راه دور با پیامک یا اینترنت موقعیت یابی و کنترل کند، با پیشرفته ترین تکنولوژی GPS و AGPS موقعیت را معین میکند.

این ردیاب از سیم کارت ایرانسل، همراه اول و تالیا پشتیبانی میکند و با پشتیبانی از باتری دوبل این قابلیت را دارد که تا ۱۰ روز در وضعیت استندبای باشد و مکان دقیق حیوان خانگی (سگ، اسب، گاو، گوسفند، شتر و غیره) را اطلاع دهد. نگهداری از یک حیوان خانگی و حفظ امنیت آن ها یکی از سخت ترین کارهایی است که افراد زیادی با آن درگیر هستند. حیوانات بسیار باهوش هستند و وقتی صاحب آنها در خانه نیست ممکن است کارهایی را انجام دهند که برایشان خطرناک است.

حیوانی که عقیم نشده باشد، نسبت به جنس مخالفش کشش و جاذبه دارد و ممکن است در هر شرایطی صاحبش را تنها بگذارد. ردیاب کوچک حیوانات به سادگی به حیوان نصب می شود و در صورت گم شدن او در کمترین زمان ممکن می توان حیوان را به خانه برگرداند.

ردیاب کوچک حیوانات مدل B22 برای تمام حیوانات خانگی مناسب است. تعریف یک محدوده مشخص برای رفت و آمد حیوانات خانگی سگ و گربه در زمان تهیه یک ردیاب می تواند در تأمین امنیت او تأثیرگذار باشد. اما مراقبت از این کوچولوهای دوست داشتنی یک راه حل دارد: ردیاب حیوانات یک دستگاه کوچک و کم حجم است که روی قلاده و گردنبند حیوان نصب میشود و میتوان رفت و آمد آنها را رصد و حتی یک حصار جغرافیایی برای آنها تعریف کرد. با توجه به این ویژگیهای قیمت ردیاب حیوانات به صرفه و خرید آن اقدامی ارزشمند در مراقبت از حیوانات خانگی است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب ماهواره ای حیوانات لطفا از صفحه ما بخواهید.