ویژگی های کتاب زیست دهم خیلی سبز

مهم ترین درس دانش آموان رشته تجربی در کنکور سراسری درس زیست شناسی است. انتشارات مختلفی اقدام به تالیف کتاب کمک درسی و کمک آموزشی برای درس زیست کرده اند که زیست دهم خیلی سبز یکی از این کتاب هاست. در این نوشته قصد داریم ویژگی های این کتاب رو به طور کامل براتون ذکر کنیم.

کلیه این مطالب را در سایت منبع این نوشته می توانید پیدا کنید.

قسمت های مختلف زیست دهم خیلی سبز

زیست دهم خیلی سبز از قسمت های مختلف تشکیل شده است. بطور کلی میتوان 4 بخش مختلف را در این کتاب پیدا کرد. قسمت درسنامه، تست، پاسخ تشریحی و پاسخ کلیدی از قسمت های مختلف این کتاب هستند.

مولفان کتاب زیست شناسی دهم خیلی سبز 1401

این کتاب را آقایان ابوذر نصری و کمیل نصری با همکاری گروه آموزشی ماز تالیف کرده اند. این مولفان قبلا نیز کتاب های خیلی عالی برای زیست شناسی تالیف کرده اند که بی شک بهترین آن ها همین کتاب زیست خیلی سبز است.

درسنامه های کتاب

درسنامه های کتاب زیست دهم خیلی سبز بسیار جامع و کامل است. یعنی هیچ نکته ای در کتاب درسی وجود ندارد که این کتاب به آن نپرداخته باشد. البته این مسئله به این معنی نیست که پس از مطالعه این کتاب کمک درسی دیگر نیازی به مطالعه کتاب درسی نیست. شما باید کتاب درسی را نه یک بار بلکه بار ها و بار ها مطالعه کنید. در درسنامه به طور کامل به شکل های کتاب پرداخته شده است.

نکات ترکیبی پایه های مختلف بیان شده و به ارتباطات میان آن ها بطور کامل پرداخته است.

درسنامه های جامع و موضوعی، تست های مولف، تست های ترکیبی استاندارد، پاسخنامه تشریحی و ذکر نکات مهم کنکوری از ویژگی های مهم کتاب زیست شناسی دهم تست خیلی سبز است. نویسندگان خیلی سبز با دانستن نیازهای یک دانش آموز کنکوری برای رسیدن به درصد بالایی در زیست شناسی، تمامی مشکلات خود را در این کتاب حل کرده اند و با پایه ای محکم آنها را به مقاطع بالاتر می فرستند و نمرات بهتری خواهند داشت.

تست های کتاب زیست دهم خیلی سبز

در این کتاب تست های زیادی قرار گرفته است. بیش از 2 هزار تست این کتاب به شما کمک میکند که در درس زیست شناسی به درصد های بالای 60 درصد برسید که واقعا عالی است.

تست های تالیفی

این تست ها در رشته های کتاب های درسی قرار گرفته و موضوعی است و دانش آموز می تواند پس از یادگیری هر بخش، ارزیابی اولیه خود را برای این بخش انجام دهد. بررسی و حل مکرر این تست ها و پاسخ تشریحی آنها منجر به یادگیری و درس آموزی هر چه بیشتر خواهد شد.

تست های ترکیبی

تست های ترکیبی کتاب زیست دهم تست های بسیار سبز در سطح استاندارد بوده و از ترکیب موضوعات کل کتاب ایجاد شده است. این تست ها مشابه سوالات آزمون سراسری است و باعث می شود داوطلبان بیشتر با سوالات کنکور آشنا شوند و آمادگی بیشتری برای پاسخگویی به آنها داشته باشند.

پاسخ تشریحی تست ها

در قسمت پاسخ تشریحی این کتاب هم کامل عمل کرده است. دلایل رد سایر گزینه ها را نیز بررسی کرده و از هر حیثی شمارا بی نیاز می کند.

دانلود pdf کتاب زیست دهم خیلی سبز

قبل از اینکه این کتاب را خریداری کنید میتوانید بخشی از نسخه الکترونیکی آن را دانلود کنید. با مشاهده نمونه صفحات این کتاب در خرید آن هیچ شکی برای شما باقی نخواهد ماند

قیمت کتاب

قیمت کتاب زیست دهم خیلی سبز 188 هزار تومان بوده که شما می توانید آن را با تخفیف 15 تا 30 درصدی از مدابوک دریافت کرده و آن را درب منزل دریافت کنید. ضمنا در صورتیکه مجموع کل سبد خرید شما بالای 200 هزار تومان باشد نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای دریافت کتاب هایی که خریداری کرده اید نیست.

آیا این کتاب واقعا خوب است؟

درسنامه های جامع و موضوعی، تست های مولف، تست های ترکیبی استاندارد، پاسخنامه تشریحی و ذکر نکات مهم کنکوری از ویژگی های مهم کتاب زیست شناسی 10 تست خیلی سبز است. نویسندگان این کتاب با دانستن نیازهای یک دانش آموز کنکوری برای رسیدن به درصد بالایی در زیست شناسی، تمامی مشکلات خود را در این کتاب حل کرده اند و با پایه ای محکم آنها را به مقاطع بالاتر می فرستند و نمرات بهتری خواهند داشت.